سریال زمین گرم

سریال محرمی زمین گرم در تلویزیون

تاریخ انتشار : 25 مرداد 1399کد مطلب : 77222زمان مطالعه : 1 دقیقه
سعید نعمت الله در اولین تجربه کارگردانی سریال زمین گرم را مقابل دوربین برد و این سریال در ایام ماه محرم روی آنتن شیکه سه میرود.

پخش سریال زمین گرم در شب های ماه محرم

سریال زمین گرم به کارگردانی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی مهمان محرمی تلویزیون در شبکه سه سیما میشود.

سعید نعمت الله را همه اهالی تلویزیون به عنوان نویسنده سریال های مختلف تلویزیون به خوبی می شناسند اما این بار این نویسنده کشورمان روی صندلی کارگردانی نشست و سریال زمین گرم را آماده پخش در شب های ماه محرم دارد.

داستان و بازیگران سریال زمین گرم

سعید نعمت الله به عنوان نویسنده در سریال هایی چون برادرجان، عقیق، زیر پای مادر، پشت بام تهران، میکائیل، مدینه، مادرانه، دیوار، شیدایی، جراحت، خون بها، زیر هشت و رستگاران حضور داشته است و برای اولین بار به عنوان کارگردان در سریال زمین گرم تجربه ای متفاوت را کسب میکند.

سعید نعمت الله و محمدرضا شفیعی

زمین گرم روایتگر داستانی خانوادگی در سایه مذهب است که ماجرای دو برادر و وصیت نامه ای که اتفاقات جدیدی را رقم میزند را به تصویر میکشد.

اصغر همت

در خلاصه داستان سریال زمین گرم آمده است:

بعد از سال ها بی خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می گذارد به سراغ برادر کوچک تر می رود تا وصیت کند، وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می کند.

مرجان شیرمحمدی

بازیگران سریال زمین گرم عبارتند از:

علیرضا خمسه، کامران تفتی، نادر فلاح، اصغر همت، مرجان شیرمحمدی، شیوا ابراهیمی، مارال فرجاد، علیرضا آرا، دنیا مدنی، ندا عقیقی، صادق برقعی، مسعود شریف، مرتضی درویش زاده، وحید فعال، علیرضا اولیایی و... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

زمین گرم اولین سریال سعید نعمت الله در تلویزیون

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس:سحر محراب / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی