صادق برقعی
صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم از چهره های تئاتری دنیای هنر است که در ادامه بیشتر با او آشنا خواهید شد.

صادق برقعی بازیگر زمین گرم را بهتر بشناسید

سریال زمین گرم به کارگردانی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، سریال جدید شبکه سه سیما است که چند روزی است پخش آن آغاز شده است.

این سریال که اولین تجربه کارگردانی سعید نعمت الله است با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر و چهره های جدید مقابل دوربین رفت و صادق برقعی یکی از چهره های جدیدی است که در این سریال نقشی اصلی را ایفا میکند.

صادق برقعی بازیگر نقش علیار در زمین گرم

علیار پسر مذهبی و ساده روستایی سریال زمین گرم که نقش اصلی قصه این سریال را برعهده دارد کسی نیست جز صادق برقعی بازیگر تئاتر کشورمان که در اولین تجربه تصویری اش در تلویزیون مقابل دوربین این سریال رفت.

صادق برقعی

صادق برقعی بعد از چندین سال بازیگری در تئاتر برای بازی در نقش علیار تست داد و از میان نفرات زیادی که برای این نقش تست داده بودند انتخاب شد.

صادق برقعی و علیرضا آرا

این بازیگر تئاتر که تجربه بازی در تئاتر را به مدت 16 سال دارد و در این رشته تحصیل کرده است در یک گفتگو از سختی های اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون و ایفای نقش علیار صحبت کرد.

صادق برقعی

صادق برقعی در کنار بازیگرانی چون علیرضا خمسه، کامران تفتی، نادر فلاح، اصغر همت، مارال فرجاد، علیرضا آرا، دنیا مدنی، ندا عقیقی، مسعود شریف، مرتضی درویش زاده، وحید فعال، علیرضا اولیایی و... به ایفای نقش پرداخته است.

صادق برقعی

داستان سریال زمین گرم درباره دو برادر است که برادر بزرگتر در هنگام مرگ به برادر کوچک وصیتی میکند که زندگی او را تحت تاثیر قرار میدهد و این آغاز ماجرایی تازه در قصه است و علیار با بازی صادق برقعی بازیگر نقش برادر کوچکتر قصه است.

صادق برقعی

صادق برقعی از چهره های شناخته شده تئاتر است که در نمایش هایی چون 56 غسالخانه تهران، برخوانی، لانچر 5، لک لک های حقیقی، حذف به قرینه معنوی، پاره سنگ در جیب هایش، دامپزشکی و... به ایفای نقش پرداخته است و فیلم کوتاه فلامینگو یکی از تجربه های بازیگری او است.

صادق برقعی

صادق برقعی بازیگر نقش علیار در سریال زمین گرم کیست؟+تصاویر

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
منبع : صفحه صادق برقعی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی