شبا بانک ملی

دریافت شماره “شبا بانک ملی”

کد مطلب : 78944زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک ملی هستید و تصمیم به دریافت شبا بانک ملی دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه دریافت شماره “شبا بانک ملی” آشنا خواهید شد.

آموزش دریافت شماره شبا بانک ملی

شماره شبا یک شماره اختصاصی برای هر حساب بانکی می باشد که تمام اطلاعات بانکی شما در این شماره گنجانده شده است که یک شماره حاوی 26 کارکتر اعم از حروف و اعداد می باشد. از این رو اگر شما در چند بانک حساب بانکی داشته باشید، به ازای هر حساب بانکی یک شماره شبا جداگانه خواهید داشت. کاربرد شماره شبا بیشتر در انتقال وجه از طریق ساتنا و پایا می باشد که اگر شما قصد انتقال/دریافت مبلغی از این دو روش دارید باید حتما شماره شبا بانکی خود را دریافت کنید.

برای دریافت شماره شبا بانکی شما نیازی به وارد کردن اطلاعات مهم و خصوصی خود اعم از نام و نام خانوادگی، رمز پویا، رمز ایستایی، CVV2 و... ندارید و اگر برنامه یا وب سایتی را پیدا کردید که برای دریافت شماره شبا از شما این اطلاعات را درخواست کرد، مطمئن باشید که سایت فیشینگ می باشد و نباید به این دسته از وب سایت ها اعتما کنید. تنها چیزی که شما برای بدست آوردن شماره شبا بصورت غیرحضوری نیاز دارید، شماره حساب می باشد. از این رو اگر شما از مشتریان بانک ملی هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با چگونگی دریافت شماره شبا بانک ملی آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

در قدم اول باید وارد سایت مرجع و اصلی سامانه شماره شبا بانک ملی شوید که در بخش ذیل لینک مربوطه را درج کرده ایم؛

قدم دوم؛ اینک شما وارد سامانه شماره شبا بانک ملی شده اید. همانگونه که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، 3 کادر مختلف وجود دارد که شما از این طریق می توانید اقدام به دریافت شماره شبا نمائید. از این رو اگر شما تصمیم به دریافت شماره شبا دارید باید کادر اول یعنی «تبدیل شماره حساب بانکی ملی به شبا» را انتخاب کنید. از بخش بالایی نوع حساب خود را انتخاب نمائید و درکادر پائینی شماره حساب را وارد کنید و در انتها گزینه «دریافت شناسه شبا» را انتخاب نمائید.

شماره شبا بانک ملی

قدم سوم؛ در کسری از زمان شماره شبا حساب شما در صورت صحیح بودن شماره حساب نمایش داده خواهد شد.

شبا بانک ملی ، آموزش دریافت شماره شبا بانک ملی

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : شماره شبا
وبگردی