دریافت شماره شبا بانک صادرات

دریافت شماره “شبا بانک صادرات”

کد مطلب : 78927زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از مشتریان بانک صادرات هستید و تصمیم به دریافت شبا بانک صادرات دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه دریافت شماره “شبا بانک صادرات” آشنا خواهید شد.

آموزش دریافت شماره شبا بانک صادرات

شماره شبا یکی دیگر از شماره های به خصوص و در عین حال اختصاصی برای هر حساب بانکی می باشد که هر شماره شبا نشان دهنده اطلاعات یک حساب ساخته شده در بانک می باشد که برای انتقال های ساتنا و پایا کاربرد دارد. از این رو شماره شبا هر حساب بانکی اختصاصی می باشد و برای انتقال وجه از طریق ساتنا و پایا به آن نیاز دارید. شماره شبا، حاوی 26 کارکتر اعم از حروف و اعداد می باشد که شما هم از طریق حضور در شعب بانکی و همچنین با استفاده از شماره حساب می توانید اقدام به دریافت شماره شبا کنید.

با جستجویی ساده در بستر گوگل می توانید با برنامه های متعددی روبرو شوید که در این زمینه فعالیت دارند و این درحالی است که مهم ترین و اصلی ترین مرجع برای دریافت شماره شبا، بانک و بستری است که بانک برای مشتریان خود فراهم ساخته است که برای استفاده از این بستر شما تنها نیاز به شماره حساب دارید. از این رو اگر شما از مشتریان بانک صادرات هستید در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش قدم به قدم دریافت شماره شبا بانک صادرات آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

در قدم اول همان گونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، شما باید وارد صفحه اختصاصی بانک صادرات شوید که مرجع اصلی برای دریافت شماره شبا می باشد. از این رو برای وارد شدن به این مرجع بر روی لینک زیر کلیک کنید؛

قدم دوم؛ وارد وب سایت بانک صادرات شده اید و 2 گزینه در پیش روی شما می باشد که برای دریافت شماره شبا باید گزینه اول یعنی «محاسبه شبا بر حسب شماره حساب» را انتخاب کنید.

شبا بانک صادرات

قدم سوم؛ بعد از انتخاب این گزینه، باید شماره حساب بانک صادرات خود را در کادر خالی پرکنید و سپس بر روی دکمه «محاسبه شبا» کلیک کنید. هم اکنون شماره شبا حساب شما نمایش داده خواهد شد و می توانید در گوشی با نگه داشتن انگشت اقدام به کپی کردن کارکترهای نمایش داده شده کنید.

شبا بانک صادرات

شبا بانک صادرات ، آموزش دریافت شماره شبا بانک صادرات

2.921
این مطلب مفید بود ؟129
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : شماره شبا
وبگردی