فیلم و سریال
سریال ها در نمایش خانگی به صورت هفتگی پخش می شوند و معمولا در میان بینندگان بسیار پربازدید نیز هستند.

شبکه نمایش خانگی را میتوان پربیننده ترین رسانه ایرانی دانست تا جایی که دیگر برخی کارگردان های سینما تمایلی به تولید فیلم ها در شبکه های تلویزیونی ندارند. سریال های نمایش خانگی هفتگی پخش میشوند تا جایی که در هر هفته حداقل 2 یا 3 فیلم به پخش سراسری میرسند. بازار داغ نمایش خانگی از چند سال اخیر همیشه مخاطب های زیادی را در برداشته و حتی آمار فروش و بازدیدی نزدیک به سینما را تجربه کرده است. از سایت های انتشار فیلم و سریال ها میتوان به آپرا ، سلام سینما و آپ نما اشاره کرد که بعید نیست سایت های دیگری نیز به آنها اضافه شود.

تاریخچه سریال های نمایش خانگی

ورود سریال قلب یخی اولین تجربه نمایش خانگی بود که با استقبال زیادی رو به رو شد. پس از قلب یخی سریال های دیگری در فصل های مختلف تولید شدند. از قهوه تلخ مهران مدیری گرفته تا سریال پربیننده شهرزاد در چند فصل و اخیرا سریال ها روتین تر مانکن ، هم گناه و سریال دل. پیشرفت سریال ها در نمایش خانگی به وضوح دیده میشود بدون شک سریال هایی که پخش شدند ماندگاری زیادی داشتند و مخاطبین زیادی را فرا گرفتند. دانلود رایگان سریال ها در نمایش خانگی میسر نیست چراکه درآمد این سریال ها بیشتر از خود مردم است و فیلم و سریال باید به صورت قانونی دریافت شوند تا از صاحب اثر حمایت شود. از مزایای سریال های نمایش خانگی میتوان به بازتر بودن در متن و خطوط سانسوری اشاره کرد که در رسانه تلویزیون نمیتوان از مرز هایی که تعیین شده فراتر رفت. البته که سانسور هایی نیز دیده میشود اما بی شک دست عوامل تولید و بازیگران را برای ساخت بازتر گذاشته و احساس راحتی بیشتری میکنند. از معایب آن نیز میتوان گفت پخش سریال ها که هر هفته تنها یک قسمت را میتوان مشاهده کرد شاید خسته کننده باشد و طیف گسترده ای از کاربران که از رایگان نبودن این فیلم و سریال ها نقد میکنند.

 

کسب فروش از نمایش خانگی

تا قبل اشاره کردیم که فیلم و سریال ها به صورت قانونی قابل دانلود و مشاهده هستند البته که برخی شرکت هایی اشتراک گذاری مانند نماوا و فیلیمو با قرارداد هایی این امکان را برای کاربران فراهم میکنند تا سهم کوچکی در فروش این سریال ها داشته باشیم اما بهتر اینست که به صورت قانونی از سریال ها حمایت شود. سایت های دانلود فیلم ایرانی در ایران که اخیرا مدام با مشکل فیلتر مواجه هستند و اما برخی سایت ها هنوز فعالیت خود را گسترده تر انجام میدهند. حضور فیلم و سریال های نمایش خانگی کمک خوبی به اینگونه سایت ها کرده است که شما میتوانید با اشتراک گذاری فیلم های قانونی سهمی از فروش آن فیلم را دریافت کنید.

سریال های نمایش خانگی در حال پخش

از سریال های درحال پخش نمایش خانگی سریال هم گناه ، سریال دل و سریال خواب زده میتوان اشاره کرد. سریال های جدیدی نیز آماده پخش در سال جدید هستند، سریال موچین، جیران، غورباقه، گیسو و آقازاده از این سریال ها هستند.

سریال دل یکی از سریال های پربیننده نمایش خانگی به کارگردانی منوچهر هادی که تجربه خوبی در نمایش خانگی دارد، این سریال هم اکنون در حال پخش است و مخاطبین زیادی را جلب خود کرده است. سریالی عاشقانه با داستانی متفاوت با نقش آفرینی ستارگان سینما. برای دانلود فیلم ایرانی و سریال دل میتوانید از طریق لینک مربوطه دریافت نمایید. میتوانید جدیدترین قسمت سریال را که قسمت 23 سریال دل میباشد را دانلود نمایید.

سریال هم گناه نیز دیگر سریال در حال پخش است که این روز ها قسمت های پایانی فصل یک را دنبال میکند و قرار است با کمی تاخیر فصل دوم نیز استارت بخورد. هم گناه نیز یک داستان متفاوت را روایت میکند و بازیگران به خوبی در نقش خود ظاهر شدند. کارگردانی این مجموعه را مصطفی کیایی برعهده داشته که به خوبی مورد رضایت منتقدین و مخاطب قرار گرفته است.

سریال موچین به کارگردانی حسین تبریزی که قرار است تا چند هفته آینده وارد نمایش خانگی شود. این سریال طنز حال و هوای سریال هایی مثل نقطه سرخط با حضور حمید لولایی و مرجانه گلچین را دارد. باید منتظر ماند سریال موچین چقدر میتواند در جلب مخاطب قوی عمل کند. برای دانلود سریال موچین از سایت های دانلود فیلم اقدام کنید.

برای دانلود مجموعه سریال های نمایش خانگی و دانلود فیلم خارجی رایگان لینک را کلیک کنید.

 

 

دانلود فیلم و سریال های نمایش خانگی – دانلود فیلم خارجی

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی