یکتا ناصر و ساره بیات

سریال دل چند قسمت است؟

تاریخ انتشار : 5 تیر 1399کد مطلب : 53819تعداد نظرات : 1 نظر
منوچهر هادی کارگردان سریال دل با انتشار پستی از تعداد قسمت های این سریال و آغاز فصل سوم آن خبر داد.

فصل سوم سریال دل در راه است

آخرین قسمت از فصل دوم سریال دل روز گذشته در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. در روزهای ابتدای ساخت سریال دل اعلام شد که این سریال در دو فصل و 28 قسمت ساخته میشود اما منوچهر هادی کارگردان این سریال از ساخت فصل دیگری برای این سریال خبر داد.

این سریال منوچهر هادی با بازی بازیگران سرشناس دنیای هنر روایتگر داستانی عاشقانه است که پخش فصل سوم آن به زودی در شبکه نمایش خانگی آغاز میشود.

تعداد قسمت های سریال دل

منوچهر هادی کارگردان سریال با انتشار عکسی از همسرش یکتا ناصر در سریال دل به شرح توضیحاتی درباره این سریال پرداخت.

کارگردان سریال دل با انتشار این پست نوشت:

ممنون از بازی درخشان یکتای عزیز... از صبح چهارشنبه که قسمت بیست و هشتم توزیع شده و فصل دوم به پایان رسیده واکنش های متفاوتی رو شاهدم که نشون میده چقدر این سریال مخاطبشو در گیر کرده و گاهن عصبی. گواه این قضیه تعداد کامنتهاست که موجوده و این خواسته ما بوده و هست. برای اولین بار در مجموعه کارهای خودم با این حجم از کامنت و واکنش مواجه شدم که منو غافلگیر و بسیار خوشحال کرده.

نکته بعدی تعداد قسمتها و فصلهاست این سریال چهل قسمته و در سه فصل ساخته شده.

در آخر تبریک میگم به عوامل و دوستان عزیزم در سریال آقازاده که از جمعه این هفته توزیع میشه و امیدوارم با استقبال با شکوهی مواجه بشن و ماهم می بینیم و لذت میبریم.

منوچهر هادی و یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر نقش آوا خواهر رستا در این سریال است که همه ماجرای اتفاق افتاده در این سریال با مدیریت او بوده و در واقع برای رسیدن به آرش هر کاری انجام داده است.

یکتا ناصر

سریال دل روایتگر چند ماجرای در هم تنیده است که با ماجرای عاشقی آرش و رستا و بهم خوردن مراسم ازدواجشان با دزدیده شدن رستا آغاز میشود و در کنار این ماجرا داستان های دیگری هم در دل قصه رقم میخورد که مدیریت همه این اتفاقات با آوا خواهر رستا است.

ساره بیات

بازیگران سریال دل عبارتند از:

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری در سریال دل ایفای نقش کرده اند.

بازیگران سریال دل

خبر تازه منوچهر هادی از تعداد قسمت های سریال دل

41328
این مطلب مفید بود ؟1056272
منبع : صفحه سریال دل / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی