سیما تیرانداز
سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در تجربه ای متفاوت راوی قصه های عاشورا در تلویزیون شد.

سیما تیرانداز راوی برنامه محرمی شبکه چهار

سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با تجربه ای متفاوت به تلویزیون می آید.

برنامه رفیق ویژه برنامه محرمی شبکه چهار سیما است که به کارگردانی علی میرمیرانی و تهیه کنندگی رضا حماسی ساخته شد و سیما تیرانداز به عنوان راوی، قصه های این برنامه را روایت میکند.

روایتی از واقعه عاشورا با صدای سیما تیرانداز در تلویزیون

ویژه برنامه محرمی رفیق در 13 قسمت ساخته شده است که همراه با نمایش به صورت سیاه و سفید به تصویر کشیده میشود و روایتگر داستان هایی از واقعه عاشورا است.

برنامه رفیق

سیما تیرانداز بازیگر کشورمان قصه های این نمایش را روایت میکند و هر قسمت از برنامه شامل قصه هایی متفاوت است و کارشناسانی هم در این برنامه حضور دارند و این برنامه هر شب ساعت 22 از شبکه چهارم سیما پخش میشود.

سریال جدید سیما تیرانداز در تلویزیون

سیما تیرانداز علاوه بر این تجربه متفاوت با یک سریال جدید هم مهمان قاب تلویزیون میشود.

سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری سریالی امنیتی و جاسوسی است که سیما تیرانداز در آن به ایفای نقش می پردازد و این سریال به زودی آماده پخش خواهد شد.

سیما تیرانداز

خانه امن سریالی پربازیگر است که هنرمندانی چون رحیم نوروزی، سیما تیرانداز، شیوا ابراهیمی، شهره سلطانی، قربان نجفی، حمیدرضا پگاه، امین زندگانی، پرویز فلاحی پور، حمید عطایی، سامان صفاری، سوگل طهماسبی، علیرضا رئیسی، شهروز ابراهیمی، سپیده خداوردی، نیلوفر کوخانی، ارسطو خوشرزم، روژین رحیمی طهرانی، زهره نعیمی، سامان دارابی و... در آن به ایفای نقش پرداختند.

 سیما تیرانداز

سیما تیرانداز راوی قصه های عاشورا در تلویزیون شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی