بازیگران ساخت ایران 3
ساخت ایران 3 به کارگردانی بهمن گودرزی، یکی از سریال های کمدی و پرمخاطب نمایش خانگی است که تصاویر بازیگران آن در کنار همسر و فرزندانشان را در نمناک می بینید.

بازیگران سریال ساخت ایران و خانواده هایشان

سریال ساخت ایران 3 به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی ، یکی از مجموعه های طنز و در حال پخش از نمایش خانگی می باشد که در ادامه دو فصل قبل آن ساخته شده است. 

ساخت ایران مجموعه ای است که داستان زندگی فردی به نام غلام را روایت می کند و اتفاقات مختلفی که برای او رخ می دهد در بستری طنز به تصویر کشیده می شود.

این سریال کمدی خانوادگی به نویسندگی امیر عربی با نقش آفرینی بازیگران مطرحی همچون امین حیایی، مجید صالحی، سعید امیرسلیمانی، آناهیتا درگاهی، رضا نیکخواه، هومن برق نورد، مینا وحید، زنده یاد عزت الله مهرآوران، بهرنگ علوی ، الهام کردا، حسین امیدی و ... همراه است که در این بخش از نمناک ، برخی از بازیگران آن را به همراه همسر و فرزندانشان مشاهده می کنید.

امین حیایی

امین حیایی بازیگر نقش غلامحسین در سریال ساخت ایران است که از فصل اول این مجموعه به عنوان بازیگر اصلی حضور دارد. این هنرمند که این روزها با داوری در برنامه عصر جدید در قاب تلویزیون حضور دارد دارنده دو سیمرغ بلورین جشنواره فجر و جوایز مختلف دیگری در عرصه بازیگری می باشد.

امین حیایی و پسرش

امین حیایی و پسرش دارا

مجید صالحی

مجید صالحی بازیگر مطرح کشورمان در سریال ساخت ایران 3 ، ایفاگر نقش مرتضی، پسردایی غلام است. این هنرمند با سریال ابله وارد نمایش خانگی شده و فیلم و سریال هایی همچون سیاوش، ترش و شیرین، برف آخر، صحنه زنی و باغ سرهنگ از دیگر آثار او می باشد.

مجید صالحی سالها قبل با همسرش رامینه اکبری خادم ازدواج کرده و دارای فرزندانی دوقلو به نام حنا و آروین می باشد.

خانواده مجید صالحی

مجید صالحی در کنار همسر و فرزندانش، حنا و آروین

عایشه گل جوشکن

عایشه گل جوشکن خواننده و بازیگر مطرح اهل کشور ترکیه است که با فیلم سینمایی مطرب وارد سینمای ایران شده و سپس به جمع بازیگران ساخت ایران 3 پیوست. او در این مجموعه نقش آیلا، پلیس ترکیه ای را بر عهده دارد.

خانواده عایشه گل جوشکن

عایشه گل جوشکن در کنار همسر و دخترش

الهام کردا

الهام کردا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان فعالیت هنری خود را از سال 1380 با سریال با من بمان آغاز کرد و با سریال شاهگوش وارد عرصه نمایش خانگی شد. این بانوی هنرمند که همسر سعید چنگیزیان از بازیگران کشورمان است در سریال ساخت ایران 3 نقش شیرین را ایفا می کند.

الهام کردا و همسرش

الهام کردا و همسرش سعید چنگیزیان/ عکس از یاسمن ظهور طلب

آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی بازیگر  نقش ستاره در سریال ساخت ایران 3، همسر اشکان خطیبی است. این بانوی فعالیت حرفه ای خود را با فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی؟ آغاز کرد و از آن پس در فیلم و سریال های بسیاری همچون ممنوعه، می خواهم زنده بمانم، مرد بازنده، راند چهارم و چشم و گوش بسته نقش آفرینی نمود.

آناهیتا درگاهی و همسرش

آناهیتا درگاهی و همسرش اشکان خطیبی/ عکس از الناز نصیری

سعید امیرسلیمانی

سعید امیرسلیمانی از بازیگران پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون است که از سال 1339 و 18 سالگی آغاز کرد. این بازیگر خانواده هنرمندی داشته و فرزندان او کمند و سپند امیرسلیمانی نیز در عرصه بازیگری حضور دارند.

سعید امیرسلیمانی در سریال ساخت ایران 3 ایفاگر نقش دایی نوذر می باشد.

خانواده سعید امیرسلیمانی

سعید امیرسلیمانی در کنار همسر و فرزندانش، سپند و کمند امیرسلیمانی

رضا نیکخواه

رضا نیکخواه بازیگری که این روزها با حضور در برنامه جوکر و سریال های ساخت ایران 3 و جیران به شهرت بیشتری دست یافته است فعالیت هنری خود را از سال 1372 آغاز کرده و بیشتر در برنامه های مهران مدیری حضور داشت.

هاشم مک کوئین سریال ساخت ایران3، سالها قبل ازدواج کرده و دختری به نام نیلوفر دارد.

خانواده رضا نیکخواه

رضا نیکخواه در کنار همسر و دخترش نیلوفر/ عکس از مریم رضوی

هومن برق نورد

هومن برق نورد یکی از بازیگران پرکار و مطرح سینما و تلویزیون است که از سال 1374 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. این هنرمند بیشتر در کارهای جدی حضور داشت اما نقش آفرینی در سریال های طنز پادری و دودکش، ابعاد دیگری از بازیگری او را نشان داده و به شهرت بیشتری دست یافت.

هومن برق نورد در سریال ساخت ایران نقش ستوده را بر عهده دارد.

هومن برق نورد و همسرش

هومن برق نورد و همسرش / عکس از غلامرضا خلیفه

نادر سلیمانی

نادر سلیمانی یکی دیگر از بازیگران مطرح سریال ساخت ایران 3 است که با نقش خالد به جمع بازیگران این مجموعه پیوست. این هنرمند کشورمان که اغلب با کارهای طنز شناخته می شود فعالیت خود را از سال 1372 با برنامه پرواز 57 آغاز کرد و در فیلم و سریال های بسیاری نقش آفرینی کرد.

نادر سلیمانی در چهلمین دوره از جشنواره فیلم فجر، جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل را برای فیلم ضد، دریافت کرد.

خانواده نادر سلیمانی

نادر سلیمانی و همسرش پری صمدی در کنار فرزندانشان هومان و پارسین

بازیگران سریال ساخت ایران 3 در کنار همسر و فرزندانشان

4.544
این مطلب مفید بود ؟404
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی