تولد
شهاب حسینی و ترانه علیدوستی
در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک مروری بر بازیگرانی که در چند فیلم نقش همسر یکدیگر را بازی کردند خواهیم داشت.

 

این بازیگران در چند فیلم نقش همسر هم را داشتند

زوج های هنری زیادی در سینمای ایران وجود دارند که تجربه چندین همکاری با یکدیگر را دارند اما از میان این هنرمندان چند تن از بازیگران در چند فیلم نقش همسر یکدیگر را بازی کرده اند.

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک مروری بر بازیگرانی که در چند فیلم نقش همسر یکدیگر را ایفا کرده اند خواهیم داشت.

بازیگرانی که در فیلم ها زن شوهر بودند

از میان هنرمندان ایرانی که چندین تجربه مشترک در کنار هم داشته و در چندین فیلم نقش همسر هم را ایفا کرده اند میتوان به شهاب حسینی و ترانه علیدوستی، لیلا حاتمی و علی مصفا، پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا، مهناز افشار و محمدرضا گلزار، باران کوثری و حامد بهداد، الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار، محمود پاک نیت و مهوش صبرکن، گلاب آدینه و مهدی هاشمی اشاره کرد.

لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا

لیلا حاتمی و علی مصفا یکی دیگر از زوج های هنری کشورمان هستند که تجربه بازی در کنار هم را در چندین فیلم داشته اند و در دو فیلم هم نقش همسر هم را ایفا کرده اند.

لیلا حاتمی و علی مصفا

لیلا حاتمی و علی مصفا اولین بار در فیلم لیلا با هم همبازی شدند و در نقش زن و شوهر جلوی دوربین رفتند و بار دیگر نقش زن و شوهری را در فیلم پله آخر ایفا کردند.

لیلا حاتمی و علی مصفا

الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار

الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار یکی دیگر از زوج های هنری هستند که تجربه چندین کار مشترک را در کنار هم دارند.

الناز شاکردوست و محمدرضا گلزار

فیلم گل یخ، مجنون لیلی، دو خواهر، تو و من از کارهای مشترک محمدرضا گلزار و الناز شاکردوست است و این زوج هنری در فیلم گل یخ، تو و من( که در این فیلم ابتدا به شکل دروغین وانمود کردند که با یکدیگر نامزد هستند و بعد به هم علاقه مند شدند) و مجنون لیلی( که در آن قرار ازدواج با یکدیگر گذاشته اند) در نقش همسر یکدیگر ایفای نقش کرده اند.

گلاب آدینه و مهدی هاشمی

گلاب آدینه و مهدی هاشمی یکی دیگر از زوج های بازیگری هستند که تجربه چندین کار مشترک در کنار یکدیگر را دارند.

گلاب آدینه و مهدی هاشمی

سریال سلطان و شبان، فیلم زرد قناری و آسانسور از جمله کارهای مشترک این زوج هنری است که در این فیلم ها در نقش همسر یکدیگر ایفای نقش کردند.

گلاب آدینه و مهدی هاشمی

مینا ساداتی و همسرش بابک حمیدیان

مینا ساداتی و بابک حمیدیان از زوج های بازیگری هستند که چند سالی است زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند و تجربه چندین کار مشترک سینمایی را با هم دارند.

مینا ساداتی و بابک حمیدیان

این زوج هنرمند که در فیلم های هیهات، خرگیوش، سرو زیر آب و جشن دلتنگی با هم همبازی بودند در فیلم خرگیوش و جشن دلتنگی در نقش همسر یکدیگر ایفای نقش کردند.

مینا ساداتی و بابک حمیدیان

بازیگرانی که در چند فیلم نقش همسر هم را داشتند

4.3208
این مطلب مفید بود ؟17731
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی