مطیع همسر بودن

متولد کدوم ماه، همسرش همیشه تو مشتشه؟

کد مطلب : 87840زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شماهم افرادی را دیده اید که نسبت به بقیه از اقتدار بیشتری برخوردارند، این افراد قدرت قانع کنندگی زیادی دارند و دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند.

متولدین کدام ماه میتوانند دیگران و همسرشان را مطیع خود کنند؟

بعضی از افراد خیلی راحت ذهن دیگران را در دست می گیرند و فرقی هم ندارد که موضوع در چه موردی باشد. این افراد معمولاً جذابیت خاصی دارند و خیلی خوب می توانند دیگران را با همین جذابیت تحت تاثیر قرار دهند و گاهی حتی آن ها را مطیع خود کنند.

اگر به دنبال این هستید تا این افراد را از لحاظ طالع بینی بشناسید، در این قسمت از نمناک ما را همراهی کنید تا به شما بگوییم متولدین کدام ماه راحت تر دیگران را فریب می دهند. منظور از فریب دادن و مطیع خود کردن این است که این افراد خیلی راحت دیگران را شیفته خودشان می کنند و می توانند آن ها را به انجام کاری که دوست دارند؛ متقاعد کنند.

مرداد

مرداد ماهی های جذاب، پتانسیل این را دارند تا بدون اینکه تلاش کنند شخصیت دیگران را در دست بگیرند و آنها را تحت تاثیر قرار دهند. در واقع این انرژی و هیجان موجود در آنها قدرت بسیار زیادی دارد و در هر رابطه ای به نفع آنها عمل می کند. این افراد اعتماد به نفس زیادی دارند و دوست دارند در مرکز توجه قرار بگیرند، بدون اینکه شما متوجه این موضوع بشوید.

حس هیجان و مثبت آن ها به دیگران انتقال پیدا می‌ کند و همین باعث می‌ شود تا جزء افراد جذاب و محبوب باشند که دیگران به حرفشان گوش می کنند.

زوج

تیر

تیر ماهی ها افراد تند و تیزی هستند. به شما اطمینان می دهند که در کنارتان احساس راحتی و خوبی دارند‌.‌ به خاطر ظرافتی که دارند، جذاب محسوب می شوند. شخصیت گرم و دلنشینی داشته و همیشه به گونه ای رفتار می کنند که طرف مقابل خیلی راحت مجاب می شود و حرف آن ها را می پذیرد. افراد خیلی وفاداری هستند و زمانی که چیزی را بخواهند و درخواستی داشته باشند، خیلی راحت آن را بیان می‌ کنند و شما هم چاره ای ندارید، جز این که آن را بپذیرد.

فروردین

فروردین ماهی ها افرادی هستند که خیلی مصمم می باشند. روی روابط‌ شان خیلی کار می کنند و ذاتا مدیر به دنیا آمده اند. به خاطر همین، قدرتِ این را دارند که دیگران را به دنبال خودشان بکشانند. اگر شما به آنچه که آن ها می‌ خواهند عمل نکنید، احتمالاً از چشمشان می افتید و در نتیجه چاره ای ندارید، جز این که مطیع آن ها باشید.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها به مدیر بودن در هر روابطی معروف هستند و همین ممکن است باعث شود که طرف مقابل کمی از آن ها خسته شود. از طرفی هم افراد وفاداری هستند. خیلی بخشنده می باشند و دوست دارند عشق را در زندگی زنده نگه دارند. به دنبال زیبایی می روند و از لحاظ ظاهری و فیزیکی جذاب هستند. خیلی راحت شخصیت خودشان را با شما وفق می دهند و شما چاره ای ندارید، جز اینکه آنها را همراهی کنید.

زن و شوهر

مهر

مهر ماهی ها کمی حساس هستند اما زمانی که از لحاظ ذهنی در سلامت باشند؛ بهترین کارها را انجام می دهند و یک رابطه کاملا متعادل دارند. به دنبال آرامش و هارمونی می گردند. به احساسات دیگران اهمیت می‌ دهند و افراد جذابی هستند. اگر از آن ها کمک بخواهید همیشه از شما حمایت می کنند. جزء افرادی هستند که خیلی خوب ذهن شما را می خوانند و می توانند کاری کنند که شما به حرف آن ها گوش داده و مطیع شان شوید.

آبان

آبان ماهی ها کمی مرموز هستند. از لحاظ احساسی انرژی بالایی دارند و دیگران را جذب خودشان می کنند. لئوناردو دی کاپریو یا جولیا رابرتز جزو افراد معروف آبان ماهی هستند و همانطور که میدانید دیگران را شیفته خودشان کرده اند. زمانی که با یک آبان ماهی ازدواج کنید؛ به صورت ناخودآگاه متوجه می ‌شوید که خیلی راحت به حرف شان گوش می دهید و خیلی راحت هم شما را متقاعد می‌ کنند. آن ها در واقع انرژی جاذبه‌ ای دارند که شما را به سمت خودشان می کشند و شما خواه ناخواه مطیع آنها خواهید شد.

متولد کدوم ماه، همسرش همیشه تو مشتشه؟

3.636
این مطلب مفید بود ؟2610
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی