امیر مقاره

جدیدترین عکسها از خواننده مشهور در سریال جزیره

تاریخ انتشار : 26 مرداد 1400کد مطلب : 83037زمان مطالعه : 2 دقیقه
صفحه رسمی سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم، عکسهای جدیدی از حضور خواننده جوان و مشهور کشورمان در این مجموعه را منتشر کرد.

امیر مقاره در سریال جزیره سیروس مقدم

تصویربرداری سریال جزیره به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی منوچهر محمدی و امیرحسین حیدری که برای پخش از شبکه نمایش خانگی آماده می شود همچنان ادامه دارد.

سریال جزیره به قلم علی طالب آبادی داستانی را در ژانر درام و اجتماعی با حضور ستارگان مشهور سینما و تلویزیون و همچنین خواننده مشهور گروه ماکان بند روایت خواهد کرد.

امیر مقاره

داستان و بازیگران سریال جزیره

سریال جزیره در لوکیشن های تهران، شمال و کیش توسط محمدرضا سکوت فیلمبرداری می شود. این سریال کشمکش بین آدم هایی را نشان می دهد  جزیره را بهانه ای برای جستجوی سرنوشت و دست مایه ای برای تلاش کسانی می دانند که برای سهم بیشتر از زندگی تصمیم می گیرند.

در خلاصه داستان جزیره آمده است:

صحرا خبرنگار جسوری که در عشق شکست خورده و تحقیر شده، به دنبال برابری با ارشد شاهنگ، معشوق خود که از خانواده اصیل و ثروتمندی بوده تصمیمات ماجراجویانه ایی میگیرد و وارد روابط تجاری پیچیده ای می شود که زندگی او و خانواده شاهنگ را دستخوش تغییرات اساسی می کند.

گریم امیر مقاره

بازیگران سریال جزیره

امیر مقاره خواننده جوان کشورمان در اولین تجربه بازیگری خود با هنرمندانی همچون محمدرضا فروتن، هنگامه قاضیانی، اکبر زنجانپور، میترا حجار، بهنام تشکر، غزل شاکری، حسام منظور، السا فیروزآذر، سامیه لک، مینا وحید، حمیدرضا پگاه همکاری می کند.

امیر مقاره کیست؟

امیر مقاره در سومین روز از دی ماه 1374 متولد شد. او به دلیل علاقه به خوانندگی از سنین نوجوانی فعالیت خود را آغاز کرد و در کنار تمرین های خوانندگی به سرودن شعر نیز پرداخت.

این خواننده جوان در سال 1395 پس از آشنایی با یاشار خسروی به همراه رهام هادیان گروه ماکان بند را تشکیل داده و در کمتر از یک سال به شهرت بسیاری دست یافتند. 

امیر مقاره

جدیدترین عکسها از خواننده مشهور در سریال جزیره

4.8322
این مطلب مفید بود ؟30913
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی