اشکان خطیبی و همسرش
اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی بازیگران خوب سینمای و تئاتر کشور که طرفداران زیادی دارند و بسیار محبوب هستند.

زندگی اشکان خطبیی و همسرش آناهیتا درگاهی

اشکان خطیبی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است که پس از دوری هفت ساله، با سریال «خاتون»، به کارگردانی تینا پاکروان، به بازیگری بازگشت و این روزها در این سریال به خوبی درخشیده است. نقش آفرینی این هنرمند خوب و توانمند کشورمان در این سریال خانگی بسیاری از مخاطبان نمناک را ترغیب نموده تا بیشتر درباره زندگی خصوصی اشکان خطیبی و همسرش بدانند.

بازیگران مطرح

اشکان خطیبی و همسرش در کنسرت ناصر چشم آذر/ عکاس:حسین حاجی بابایی

ازدواج دوم اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی

اشکان خطیبی بازیگر سینما و تلوزیون کشورمان متولد 19 مهر 1358 می باشد. او در کنار بازیگری تجربه اجرا و کار در موسیقی را نیز دارد.

هنرمند ایفاگر نقش شیرزاد در خاتون در یک خانواده هنری در سرآسیاب ملارد در استان البرز متولد شد. او تنها یک برادر بنام عرفان و پدری علاقمند به شعر و ادبیات و مادری علاقمند به تمام کارهای هنر دارد.

اشکان خطیبی دو بار ازدواج کرده است. او در سال 91 در برنامه گپ رامبد جوان خبر از ازدواج اولش داد اما متاسفانه این ازدواج بدون جنجال خبری در سال 94 به جدایی و طلاق ختم شد. این بازیگر توانا در بهمن ماه 1395 با حضور در برنامه خندوانه خبر ازدواج دوم خود را با آناهیتا درگاهی عنوان نمود.

آناهیتا درگاهی متولد 8 بهمن 1365 در تهران، هنرمند نقاش و بازیگر است که از 29 سالگی وارد بازیگری و تهیه کنندگی شد. آناهیتا درگاهی در سال 1393 وقتی 28 ساله بود با پسر فوتبالیست معروف و مربی پرسپولیس،علی پروین ازدواج کرد و پروین بارها در نمایشگاه های نقاشی وی شرکت کرد اما چندی نگذشت که این ازدواج به طلاق با کلی جنجال بر سر مهریه انجامید و خانم بازیگر در کمتر از یکسال از همسر خود جدا شد.

حرفهای اشکان خطیبی و همسرش درباره یکدیگر

آناهیتا درگاهی برای بار دوم در سال 1395 با اشکان خطیبی ازدواج کرد. اشکان خطیبی درباره نحوه آشنایی خود با آناهیتا درگاهی در برنامه خندوانه عنوان کرد:ما کم کم به هم علاقه مند شدیم، آخرشم دل منو دزدید و ازدواج کردیم.

صحبت های آناهیتا درگاهی نیز در مورد همسرش همیشه پر از مهر است، او درباره اشکان خطیبی می گوید:

عکسهای اشکان خطیبی و همسرش آناهیتا درگاهی

اشکان خطیبی و همسرش/ عکاس آزاده امیر خان

من یک شوهر بسیار روشنفکر و آدم حسابی دارم و اوقات فراغت مشترکمان را با او می گذرانم، کلی حرف با او دارم و هر کاری به من پیشنهاد می شود درباره اش با اشکان صحبت می کنم و حرف های مشترک زیادی با هم داریم. اشکان گوش های شنوایی برای شنیدن حرف هایم دارد.

این زوج هنرمند در تئاتر «ده سال تنهایی» با یکدیگر همبازی بوده اند. آناهیتا درگاهی نیز تاکنون چندین پوستر برای کنسرت ها و دیگر کارهای همسرش طراحی کرده است.

عکسهای جذاب اشکان خطبیی و همسرش، آناهیتا درگاهی

3.941
این مطلب مفید بود ؟329
وبگردی