عصر جدید

غم انگیزترین لحظه عصر جدید دیشب

تاریخ انتشار : 2 خرداد 1401کد مطلب : 87306زمان مطالعه : 2 دقیقه
شب گذشته برنامه عصر جدید، طبق روال اجرا شد و مثل همیشه لحظات خاصی داشت که غم انگیزترین این لحظات مربوط به صحبت های پسر نقص عضو گروه دست خدا بود.

گلایه و حرفهای تکان دهنده پسر نقص عضو عصر جدید

در برنامه دیشب مسابقه استعدادیابی عصر جدید گروهی با نام دست خدا حضور داشتند که متشکل از چند پسر جوان معلول بوده که در مرحله اول عصر جدید موفق شدند با چهار چراغ سفید به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

جالب است بدانید جوانان حاضر در این گروه از نقاط مختلف کشور بوده که توانستند از طریق فضای مجازی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و برای حضور در عصر جدید خود را هماهنگ کنند. یاسین غروی پسر نقص عضو در برنامه دیشب در عصر جدید صحبت های تامل برانگیزی را مطرح نمود و همه را به فکر فرو برد.

یاسین قروی

یاسین غروی در مقابل حضار و داوران عصر جدید صحبت هایی را در مورد ارزشمند بودن نمود که همه را با فکر فرو برد، او گفت:

ارزش یعنی تو لایق بهترین هایی، وقتی تو پی ببری لایق بهترین هایی و خودت رو دوست داشته باشی، همون جوری که هستی.

من عاشق خودمم من همینم که هستم وقتی خودت رو دوست داشته باشیمی تونی دست به همه کار بزنی و کوه رو جابه جا کنی اگر می خواهی تو حرفه ای خوب باشی باید پی ببری ارزشمندی اگه پی نبری هیچ کاری نمی تونی بکنی، من و دوستام پی بردیم ارزشمندیم که الان اینجاییم.

یادمه 15 سالم بود، من تو بهشت(خیریه) زندگی می کردم و دوست داشتم برم بیرون، ولی آدم ها وقتی من رو می دیدند نوچ نوچ می کردن، تو مدرسه هیچ دوستی نداشتم، وقتی برای خرید به بازارچه می رفتم از سر تا ته بازارچه صدای نوچ نوچ می شنیدم، من رو می دیدند می گفتن خدایا شکرت و من با خودم می گفتم یعنی چی خدایا شکرت؟

بعد از دو سال خدا به من فهموند و گفت ببین بنده من وقتی به تو میگه شکرت یعنی به من فکر می کنه یعنی قدر خودش رو می دونه فهمیدم چقدر ارزشمندم.ما اشرف مخلوقاتیم اما به هم احترام نمی گذاریم.

من وقتی فهمیدم درون همه، چیزی به عنوان خلاقیت، استعداد و توانایی وجود داره، دیگه برام مهم نبود دنیای آدم هایی که تعدادشون از من زیادتر چی می گذره، من می دونم که ارزشمند، توانمند و خلاق و پر استعدادم و می دونم که باید به دست بیارم پس فتحش می کنم.

گروه دست خدا که حامل پیام شکست محدودیت ها و رسیدن به اهداف با تلاش و کوشش است، در مرحله اول عصر جدید با تیر و کمان حاضر شده بودند و در مرحله دوم قدرت بدنی خود را به نمایش گذاشته و موفق شدند با چهار چراغ سفید به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

آنها در مرحله نیمه نهایی هم موفق شدند بازهم با مهیج و جذاب خود چهار چراغ سفید را از آن خود کرده اما در آخر برنامه با رای داوران از 4 اجرای انتخاب شده تنها دو اجرا به فینال راه یافتند که یکی از این دو با رای مردمی انتخاب خواهد شد.

اجرای جذاب و مهیج گروه دست خدا دوران و حضار را شگفت زده نمود و امین حیایی گفت کاری که شما میکنید انسان های سالم نمیتوانند هیچگاه انجام دهند.

غم انگیزترین لحظه عصر جدید دیشب

4.530
این مطلب مفید بود ؟273
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی