داوران و مجری عصر جدید

تصاویری از اولین شب مرحله نیمه نهایی عصر جدید

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1399کد مطلب : 80095زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرحله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید شب گذشته آغاز شد و چهار شرکت کننده در این مسابقه در حضور داوران به رقابت با یکدیگر پرداختند.

آغاز مرحله نیمه نهایی عصر جدید

مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 5 بهمن ماه 99 بعد از چند ماه دوری روی آنتن شبکه سه سیما رفت و مرحله نیمه نهایی این مسابقه آغاز شد.

مرحله نیمه نهایی فصل دوم این مسابقه بعد از چند ماه تاخیر با حضور چهار گروه شرکت کننده و داوران این مسابقه روی آنتن رفت.

اولین شب مرحله نیمه نهایی عصر جدید روی آنتن رفت

در اولین شب رقابت برای رسیدن به فینال این مرحله عصر جدید گروه ستاره هشتم، قشقایی و ضربان به همراه مجید معظمی به رقابت با یکدیگر پرداختند و از میان آنها دو گروه قشقایی و ستاره هشتم با رای داوران انتخاب شدند تا یکی از آنها با رای مردمی راهی فینال شود.

برنامه عصر جدید

مرحله نیمه نهایی عصر جدید قرار بود که آبان ماه برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این اتفاق میسر نشد و شب گذشته پخش مرحله نیمه نهایی این مسابقه آغاز شد.

احسان علیخانی

امین حیایی بازیگر کشورمان یکی از داوران برنامه عصر جدید است که در مرحله نیمه نهایی فصل دوم این مسابقه با چهره ای جدید در جایگاه داوران نشست و به قضاوت درباره اجراهای این مسابقه استعدادیابی پرداخت.

امین حیایی

در مرحله نیمه نهایی از فصل دوم مسابقه عصر جدید 20 نفر یا گروه در 5 برنامه به رقابت با یکدیگر می پردازند و هر شب دو نفر با رای داوران برای رای مردمی انتخاب میشوند تا یکی از آنها راهی فینال عصر جدید شود.

گروه ستاره هشتم

رویا نونهالی، امین حیایی، سیدبشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد به عنوان داور در این مسابقه حضور دارند.

برنامه عصر جدید

برنامه عصر جدید هر هفته شنبه و یکشنبه ساعت 22:30 روی آنتن میرود و فینال فصل دوم مسابقه عصر جدید اسفندماه برگزار خواهد شد.

تغییر چهره جالب داور عصر جدید در مرحله نیمه نهایی+ تصاویر

519
این مطلب مفید بود ؟190
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی