احسان علیخانی
احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید به خبر ابتلای داوران عصر جدید و خودش به ویروس کرونا واکنش نشان داد.

واکنش احسان علیخانی به خبر ابتلا به کرونا

ویروس کرونا از آخرین ماه سال گذشته دنیا را درگیر مشکلات و مسائل زیادی کرده است و بسیاری از مردم را به کام مرگ فرستاده است. در کشورمان هم متاسفانه آمار ابتلا به این ویروس بسیار بالا است و زندگی بسیاری از افراد را تحت الشعاع قرار داده است.

برنامه عصر جدید یکی از برنامه هایی است ضبط آن به دلیل شیوع بالای ویروس کرونا متوقف شده است و عوامل این برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی چند قسمتی را روی آنتن بردند اما متاسفانه بالا رفتن آمار شیوع کرونا باعث لغو ادامه تصویربرداری این برنامه شد و شایعاتی درخصوص ابتلای مجری و داوران این برنامه به کرونا منتشر شد.

احسان علیخانی ابتلا به کرونا را تکذیب کرد

احسان علیخانی مجری عصر جدید با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش خبر ابتلا به ویروس کرونا را تکذیب کرد.

مجری عصر جدید در تکذیب ابتلا به کرونا نوشت:

بعضی جا ها دیدم شایعه نوشتن که من یا داوران عصرجدید یا عوامل زحمتکش برنامه به کرونا مبتلا شدن و به همین خاطر تعطیل شدیم.

اینجا به صراحت عرض می کنم حقیقت نداره و خدا را هزار بار شکر، بعد از تست، همه در سلامتیم و تعطیلی ضبط و استودیو فقط به دلیل جلوگیری از ابتلای داور ها، عوامل و شرکت کنندگان با انگیزه و با استعدادمون و از همه مهمتر حفظ سلامتی تماشاگران پرشور و با حالمون در موج جدید کرونا بوده.

احسان علیخانی

سومین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید با تقسیم به دو قسمت، شنبه و یکشنبه روی آنتن رفت و شب گذشته دومین بخش از سومین قسمت این برنامه روی آنتن رفت تا راه یافتگان به مرحله بعدی عصر جدید مشخص شوند.

احسان علیخانی

در بخش ابتدایی برنامه نظر مردم درباره داوران عصر جدید پخش شد و حاضرین در استودیو با تفسیر خصوصیات بیان شده توسط مردم نام داور را حدس میزدند.

داوران عصر جدید

رویا نونهالی، امین حیایی، سیدبشیر حسینی و آریا عظیمی نژاد داوران برنامه عصر جدید را با اجرای احسان علیخانی تشکیل میدهند.

برنامه عصر جدید

ابتلای احسان علیخانی و داوران عصر جدید به کرونا صحت دارد؟!

3.751
این مطلب مفید بود ؟3813
منبع : صفحه احسان علیخانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی