تولد
بازیگران سریال بی همگان
بازیگران سریال بی همگان تصاویری متفاوت از این سریال را منتشر کردند که دیدنش برای همه مخاطبان سریال جذاب خواهد بود.

بازیگران سریال بی همگان در پشت صحنه سریال بی همگان

بی همگان سریال پر بیننده ای که این روزها مخاطبان تلویزیونی بسیاری را پای شبکه سوم سیما نشانده است. این سریال که یک درام خانوادگی تمام‌عیار است، گرچه با داستانی تکراری پسر خوش قلب تهی دست و دختر پولدار آغاز شد اما توانست از این کلیشه دور شده و با محوریت قرار دادن زندگی جوانان و پرداخت به آسیب های اجتماعی به سمت جذابیت گام بر‌دارد و جزء آثار موفق تلویزیون در پاییز 1401 جای گیرد.اگر از مخاطبان سریال بی همگان هستید، در ادامه این بخش از نمناک عکس های دیده نشده ای از پشت صحنه این سریال را تماشا خواهید کرد.

عوامل و بازیگران سریال بی همگان

سریال بی‌همگان سریالی در ژانر اجتماعی به کارگردانی مشترک بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی و تهیه کنندگی مهران مهام است که با قلم سعید جلالی و علیرضا کاظمی‌پور به نگارش درآمده است.

بی همگان

بازیگران سریال بی همگان در پشت صحنه

سریال بی همگان

بردیا دیانت

بردیا دیانت در پشت صحنه سریال بی همگان

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی در پشت صحنه سریال بی همگان

کاوه خداشناس

کاوه خداشناس در پشت صحنه سریال بی همگان

سپند امیر سلیمانی

سپند امیر سلیمانی در پشت صحنه سریال بی همگان

محمد صادقی

محمد صادقی در پشت صحنه سریال بی همگان

در سریال بی همگان سمیرا حسن‌پور، میترا رفیع، کاوه خداشناس، کاظم هژیرآزاد، سپند امیرسلیمانی، نسرین بابایی، مسعود شریف، مهدی ماهانی، داریوش سلیمی، جلیل فرجاد، هادی قمیشی، مهسا باقری، سلمان خطی، افسانه ناصری، علیرضا درویش، علی کاظمی، علیرضا نعمت اللهی، مهدی احدی، بردیا دیانت، امیرحسین آصفی، بهنام مومنی، یاسین مسعودی، علی جلالی، مریم اصفهانی، دانیال جعفری، رستا رحیمیان و تیارا عسکری به ایفای نقش پرداخته اند.

زنده یادزهره فکور صبور در این سریال به عنوان بازیگر حضور داشت که در زمان فیلمبرداری درگذشت و نقش ناتمام او به کمند امیرسلیمانی سپرده شد.

صحنه ای از سریال بی همگان که تلویزیون نشون نداد

3.650
این مطلب مفید بود ؟3614
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی