اس ام اس

روز نوجوان
فداکاری محمدحسین فهمیده در تاریخ پرشکوه سرافرازی های ایران ثبت شد و جاودانه ماند، به مناسبت این روز در ادامه مجموعه ای بهترین متن، شعر و پیامک ها برای روز نوجوان را مشاهده می نمایید.
پیام تبریک تولد مادر

پیام تبریک تولد به بهترین مامان دنیا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به دنبال زیباترین جملات احساسی برای تبریک تولد مادرتان هستید به شما توصیه می کنم ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.
تبریک ازدواج پیامبر و خدیجه

پیام تبریک سالروز ازدواج پیامبر (ص) و حضرت خدیجه (س)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از روز های مهم و مبارک در تاریخ مسلمانان ازدواج آسمانی حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه (س) که در روز دهم ربیع الاول می باشد، اس ام اس و پیامک تبریک ازدواج پیامبر و حضرت خدیجه را در این مطلب مشاهده کنید.
پیام تبریک ازدواج برادر

تبریک ازدواج به برادر و همسرش با جملات زیبا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در کل ازدواج یکی از مهمترین مراحل در زندگی افراد و همچنین اتفاقی خوشایند در طول زندگی هر فردیست از این رو تبریک ازدواج هم بسیار اهمیت دارد.
تبریک امامت امام زمان

متن زیبای تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز نهم ربیع الاول روز آغاز امامت امام زمان (عج) می باشد و این روز را شیعیان جشن گرفته و به یکدیگر آغاز امامت امام مهدی (عج) را تبریک می گویند در ادامه نمونه ای از پیام تبریک امام زمان (عج) آماده است.
شهادت امام حسن عسکری

پیامهای تسلیت ویژه شهادت امام حسن عسکری (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امام حسن عسکری (ع) در روز 8 ربیع الاول سال 260 هجری قمری با مسمومیت زهر به شهادت رسیدند. این روز دردناک را با متن های زیبا به اطرافیان خود تسلیت بگویید.
پیام تبریک تولد دوست

پیام تبریک تولد به بهترین دوستتون

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دوست صمیمی شما در روز تولدش تنها با خرید کادو خوشحال نمی شود بلکه در برخی مواقع ارسال حتی یک جمله می تواند موجب شادی او شود، پیام تبریک های مناسبی برای روز تولد بهترین دوست وجود دارد.
پیام تبریک ازدواج

پیام تبریک ازدواج به یک دوست صمیمی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
متن و پیام های بسیار زیبایی برای تبریک گفتن ازدواج به دوست وجود دارد که در ادامه گلچینی از متن های جالب برای تبریک ازدواج دوست صمیمی یا قدیمی را مشاهده می نمایید.
دلنوشته زندگی

متن دلنوشته های زیبا و احساسی از زندگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در این قسمت از سرگرمی نمناک شما عزیزان خوش ذوق را دعوت به خواندن متن ها و دلنوشته های جالبی می کنیم که حس خوبی در شما ایجاد می کند.
تبریک روز تنبلی

پیام تبریک به تنبل های دوست داشتنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما دوستان و اطرافیانی داریم که معتقدایم تنبل هستند روز جهانی تنبل می تواند روز مناسبی برای ارسال پیام های تبریک به دوستان و یا اطرافیان باشد.
روز جهانی آشپز

پیام های ویژه تبریک روز جهانی آشپز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در تقویم مناسبت های ملی و جهانی، هفته پایانی مهرماه به خصوص تاریخ 20 اکتبر مصادف با 29 مهرماه که یکی از مهم ترین روزهایی است که برای صنعت غذا از اهمیت خارق العاده ای برخوردار است.
پیام تبریک ازدواج

پیام رومانتیک تبریک ازدواج و آغاز زندگی مشترک

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج یکی از مهمترین مراحل زندگی هر فردی است که جزو اتفاقای خوب زندگی به حساب می آید. به همین دلیل بیان تبریک ازدواج بسیار اهمیت دارد.
ماه ربیع الاول

تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول با پیامکهای زیبا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول در ادامه متن و پیامک های زیبا برای تبریک گفتن فرا رسیدن ماه ربیع الاول امسال را ملاحضه می نمایید.
تبریک روز تربیت بدنی

اس ام اس جدید تبریک روز ورزش و تربیت بدنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ضمن تبریک روز تربیت بدنی و ورزش به همین مناسبت جدیدترین پیامک، اس ام اس و متن های تبریک روز تربیت بدنی را در ادامه ملاحضه می نمایید.
اس ام اس رحلت پیامبر

اس ام اس رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز 28 ماه صفر در تاریخ اسلام روز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) می باشد. این روز را با متن های زیبا و غم انگیز به دوستان خود تسلیت بگویید.
صفحه 1 از 42