اس ام اس

پیامک خنده دار تبریک تولد
با فرارسیدن روز تولد عزیزانمان، متون و پیام های خنده دار تبریک تولد متعددی وجود دارند که می توانید از آنها برای تبریک تولد به عزیزانمان و خنداندن آنها استفاده کرد.
اس ام اس آرزو

جملات کوتاه و زیبای امید و آرزو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن امید در زندگی یک چیز بسیار مهم و حیاتی می باشد که هر فردی برای رسیدن به خواسته هایش به آن نیاز دارد، جملات زیبا و مفهومی مناسبی با موضوع امید وجود دارد.
تبریک ولادت حضرت معصومه

پیامک جدید تبریک ولادت حضرت معصومه (س)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت معصومه (ص) و روز دختر می توانیم از پیام های رسمی و شعر برای تبریک این روز عزیز استفاده کنیم.
شهادت امام صادق

پیامک تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع)

تاریخ انتشار : 11 خرداد 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن شهادت امام صادق (ع)، پیام ها و متون مختلفی برای عرض تسلیت شهادت امام صادق (ع) وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
پیامک درباره خدا

تصویر و جملات خاص ارتباط با خدا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جملات، پیامک ها و تصاویر عکس نوشته متعددی درباره ارتباط با خداوند وجود دارند که برای ابراز احساسات خود می توانید از آنها استفاده کنید.
پیام تولد خردادی

پیام تبریک تولد به خرداد ماهی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیام هایی بسیار زیبا و خاص برای تبریک تولد متولدین خرداد ماه وجود دارد که می توانید از آن ها برای تبریک تولد دوست، فرزند و همسرتان استفاده کنید.
روز جهانی زنبور

روز جهانی زنبور ؛ این حشرات شگفت انگیز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هدف از انتخاب روز جهانی زنبور آموزش دادن موارد مهم به افراد در رابطه با زنبورها است، موارد بسیار مهمی درباره چگونگی کمک به زنبورها و اهمیت آن ها وجود دارد.
جملات درباره خدا

پیام و جملات مفهومی زیبا درباره خدا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جملات و عبارات مفهومی بسیار زیادی به همراه تصاویر پروفایل برای وصف خداوند و احساس نیاز قلبی به آن وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
عید فطر انگلیسی

عید فطر مبارک به انگلیسی + ترجمه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کارت پستال و پیام های انگلیسی تبریک عید فطر به همراه ترجمه وجود دارد که برای مناسبت عید سعید فطر بسیار عالی و مناسب می باشند.
شعر عید فطر

تبریک عید فطر با اشعار حافظ، مولانا و ..

زمان مطالعه : 10 دقیقه
عید سعید فطر یکی از مهم ترین اعیاد مسلمانان است. این عید بزرگ و اسلامی را با اشعار زیبای شاعران معروف ایرانی به مسلمانان تبریک بگویید.
پیامک تبریک عید فطر

پیامک تبریک عید فطر 1400

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با توجه به فرارسیدن عید سعید فطر می توانیم از پیامک هایی در قالب متن رسمی و شعر برای تبریک عید فطر به آشنایان و اقوام خود اقدام کنیم.
اس ام اس تبریک روز ماما

پیامک و متن زیبای تبریک روز جهانی ماما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز ماما مصادف با 15 اردیبهشت ماه است که این روز برای قدر دانی از این قشر زحمت کش و فداکار است که از سمت سازمان بهداشت جهانی نامگذاری شده.
تسلیت شهادت حضرت علی

جملات و اشعار تسلیت شهادت امام علی (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایام لیالی قدر که مصادف با شهادت امام علی (ع) می باشد را با جملاتی زیبا به دوستانتان تسلیت بگویید.
اس ام اس روز معلم

مجموعه شعر کوتاه و زیبای روز معلم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از شعرهای کوتاه و زیبای روز معلم یکی از بهترین راه های برای تبریک روز معلم به استاد، همسر، پدر و اطرافیان خودتان می باشد.
اس ام اس روز معلم

جملاتی زیبا برای تبریک روز معلم امسال

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با توجه به نزدیک شدن به روز 12 اردیبهشت و به مناسب فرا رسیدن روز معلم، می توانید از اس ام اس های زیبا و متن های ادبی تبریک روز معلم استفاده کنید.
صفحه 1 از 45