اس ام اس

اس ام اس عید غدیر
با استفاده از متن و شعرهای مناسب می توانید عید غدیر را به دوستان و اقوام خود تبریک بگویید، مجموعه ای از اس ام اس های جدید تبریک عید غدیر خم را در ادامه ملاحضه می نمایید.
تبریک عید غدیر

پیام های زیبا و جدید تبریک عید غدیر خم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، در ادامه مجموعه ای از زیبا ترین و جدید ترین پیام ها برای تبریک عید سعید غدیر را مشاهده می نمایید.
روزه عید قربان

علت اصلی حرام بودن روزه عید قربان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روزهای عید قربان و عید فطر که از طرف خداوند برای مسلمانان عید قرار داده شده و روزه گرفتن در این روزها حرام است، برای این حرمت دلایلی ذکر می شود که روز مهمانی خداوند از جمله آن ها است.
اس ام اس عید قربان

متن پیام رسمی و ادبی تبریک عید قربان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان در ادامه مجموعه از زیباترین پیامک، متن ادبی و اس ام اس های جدید برای تبریک عید قربان سال 1399 را ملاحضه می کنید.
تبریک روز عرفه

تبریک روز عرفه با پیام های زیبا و عارفانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن روز عرفه، در ادامه جدیدترین متن ها، پیامک و اس ام اس های عالی و زیبا برای تبریک روز عرفه را مشاهده می نمایید.
اس ام اس صبح بخیر

زیباترین اس ام اس های صبح بخیر عاشقانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای شروع یک روز خوب و عالی می توانید برای افرادی که در زندگی تان اهمیت دارند پیامک های مناسب ارسال کنید، در ادامه زیباترین اس ام اس های صبح بخیر عاشقانه را مشاهده می کنید.
تبریک تولد خواهر

شعر ، پیامک و متن پراحساس تبریک تولد خواهر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در ادامه گلچینی از جدیدترین و زیباترین شعرها، پیامک، اس ام اس و متن های پر احساس برای تبریک تولد خواهرتان را مشاهده می نمایید.
روز دختر

پیامک های احساسی زیبا برای تبریک روز دختر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز دختر مصادف است با ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، به همین مناسب پیامک ها و اس ام اس های جدید و زیبای تبریک روز دختر را در ادامه مشاهده می نمایید.
پیام تسلیت پدر و مادر

پیام تسلیت درگذشت پدر و مادر ؛ رسمی و صمیمانه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
هنگام مرگ یکی از عزیزان دوستان ، همکاران و اطرافیان می توانید با ارسال پیام های تسلیت، با آن ها ابراز همدردی کنید و خود را در غم آن ها شریک بدانید.
پیامک عاشقانه

متن و پیامک عاشقانه غمگین زیبا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گلچینی از جدیدترین اس ام اس های غمگین و عاشقانه را در این بخش از نمناک می توانید بخوانید.
متن عاشقانه

متن پیامک عاشقانه و رومانتیک برای همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای ابراز عشق و علاقه به همسرتان می توانید متن های عاشقانه و رومانتیک را برای آن ها ارسال کنید و رابطه عاطفی تان را تقویت کنید.
دلنوشته

متن زیبا و دلنوشته به همراه جملات عاشقانه و تبریک تولد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به انواع متن زیبا ، دلنوشته و بیو با موضوعات عاشقانه ، تولد و تسلیت ، سخن بزرگان و... دسترسی داشته باشید و آنها را به دوستان خود ارسال کنید
تبریک تولد

پیام های کوتاه برای تبریک رسمی تولد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با ارسال پیامک های زیبایی و رسمی که در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم لطف و محبت خود را به دوستان و آشنایانتان در روز تولدشان ابراز کنید.
اس ام اس تولد

متن زیبای تبریک تولد برای کسی که دوستش دارید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تولد هر فرد مهم ترین و بهترین روز زندگی اش است. با این پیامک ها و متن های زیبا این روز را به کسانی که دوستشان دارید تبریک بگویید.
اس ام اس روز ارتباطات

پیامک تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در ایران می باشد. این روز بزرگ و مهم را با متن های زیبا به یکدیگر تبریک بگویید.
صفحه 1 از 39