اس ام اس

دلنوشته روز مرد
با فرا رسیدن تولد حضرت علی علیه السلام و روز پدر می توانید با دلنوشته های زیبا و احساسی، قدردان زحمات پدر و همسرتان باشید و این روز را تبریک بگویید.
تبریک به پدر فوت شده

متن احساسی تبریک روز پدر به پدران آسمانی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی افراد هستند که از نعمت داشتن پدر محروم می باشند، این افراد همیشه علاقه دارند که متن و دلنوشته ای را برای تبریک روز پدر به روح پدر خود تقدیم کنند.
تبریک روز پدر

جملات زیبای انگلیسی برای تبریک روز پدر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر می خواهید روز پدر را خاص و متفاوت به پدران فداکار و زحتمکش تبریک بگویید می توانید جملات انگلیسی زیبا و احساسی را با ترجمه برای آن ها ارسال کنید.
پیامک روز مرد به همسر

پیام های رومانتیک تبریک روز مرد به همسر

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1401زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم هایی که می خواهند امسال روز مرد را خاص و رومانتیک به همسرشان تبریک بگویند می توانند این پیام های عاشقانه و احساسی را برایشان ارسال و ابراز علاقه کنند.
امام محمد باقر

متن و پیام تبریک ولادت امام محمد باقر (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فرا رسیدن اول رجب و ولادت با سعادت امام محمد باقر (ع)، پنجمین امام شیعیان را با متن ها و کارت پستال های زیبا به اطرافیان خود تبریک بگویید.
روز مادر

زیباترین جملات دنیا برای تبریک روز مادر

تاریخ انتشار : 20 دی 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تبریک و تشکر از زحمات مادران میتوانید روز مادر را به آنها با فرستادن پیامی زیبا تبریک بگویید و قلب مادرتان را برای لحظه ای شاد کنید.
تبریک عاشقانه کریسمس

تبریک عاشقانه کریسمس به هرآنکه دوستش دارید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جشن روز کریسمس، 25 دسامبر می باشد و بسیاری از مردم دنیا آیین این روز را گرامی می دارند و پیام تبریک عاشقانه کریسمس در این روز رد و بدل می شود.
اس ام اس کریسمس

تبریک انگلیسی کریسمس 2023 با ترجمه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
25 دسامبر آغاز کریسمس مهم ترین جشن مسیحیان است که ضمن تبریک این اتفاق مبارک اس ام اس های زیبا و خواندنی انگلیسی با ترجمه فارسی در اختیار شما قرار داده ایم.
تسلیت شهادت حضرت زهرا

پیامک جدید تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) می توانید از متن های غمگین و زیبا به عنوان پیامک یا استوری برای تسلیت استفاده کنید.
اس ام اس شب یلدا

تبریک شب یلدا 1401 با زیباترین شعر و جملات

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شب یلدا یکی از مهم ترین مناسبت ها در تقویم ایرانیان است و شما میتوانید با فرستادن پیامک هایی این روز را به عزیزانتان تبریک بگویید و یادشان کنید.
اس ام اس شب یلدا

تبریک عاشقانه شب یلدا به همسر و عشق زندگی ات

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یلدا رسم زیبایی در نیاکان ما است اگر میخواهید این شب را به عزیزانی که کنارتان نیستند تبریک بگویید میتوانید از پیامک هایی که برایتان آماده کرده ایم استفاده کنید.
اس ام اس معلولین

تبریک پیامکی روز جهانی معلولین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز سوم دسامبر مصادف با 12 آذر ماه روز جهانی معلولین نامگذاری شده است. این روز خاص را به عزیزان معلول با متن های زیبا تبریک بگویید.
تبریک تولد خودم

تولدم مبارک با متن های طنز، غمگین و احساسی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تولد یکی از به یاد ماندنی ترین مناسبت ها در زندگی هر انسان است، اگر بنا به هر دلیلی در روز تولدتان تنها ماندید میتوانید تولدتان را با اشتراک متنی جشن بگیرید.
تبریک روز جهانی کودک

تبریک روز جهانی کودک با جملات زیبا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز کودک روزی است که برای یادبود کودکان شناخته شده است و کشورها روزهای متفاوتی را به عنوان روز کودک اعلام کرده اند و آن را جشن می گیرند.
عکس های پاییزی

عکس جاده های زیبای پاییزی با متن عاشقانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ما برای افرادی که عاشق فصل پاییز هستند و میخواهند حال هوایشان را به فصل پاییز نزدیک تر کنند عکسها و متن های پاییزی بسیار زیبایی آماده کرده ایم.
صفحه 1 از 48