اس ام اس

جملات زیبا برای برادر
داشتن برادر یکی از نعمت های بزرگ دنیاست. اگر این نعمت بزرگ را دارید برای ابراز علاقه به برادر عزیزتان این متن های زیبا را برایش ارسال کنید.
اس ام اس سیزده بدر

متن جدید و کوتاه تبریک سیزده بدر امسال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیامک و اس ام اس های تبریک سیزده بدر طنز و عاشقانه ی بسیار مناسبی وجود دارد که می توانید آن ها را در روز 13 فروردین برای دوستان، اقوام و آشنایان ارسال کنید.
تبریک سیزده بدر

پیامک های زیبا و باحال سیزده بدر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن روز سیزده بدر می توانید از متن و پیام های جالب و جدید برای تبریک این روز به اقوام و دوستان استفاده کنید.
اس ام اس 12 فروردین

پیام تبریک 12فروردین روز جمهوری اسلامی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از روزهای مهم و تاریخی کشورمان بدون شک روز 12 فروردین می باشد که با رای اکثریت قاطع مردم نظام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت.
پیام تولد فروردین ماهی

پیام تبریک تولد به فروردین ماهی مهربانم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حتما در اطراف شما نیز متولدین فروردین ماه وجود دارد شما می توانید با مجموعه ایی از پیام های ما خاص ترین تبریک را با شکلی متفاوت برای اطرافیانتان ارسال کنید.
نیمه شعبان

متن زیبای پیام تبریک نیمه شعبان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان (سالروز تولد حضرت مهدی موعود)، در ادامه متن ها و پیامک های جدید تبریک نیمه شعبان امسال را می خوانید.
تبریک عید به همسر

تبریکات عاشقانه عید نوروز به همسر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با فرا رسیدن سال نو و بهار می توانید با مجموعه ای جذاب از متن ها و جملات عاشقانه، عید نوروز را به عشق و همسر خود تبریک بگویید.
تبریک عید نوروز

پیام تبریک عید به دختر، پسر، عروس و دامادم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها با رسیدن عید نوروز همه به دنبال متنی خاص و دلنشین برای تبریک عید هستند. با این جملات زیبا عید نوروز را به عزیزان خود تبریک بگویید.
عید بدون پدر و مادر

تبریک عید نوروز به پدران و مادران آسمانی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تبریک عید به پدر و مادر یکی از رسومات عید نوروز می باشد. ما در این مطلب،برای عزیزانی که والدینشان را از دست دادند متن غمگین تبریک عید را گرداوری کردیم.
تبریک ولادت حضرت ابوالفضل

جملات و اشعار ناب ولادت حضرت عباس (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چهارم شعبان المعظم مصادف با میلاد با سعادت باب الحوائج حضرت عباس بن علی (ع) است و در این گزارش پیام های زیبا برای تبریک این روز را می خوانید.
تبریک ولادت امام حسین

زیباترین جملات برای تبریک میلاد امام حسین (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اس ام اس تبریک سوم شعبان، ولادت فرخنده مهتر جوانان بهشت و آموزگار شهادت، حضرت حسین بن علی علیه السلام مبارک و خجسته باد.
جملات زیبا بیو

متن های مفهومی کوتاه و جذاب برای بیو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نوشتن بیو در شبکه های اجتماعی امری متداول است که شخصیت افراد را آشکار می کند پس جملات زیبا برای بیو تلگرام،واتساپ و اینستا انتخاب کنید.
پیام تبریک مبعث

پیام تبریک ویژه 27 رجب روز عید مبعث

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز مبعث روزیست که مسلمانان به مناسبت به پیامبری رسیدن حضرت محمد (ص) این روز بزرگ را جشن می گیرند و به یکدیگر تبریک می گویند.
تبریک روز دندانپزشک

تبریک روز جهانی دندانپزشک به لاتین و فارسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
6 مارس روز جهانی دندان پزشک می باشد که شما می توانید با ارسال جملات زیبا این روز را به داندانپزشک ها تبریک بگویید و از این پزشکان عزیز قدردانی کنید.
تبریک تولد اسفند

پیام تبریک تولد به اسفند ماهی پراحساسم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در خانواده یا دوستانتان افراد متولد اسفند ماه دارید، برای خوشحال کردن آن ها و تبریک خاص این روز مهم می توانید از این متن های زیبا و احساسی استفاده کنید.
صفحه 1 از 45