اس ام اس

شعر فوت مادر

شعر و دلنوشته احساسی فوت مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فوت مادر برای هر فردی تلخ ترین و غم انگیز ترین اتفاق عمر است. اگر این فرشته را در زندگیتان ندارید شعرها و دلنوشته های غمگین را برای آرامش قلبتان بخوانید.
وفات حضرت معصومه

دلنوشته های ناب وفات حضرت معصومه (س)

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حضرت معصومه (س)، خواهر امام رضا (ع) در شهر قم در سال 201 قمری از دنیا رفتند. وفات این حضرت بزرگوار را با متن های زیبا به اطرافیان خود تسلیت بگویید.
روز کتاب و کتابخوانی

درباره روز کتاب و پیام تبریک هفته کتابخوانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن 24 آبان ماه روز کتاب و کتابخوانی در ادامه مجموعه ای از تاریخ، جزئیات روز کتاب و پیامک های مناسب تبریک روز کتاب و هفته کتابخوانی را ملاحضه می نمایید.
روز جهانی دیابت

تبریک روز جهانی دیابت، این بیماری مرموز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
14 نوامبر روز جهانی دیابت است که به مناسبت فرا رسیدن این روز در ادامه اهداف روز جهانی دیابت، نماد روز جهانی دیابت، آمار در مورد دیابت و متن هایی به مناسبت روز جهانی دیابت را ملاحضه می نمایید.
ولادت امام حسن عسکری

پیام تبریک ولادت امام حسن عسکری(ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تاریخ ولادت امام حسن عسکری (ع) هشتم ماه ربیع الثانی سال 232 است که به مناسبت فرا رسیدن این روز در ادامه مجموعه ای پیام های زیبا برای تبریک ولادت امام حسن عسکری را مشاهده می نمایید.
روز جهانی مجرد

تبریک 11 نوامبر، روز جهانی مجردها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تاریخ 11 نوامبر یعنی 11/11 به نام روز سینگل یا روز جهانی مجردها نامگذاری شده است. این روز را با متن های جالب و خواندنی به مجردها تبریک بگویید.
متن فوت مادر

متن و جملات احساسی در مورد فوت مادر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
غم از دست دادن عزیزان آنقدر بزرگ و غیر قابل تحمل است که هیچ جمله ای نمیتواند غم شما را از بین ببرد؛ اما شنیدن بعضی جملات ممکن است کمی درد شمارا تسکین دهد.
متن انگلیسی درباره مادر

15 جمله ناب انگلیسی درباره مادر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
"مادر" مهربان ترین , خوش قلب ترین , فداکارترین خلقت خدا و نشان دهنده ی عظمت و شکوه اوست .با پیامک کردن جمله ای زیبا دل این فرشته های زیبا شاد میشود.
هفته وحدت

پیام تبریک هفته وحدت با اشعار زیبا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت"میلاد پیامبر" ، متن و اس ام اس های جدید تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم(ص) را در ادامه ملاحضه می نمایید.
تبریک ازدواج پیامبر و خدیجه

پیام تبریک سالروز ازدواج پیامبر (ص) و حضرت خدیجه (س)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از روز های مهم و مبارک در تاریخ مسلمانان ازدواج آسمانی حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه (س) که در روز دهم ربیع الاول می باشد، اس ام اس و پیامک تبریک ازدواج پیامبر و حضرت خدیجه را در این مطلب مشاهده کنید.
تبریک امامت امام زمان

متن زیبای تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز نهم ربیع الاول روز آغاز امامت امام زمان (عج) می باشد و این روز را شیعیان جشن گرفته و به یکدیگر آغاز امامت امام مهدی (عج) را تبریک می گویند در ادامه نمونه ای از پیام تبریک امام زمان (عج) آماده است.
شهادت امام حسن عسکری

پیامهای تسلیت ویژه شهادت امام حسن عسکری (ع)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امام حسن عسکری (ع) در روز 8 ربیع الاول سال 260 هجری قمری با مسمومیت زهر به شهادت رسیدند. این روز دردناک را با متن های زیبا به اطرافیان خود تسلیت بگویید.
روز جهانی عصای سفید

تبریک روز جهانی عصای سفید با جملات زیبا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عصا به عنوان وسیله ی کمکی در آمد و شد نابینایان، متداول است؛ ولی استفاده از عصای سفید به شکل امروزی و به عنوان نمادی برای شناخت نابینایان است.
جملات احوالپرسی

جملات و پیامک ادبی برای احوالپرسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از جملات ادبی مناسب احوالپرسی می تواند تاثیر مثبتی در ارتباطات شما داشته باشد و از نظر مخاطبان فردی مودب و با شخصیت به نظر برسید.
ماه ربیع الاول

تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول با پیامکهای زیبا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول در ادامه متن و پیامک های زیبا برای تبریک گفتن فرا رسیدن ماه ربیع الاول امسال را ملاحضه می نمایید.
صفحه 1 از 46