تناسب اندام

چاقی هورمونی

چاقی هورمونی از کجا سراغ زن و مردها میاد؟

تاریخ انتشار : 14 آذر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه افراد با افزایش سن و معمولا بعد از 40 سالگی دچار افزایش وزن می شوند. این نوع چاقی دلایل خاصی دارد و راهکارهایی برای کاهش وزن بعد از 40 سالگی وجود دارد.
حرکت سلام بر خورشید

1 حرکت جادویی که قوی و سرحالتان میکند+ آموزش

تاریخ انتشار : 10 آذر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
حرکت شگفت انگیز سلام بر خورشید فواید زیادی برای سلامت بدن دارند. اگر همیشه کسل و بی حال هستید این حرکت تاثیر بی نظیری بر سرحال شدن شما دارد.
نتایج رژیم لاغری

چند روز بعد شروع رژیم، لاغر میشم؟

تاریخ انتشار : 8 آذر 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
افرادی که یک رژیم غذایی لاغری را دنبال می کنند، می خواهند زودتر به نتیجه دلخواهشان برسند. این افراد با رعایت اصولی رژیم می توانند نشانه های لاغری را ببینند.
ورزش با بطری

روش جدید خوش اندامی با بطری پلاستیکی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر راه های مختلفی را برای خوش اندام شدن امتحان کرده اید اما نتیجه ای نداشته است، این بار از یک بطری پلاستیکی کمک بگیرید که نتیجه فوق العاده ای دارد.
اشتباهات استفاده از تردمیل

حواست باشه اینطوری رو تردمیل نری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم به صورت مداوم از تردمیل استفاده میکنید باید طرز ورزش صحیح با این وسیله را یاد بگیرید، در غیر این صورت ممکن است آسیب های جدی ببینید.
زیاد سرپا ایستادن

پیشنهاد به اونایی که بیشتر روز سرپا هستن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افرادی که بیشتر روز سرپا هستند ممکن است دچار درد پا، کمر و گردن شوند اما راهی وجود دارد که این افراد به سادگی می توانند از این دردها جلوگیری کنند.
دلیل چاقی شکم

5 دلیل دور از انتظار چاق کننده شکم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چاقی شکم دلایل مختلفی دارد و برای سلامت بدن بسیار خطرناک است. برای جلوگیری از چاقی شکم باید عادات رایجی که باور نمی کنید شکم را چاق کند، ترک کنید.
افزایش شیر مادر

افزایش سریع شیر مادر بدون هیچ دارویی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از رایج ترین مشکلات مادران شیرده، نداشتن شیر کافی می باشد اما راه حل این مشکل و افزایش شیر مادر روش های طبیعی وجود دارد که نیاز به مصرف هیچ دارویی نیست.
حرکت دلفین یوگا

درمان سریع گردن درد رو از دلفین ها یاد بگیرید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر زمان زیادی در حال کار پشت میز هستید حتما همیشه گردن درد دارید. شما می توانید با انجام حرکت ساده یوگا به نام حرکت دلفین از این درد گردن خلاص شوید.
رژیم یا ورزش

با رژیم زودتر لاغر میشم یا با ورزش؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما می دانیم برای کاهش وزن یا باید رژیم بگیریم یا ورزش کنیم اما سوال بسیاری از افراد این است که لاغری با رژیم سریعتره یا با ورزش؟
حلقه ورزشی

یک ورزش سرگرم کننده می خواهید؟ 8 دلیل برای امتحان کردن حلقه ورزشی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حلقه ورزشی فقط برای بازی بچه ها نیست. تمرین با حلقه ورزشی هولاهوپ می تواند به شما در سوزاندن کالری و چربی بدن، بهبود تعادل، قوی کردن عضلات شکم، و تقویت قلب و عروق کمک کند.
ورزش روده

تقویت روده با ورزشی بسیار ساده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فواید ورزش , روز به روز بیشتر کشف میشود درحالی که بر اندام های داخی بدن هم اثر گذاشته و به سلامت آنها نیز کمک میکند. روده یکی از این اندام هاست .
عادت های اشتباه

چاقی شما تقصیر این عادات شبانه تان است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد چاقی که به دنبال کاهش وزن هستند باید قبل از آن عادت های اشتباه شبانه خود را ترک کنند تا دچار افزایش وزن بیشتری نشوند.
نوشیدنی لاغری

میخوای هرچی میخوری سریع آب بشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی در مورد یک نوشیدنی لاغری صحبت می کنیم باید ترکیبی را درنظر داشته باشیم که مواد اولیه آن قادر به سوزاندن چربی و سوزاندن کالری را داشته باشند.
یوگای صبح

شروع یک روز پرانرژی با یوگای ساده صبحگاهی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
یوگا یکی از ورزش های مهم و پر طرفدار در جهان است که هر روز صبح می توانبد با برخی از حرکات ساده یوگا در چند دقیقه، روز خود را بسیار پر انرژی شروع کنید.