تناسب اندام

دلیل آب نشدن شکم
دلیل آب نشدن شکم به چندین علت محدود اما مهم ختم میشود دانستن این علت ها به شما در لاغری کمک بسیار خوبی می کند.
بالا رفتن از پله

بالا رفتن از پله برات سخته؟ یه پیشنهاد عالی برات دارم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد هنگام بالا رفتن از پله مشکلاتی مانند احساس درد و ناراحتی در پاها دارند، این افراد می توانند با راهکاری ساده این مشکل را برطرف کنند.
ورزش های ژاپنی

ورزش مخصوص ژاپنی ها برای پیر نشدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است مردم ژاپن عمر طولانی دارند و راز عمر طولانی را در ورزش های مخصوصی که در زندگی روزمره انجام می دهند می دانند.
سیب برای لاغری

لاغری با سیب و حقیقتی که شاید نمیدونید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیب به عنوان یکی از میوه هایی که برای لاغری پیشنهاد داده می شود، اما اینکه خواص این میوه و تاثیراتش بر لاغری چقدر است، مهم
آب شدن شکم

میخوای بدونی چرا شکمت آب نمیشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آب کردن شکم و چربی های آن یکی از معضلات افراد در روند کاهش وزن است، اگر شما هم این مشکل را دارید باید تغییراتی در روتین روزانه خود ایجاد کنید.
چاق شدن بدن طبیعی

برای راحت چاق شدن و چاق موندن، اینارو یاد بگیر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید سوال چگونه سریع چاق شویم و چاق بمانیم برای شما هم مطرح باشد و مایل باشید راه های چاق شدن افراد لاغر با طب سنتی و بدون دارو را بدانید.
کالری هویج

کالری هویج، آب هویج و هویج بستنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم در دوره رژیم هستید و کالری غذایی که میخورید برایتان مهم است ما در این مطلب کالری هویج را به شکل های مختلف برایتان محاسبه کرده ایم.
سرعت انسان

سریعترین انسان جهان و حداکثر سرعت او

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریعترین انسان در دنیا چه کسی است و حداکثر میزان سرعت دویدن او تا کنون چه اندازه بوده است؟
کالری جوجه کباب

هر یه سیخ جوجه کباب چقدر کالری داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کالری جوجه کباب با برنج یا بدون برنج به اندازه کالری هر یک سیخ جوجه کباب بدون استخوان و با استخوان میتواند برای حفظ رژیم شما مهم باشد.
شکم شل

بهترین درمان شکم شُل و آویزون چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شکم آویزون از معضلاتی است که بعد از لاغری گریبانگیر افراد میشود و تاثیر منفی بر اعتماد به نفس آن ها دارد اما روش های بسیار موثر برای رفع افتادگی شکم وجود دارد.
لاغری

سریع ترین راه لاغری شکم و پهلو چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چاقی انواع بسیار مختلفی دارد؛ برای مثال بعضی افراد دچار چاقی کل بدن هستند اما برخی دیگر تنها در برخی از قسمت های بدن مثل شکم یا پهلو چربی اضافی هستند و به دنبال سریع ترین راه لاغری شکم و پهلو در این مواقع هستند.
هر روز باشگاه رفتن

هر روز باشگاه رفتن خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که شروع به ورزش می کنند وسوسه می شوند که 7 روز هفته را به باشگاه بروند اما قبل از رفتن به باشگاه باید مفید یا مضر بودن هر روز ورزش کردن را بدانند.
تردمیل

با این دستگاه های ورزشی لاغر شوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این دستگاه‌ها برای تقویت قلب و عروق، افزایش تحمل بدن، کاهش وزن و لاغری، افزایش انعطاف‌ ... مراقبت از سلامت و بهبود وضعیت بدنی از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این راستا، انجام تمرینات ورزشی تأثیرات مثبتی دارد.
شکست عمل لاغری بدون رژیم و  ورزش

شکست عمل لاغری بدون رژیم و ورزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عمل لاغری که به عنوان جراحی کاهش وزن یا باریاتریک نیز شناخته می شود، در سال های اخیر به عنوان راه حلی مفید برای درمان چاقی محبوبیت زیادی پیدا کرده است.
دستگاه بدنسازی

دستگاه بدنسازی و اندام ایده‌آل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دستگاه‌های بدنسازی به‌طرز گیج‌کننده‌ای متنوع هستند. این مقاله به آشنایی کامل شما با دستگاه‌های بدنسازی، و شناخت تأثیر آنها بر سلامتی و تناسب اندام، کمک می‌کند.