تناسب اندام

کالری سوزاندن در خواب

بخوابید و کالری بسوزانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در هنگام خواب بدن انسان به طور طبیعی شروع به کالری سوزی می کند، اما در هنگام خواب چه مقدار کالری می سوزد؟ آیا می توان کالری های سوخته هنگام خواب را افزایش داد؟
تقویت عضلات لگن

حرکاتی ساده برای تقویت عضلات لگن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لگن مهم ترین عضو برای حرکات قسمت تحتانی بدن است پس با انجام حرکات ورزشی مخصوص عضلات باسن، عضلات ران و کمر را هم تقویت کنید.
رژیم اوکیناوا

رژیم اوکیناوایی ، راز پنهان پوست قشنگها

زمان مطالعه : 10 دقیقه
رژیم غذایی اوکیناوا شامل سبزیجات، سویا و مقداری ماهی می باشد، این رژیم غذایی کالری و چربی کمی دارد و استفاده از آن برای افزایش سلامت بدن بسیار موثر است.
ورزش بیماری پارکینسون

ورزش پیشنهادی برای بیماران پارکینسون

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش کردن برای کنترل و پیشگیری از تشدید بیماری پارکینسون بسیار مفید است اما این بیماران باید با توجه به شرایط جسمی خود، نوع ورزش را انتخاب کنند.
عوارض گن لاغری

عوارض وحشتناک گن های ساعت شنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه یکی از روش های رایج لاغری استفاده از گن های لاغری ساعت شنی می باشد. افرادی که از آن ها استفاده می کنند باید بدانند که این گن ها عوارض خطرناکی دارند.
یوگای تیروئید

چند حرکت یوگا برای خوب شدن حال تیروئیدتان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حرکات یوگا فواید و مزایای بسیاری را به همراه دارد، از فواید انجام برخی حرکت های یوگا می توان به تقویت و درمان تیروئید نیز اشاره کرد.
رفع دو تکه شدن شکم

رفع دو تکه شدن شکم بعد زایمان با 10 دقیقه تلاش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانید بهترین راه برای درمان دو تکه شدن شکم بعد از زایمان چیست؟ یک ورزش عالی وجود دارد که می تواند دو تکه شدن شکم بانوان را بعد از زایمان درمان کند.
رژیم غذایی ژاپنی

ژاپنی ها با این رژیمه که نه چاق میشن و نه پیر!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی سنتی ژاپنی شامل میوه و سبزیجات و غذاهای دریایی می باشد که علاوه بر لاغری فواید بسیار زیادی برای سلامت بدن انسان دارد.
افزایش متابولیسم

اینطوری موتور سوخت و ساز بدن را روشن کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کاهش وزن با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز چربی بدن به صورت طبیعی و بدون عوارض با استفاده از رژیم غذایی خاص و متفاوت امکان پذیر می باشد.
اشتباهات دویدن

باورهای اشتباه درباره دویدن و مسابقه دو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوندگان برای مسابقه دو و دویدن اشتباهاتی مرتکب می شوند که موجب آسیب به سلامتشان می شود بنابراین باید این اشتباهات را بدانند تا از این آسیب ها جلوگیری کنند.
اشتباهات ورزشی

اشتباهات ورزشی که بیمارتان می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از افراد ندانسته دچار اشتباهاتی در انجام حرکات ورزشی می شوند و این اشتباهات ورزشی آن ها را از رسیدن به نتیجه مورد نظرشان دور نگاه می دارد.
آسیب های ورزش دویدن

شایع ترین آسیب های ورزش دویدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش کردن علاوه بر تاثیرات مثبتی که روی بدن دارد گاهی منجر به آسیب دیدگی می شود و با آشنایی با آسیب های ورزش دویدن می توانید از آن جلوگیری کنید.
ورزش فتق دیسک

ورزش مناسب برای کسانی که فتق دیسک دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش های متعددی برای درمان فتق دیسک وجود دارد ولی ساده ترین روش، آشنایی با ورزش فتق دیسک می باشد تا آن را به سادگی و با کمترین هزینه درمان کنید.
ورزش در آب

ورزش در آب برای چی و برای کی خوبه ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ورزش در آب فواید زیادی برای بدن دارد و تمام عضلات بدن را درگیر می کند و باعث ارتقای سلامت بدن می شود و جزء ورزش های کم هزینه می باشد.
حرکات کششی قبل از خواب

خوابی کاملا عمیق با 11 حرکت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن خوابی آرام و عمیق می تواند به شادابی و سرحالی ما در طول روز کمک کند و باعث می شود کارهایمان را با انگیزه و با نشاط انجام دهیم.