تناسب اندام

حرکات بدنسازی

ورزشی که خیلی از مربی ها خودشون انجام نمیدن

تاریخ انتشار : 29 دی 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
در باشگاه های ورزشی برخی از تمرین هایی که ما انجام میدهیم ممکن است از نظر مربیان تمرینات درستی نباشد و آسیب های زیادی به ما برسد.
اندازه گیری وزن

اینکه هر روز خودمون رو وزن کنیم کار درستیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها زمانی که تصمیم به کاهش وزن میگیرند مدام میخواهند وزن خودشان را اندازه گیری کنند، اما اکثر افراد زمان مناسب استفاده از ترازو را نمی دانند.
درمان کمردرد پشت میز نشینی

حرکاتی برای رهایی از کمردرد پشت میز نشینی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در اثر نشستن زیاد پشت میز کمر دچار درد شدید و طاقت فرسایی می شود برای درمان کمردرد حاصل از پشت میز نشینی در محل کارتان ورزش های کششی انجام دهید.
نان برای لاغری

به این شرط نون میتونه شما رو لاغر کنه!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از انسان ها دوست دارند در رژیم غذایی خود نان هم قرار بدهند اما چاق نشوند، اگر میخواهید هم نان بخورید هم لاغر بمانید باید نکاتی را رعایت کنید.
گروه بی تی اس

راز اندام لاغر پسران گروه بی تی اس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اعضای گروه بی تی اس که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و تناسب اندامشان قابل توجه است، هرکدامشان از رژیم غذایی بسیار جالب و خاصی پیروی می کنند.
اشتباهات رژیم لاغری

اشتباه بدی که وقتی رژیم داریم انجام میدیم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاهش وزن برای بسیاری از افراد مشکل به نظر می رسد و همه میخواهند در سریع ترین زمان ممکن لاغر شوند، اما راهکارهای غیر اصولی مشکلات زیادی برای شما بوجود می آورد.
بهترين زمان وزن كردن

اگه تو رژیمی، خودتو اینطوری وزن کن 

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم در دوران کاهش وزن هستید و مدام نگران بالا رفتن وزنتان میشوید، باید بدانید که چگونه باید روی ترازو بروید تا وزن صحیح به شما نشان داده شود.
بهترین روش لاغری

میخوای کم نخوری اما لاغر بشی؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد برای کاهش وزن بسیار کم غذا می خورند اما این روش کاملا اشتباه است. شما می توانید بدون کم خوردن غذا هم لاغر شوید.
لاغری راحت

لایف استایلی که کمک میکنه راحت تر لاغر شی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش های لاغری متفاوتی وجود دارند اما افراد به دنبال مناسب ترین آنها هستند .بهترین راه برای لاغری راحت، تغییر لایف استایل زندگی به بهترین نحو است .
دشمن چربی شکم

دشمن سر سختِ چربی شکم

زمان مطالعه : 1 دقیقه
داشتن شکم تخت و بدون چربی آرزوی همه انسان هاست اما اصلا کار آسانی نیست، البته شما میتوانید با مصرف یک سری مواد غذایی از چربی های دور شکمتان را شکست دهید.
سیب برای لاغری

چرا سیب واسه لاغری خوبه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیب یکی از میوه های مورده استفاده برای لاغری است درحالیکه دانستن خواص و آشنا شدن با تاثیراتش بر لاغری به شما برای انتخاب آن کمک میکند.
بعد از پرخوری

اگه یه روز پرخوری کردم، برای جبران چیکار کنم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برخی از ما پیش آمده که بعد از پرخوری حس پشیمانی داشته ایم در حالی که راهکار های ساده ای وجود دارد که حس منفی بعد از پرخوری را از بین میبرد.
ورزش یائسگی

خانم های یائسه طرف این ورزش ها نرن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ورزش برای سلامت زنان بسیار مفید است و حتی در یائسگی نباید از ورزش کردن دست بکشند. اما باید از برخی تمرینات که برای این دوران مضر است دوری کنند.
ورزش شکم زن

ورزشی مخصوص خانم های شکم گنده!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر زنان از چربی های شکم خود کلافه و خسته شده اند با انجام صحیح چند ورزش ساده در خانه از شر چربی های شکمتان خلاص شوید.
گروه بلک پینک

راز اندام لاغر دختران گروه بلک پینک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دختران گروه بلک پینک همیشه با تناسب اندام ظاهر می شوند. هر یک از اعضای این گروه راز خاصی برای لاغری و تناسب اندام خود دارند.