تناسب اندام

کاهش وزن
کاهش وزن کار آسانی نیست اما شما میتوانید با انجام ترفندهای تغذیه ای این پروسه را برای خودتان قابل تحمل تر کنید و راحت تر لاغر شوید.
رژیم لاغری

انواع رژیم لاغری در دنیا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انواع رژیم لاغری زیادی وجود دارد که یکی بر کاهش اشتها، دیگری بر کاهش مصرف کالری و ... تمرکز دارند. هر کدام از رژیم های لاغری ادعا دارند که بهترین رژیم لاغری هستند و بهترین نتایج را به دنبال دارند؛ اما واقعیت چیز دیگری است.
رژیم یا ورزش

با رژیم زودتر لاغر میشم یا با ورزش؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه ما می دانیم برای کاهش وزن یا باید رژیم بگیریم یا ورزش کنیم اما سوال بسیاری از افراد این است که لاغری با رژیم سریعتره یا با ورزش؟
ورزش صبحگاهی

ورزش راحتی که داخل رختخواب هم میتونی انجامش بدی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای شروع یک روز با نشاط و پر انرژی باید بعد از بیدار شدن ورزش کنید. شما می توانید بلافاصله بعد از بیدار شدن داخل رختخواب چند حرکت ورزشی ساده انجام دهید.
فبل و بعد لاغری

روش های لاغری متناسب هر فرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر پیش متخصص تغذیه بروید معمولاً اولین کاری که برای شما انجام می دهد این است که شاخص توده بدنی شما را محاسبه می کند و بر اساس آن، رژیم لاغری و برنامه ورزشی به شما می دهد
ورزش در باشگاه

بیشترین تاثیر ورزش کردن، اینجا اتفاق می افته

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به دنبال تاثیرپذیری بیشتر از ورزش هستید بهتر است به مکانی که در آن ورزش میکنید بیشتر دقت کنید.
لیونل مسی

خانواده لیونل مسی در فینال جام جهانی 2022

تاریخ انتشار : 28 آذر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
جشن قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی قطر2022 با حضور همسر و فرزندان و مادر لیونل مسی، شبی خاطره انگیز برای این ستاره جهانی فوتبال رقم زد.
مدیتیشن

مدیتیشن دقیقا چیه که اینقدر فایده دارد؟ + آموزش کامل

زمان مطالعه : 12 دقیقه
مدیتیشن باعث ایجاد آرامش در فرد می شود همچنین استرس را کاهش داده و خواب را بهبود می بخشد و با انجام آن کنترل بیشتری روی تنفس خود خواهید داشت.
نیمار جونیور

زندگی شخصی و عکس های جدید نیمار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نیمار بازیکن فوتبال تیم پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل می باشد. در این قسمت میتوانید در مورد افتخارات، جوایز و جزئیاتی از زندگی این بازیکن مشهور بیشتر بدانید.
کریستیانو رونالدو

زندگی جذاب کریستیانو رونالدو کنار نامزد و فرزندانش

زمان مطالعه : 13 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی کریستیانو رونالدو، ستاره جهانی فوتبال به همراه افتخارات و عکسهای خانوادگی او در کنار نامزد و فرزندانش را در نمناک ببینید.
غذاهای چاق کننده

غذاهایی که بدجور چاقتون می کنه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از دلایل مهم چاقی خوردن غذاهای پرکالری و چاق کننده می باشد. برای رسیدن به تناسب اندام ابتدا باید از خوردن این غذاها پرهیز کنید.
لاغری سریع

لاغری سریع و سالم به راحتی آب خوردن

زمان مطالعه : 14 دقیقه
لاغری سریع موضوعی است که اکثر مردم به دنبال آن هستند که همین باعث می شود در برخی موارد راه های غلط را در پیش بگیرند غافل از اینکه این موضوع بسیار راحت است.
لیونل مسی

بیوگرافی و عکسهای خانوادگی لیونل مسی+ آمار

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل لیونل مسی، ستاره جهانی تیم ملی فوتبال آرژانتین به همراه عکسهای شخصی در کنار همسر و فرزندانش و افتخارات او در فوتبال را در نمناک ببینید.
ورزش پشت میز

بدون اینکه از پشت میزت بلند شی ورزش کن+ آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نشستن پشت میز، برای طولانی مدت عوارض بسیاری به همراه دارد و ورزش پشت میز، در دسترس ترین و ساده ترین راه برای حفظ سلامتی بدن و در عین حال چربی سوزی است.
چربی زیر بغل

حقیقتی بسیار مهم درباره چربی زیر بغل خانم ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شماهم متوجه تجمع مقداری چربی در زیر بغلتان شده اید بهتر است علت به وجود آمدن چربی زیر بغل را بدانید تا دچار مشکل نشوید.