ورزش و تناسب اندام

فواید شطرنج

به دلیلی بسیار مهم حتما شطرنج بازی کنید

تاریخ انتشار : 14 تیر 1399زمان مطالعه : 8 دقیقه
شطرنج یکی از بهترین بازی های فکری است که طرفداران زیادی از کودکان تا سالمندان دارد و تاثیر بی نظیری بر بهبود حافظه و تقویت مغز انسان می گذارد.
تناسب اندام جنیفر انیستون

رازهای زیبایی و تناسب اندام جنیفر انیستون 50 ساله!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
جنیفر آنیستون بازیگر زن 50 ساله هالیوودی هنوز جوان و با تناسب اندام است. علت این زیبایی و تناسب اندام، رازهایی است که جنیفر آنها را شرح می دهد.
دستگاه لاغری

با عجیب ترین دستگاه لاغری دنیا 30 کیلو کم کنید !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دستگاه جدید لاغری به افراد چاق این امکان را می دهد که معده خود را شخصا شستشو داده و غذاهای سنگین خورده شده را دور بریزند.
چربی سوزی

بنشینید و چربی بسوزانید ! + روش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لاغری و تناسب اندام خوشایند هستند اما رسیدن به آنها نیاز به تلاش دارد اما راه میان بر هم وجود دارد، وقتی می گوییم چربی بسوزانید و کالری نابود کنید همیشه منظور انجام حرکات ورزشی و رژیم های سخت غذایی نیست.
ظروف لاغری

این جنس ظروف لاغرتان می کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اینکه پخت و پز در جنس خاصی از ظروف آشپزخانه بتواند پروسه سخت لاغری و کاهش وزن را در شما سرعت ببخشد یعنی راه میانبری که برای رسیدن به مقصد نیاز دارید.
ثروتمندترین مالکان فوتبال

ثروتمندترین مالکان باشگاه فوتبال در جهان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فوتبال یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین ورزش های جهان است و امروزه مالکان باشگاه ها برای کسب عناوین و جام ها هزینه های بسیاری می کند، در ادامه با ثروتمندترین مالکان باشگاه های فوتبال جهان آشنا می شوید.
گرمازدگی در ورزش

شگرد ورزش بدون گرمازدگی در تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش در گرمای تابستان موجب گرمازدگی می شود اما راهکارهایی وجود دارد، مانند پوشیدن لباس مناسب یا تغذیه مناسب که می توانید از گرمازدگی پیشگیری کنید و بدنتان را خنک نگه دارید.
لاغری با زردچوبه

با زردچوبه داروی لاغری قوی بسازید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زردچوبه گیاهی است که در صورت استفاده صحیح از آن برای کاهش وزن و لاغری فوق العاده است، البته زردچوبه علاوه برای لاغری فواید بسیار دیگری هم برای بدن دارد.
خوردن برنج

راسته میگن خوردن برنج شکم میاره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که یک فرد مبتلا به اضافه وزن تصمیم به لاغر شدن می گیرد اول از همه خوردن برنج را کنار می گذارد ولی آیا واقعا برنج شکم را بزرگ می کند؟
لاغری کمر

لاغری زیربغل و کمر از راهش + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کمر باریک برای بسیاری از زنان آرزویی محال است که ما چند حرکت آسان این آرزو را به واقعیت تبدیل کرده ایم.
اضافه وزن یائسگی

زنانی که بعد یائسگی چاق می شوند ....

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دوران یائسگی عوارضی همچون بی خوابی، تغییر حالت روحی، گر گرفتگی، عرق شبانه و.‎.‎. را به همراه دارد.افزایش وزن و چاقی یکی از شایعترین مشکلات این دوران است.
بالا رفتن سن و افزایش وزن

چرا سن که بالاتر میره شکم بزرگ میشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیشتر افراد با بالا رفتن سن افزایش وزن پیدا می کنند و چاق می شوند ولی این افزایش وزن دلایلی مانند تغییرات هورمونی یا رژیم غذایی نامناسب دارد و شما میتوانید از آن جلوگیری کنید.
کالری سوزی

تنبل های چاق میتونن راحت لاغر بشن !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی افراد تنبل هستند و اراده ای برای رژیم گرفتن و ورزش کردن برای لاغری ندارند، روش ها و ترفندهای مناسب و ساده ای برای کالری سوزی و لاغری افراد تنبل وجود دارد.
لاغر شدن با عسل

زمانی برای لاغر شدن با عسل و دارچین!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استفاده از عسل و دارچین به لاغری و کاهش وزن کمک شایانی می کند، البته نحوه مصرف و زمان مصرف عسل و دارچین در لاغری بسیار تاثیر گذار است.
نخوردن نان و برنج

راسته میگن نون و برنج نخوری لاغر می شی ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای اغلب افراد این موضوع سوال است که آیا نخوردن برنج و نان موجب لاغری و کاهش وزن می شود؟ در ادامه متوجه خواهید شد که مصرف نکردن برنج و نان باعث لاغری می شود یا خیر.