اتومبیل

رنگ خودرو

0 تا 100 کارشناسی رنگ خودرو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ازآن جایی که در کشور ما خودرو کالایی سرمایه ای محسوب می شود و طی سا ل های گذشته نیز قیمت خودرو به شکل عجیبی سیر صعودی به خود گرفته است، ضرورت و اهمیت کارشناسی رنگ خودرو بیش از هر زمان دیگری موردتوجه قرار دارد که قرار است در این مقاله به آن بپردازیم.
خط تولید بی ام و

10 خودرویی که تولیدشان در سال 2021 متوقف شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایران خودرو با پژو 206 هاچ بک تیپ 5 و پژو 206 صندوقدار تیپ V8 خداحافظی می کند!
قطعات ماشین

معرفی تمام ویژگی های قطعات اصلی رنو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می دانید قطعات اصلی خودروی خود را از کجا تهیه کنید تا کمترین آسیب را به خودرو وارد کنید؟ استهلاک قطعات اصلی خودرو و تعویض به موقع آنها باید یکی از برنامه های اصلی شما پس از انتخاب و خرید خودرو باشد .
خودرو مزدا 3 نیو

بررسی مزایا و معایب خودرو “مزدا 3 نیو”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خودرو مزدا 3 نیو، یکی دیگر از خودروهای محبوب موجود در کشور در 4 تیپ متنوع است که در این گزارش از نمناک به بررسی 4 تیپ مختلف “مزدا 3 نیو” مونتاژ خواهیم پرداخت.
کیا سراتو مونتاژ

بررسی مزایا و معایب خودرو “کیا سراتو”

زمان مطالعه : 13 دقیقه
خودرو “کیا سراتو” یکی از خودروهای محبوب و البته شناخته شده است که در سال های اخیر در 4 مدل متنوع توسط مجموعه بزرگ سایپا در کشور مونتاژ و روانه بازار شد.
چری A15

مقایسه ام وی ام 550 و چری A15

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب به طور مختصر به بررسی و مقایسه دو خودروی چری 15A و ام وی ام 550 از نظر فنی و ویژگی های ظاهری خواهیم پرداخت .
خودرو پژو 508

بررسی مزایا و معایب خودرو “پژو 508” وارداتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
خودرو پژو 508 (peugeot 508)، یکی از خودروهای جدید برند فرانسوی پژو در کشور است که در این گزارش به بررسی مزایا و معایب و ارزش خرید “پژو 508” خواهیم پرداخت.
ام وی ام x22

بررسی مزایا و معایب خودرو “ام وی ام x22”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خودرو ام وی ام x22 (تیگو 2)، یکی از خودروهای چینی موجود در بازار کشور در 5 مدل مختلف است که در این گزارش به بررسی ارزش خرید خودرو “ام وی ام x22” خواهیم پرداخت.
رنو داستر

بررسی مزایا و معایب خودرو کراس اور “رنو داستر”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
خودرو رنو داستر یکی از خودروهای جدید مجموعه رنو در کشور است که در این گزارش از نمناک به بررسی 3 نسخه “رنو داستر” که در کشور حضور دارند خواهیم پرداخت.
رنو کپچر

بررسی مزایا و معایب خودرو “رنو کپچر”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خودرو فرانسوی رنو کپچر، یکی از خودروهای محبوب در کشور است که در ادامه این گزارش به بررسی مزایا و معایب و همچنین ارزش خرید “رنو کپچر” خواهیم پرداخت.
خودرو لیفان 820

بررسی مزایا و معایب خودرو “لیفان 820”

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خودرو لیفان 820، در یک نسخه اتوماتیک به بازار کشور عرضه شده است که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب “لیفان 820” (Lifan 820) خواهیم پرداخت.
کلاچ اتوماتیک

کلاچ اتوماتیک یا کلاچ برقی جایگزین گیربکس اتوماتیک

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سیستم کلاچ اتوماتیک شرکت اتاکو جایگزین مناسب برای گیربکس اتوماتیک میباشد که در ادامه مطلب به آن میپردازیم.
بررسی آریسان

بررسی مزایا و معایب وانت “آریسان”

زمان مطالعه : 10 دقیقه
وانت آریسان، یکی دیگر از محصولات مجموعه ایران خودرو است که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب وانت “آریسان” و ارزش خرید آن خواهیم پرداخت.
خودرو ال 90

بررسی مزایا و معایب مدل های “ال 90” (تندر 90)

زمان مطالعه : 14 دقیقه
سری ال 90 یا همان تندر 90، از محبوب ترین خودروهای سدان موجود در کشور می باشند که در این گزارش از نمناک به بررسی مزایا و معایب سری “ال 90” خواهیم پرداخت.
ام وی ام 315

ام وی ام 315 هاچ بک محبوب مدیران خودرو با تجهیزات جدید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت مدیران خودرو با به روز رسانی آپشن های خودروی محبوب ام وی ام 315، محصولی جدید به نام ام وی ام 315 پلاس را وارد بازار کرده است که محصولی کارامد تر برای زندگی شهری امروز است.
صفحه 1 از 59