کارت پستال

فال حافظ

فال حافظ غزل شماره 19: ای نسیم سحر آرامگه یار

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در فال حافظ روزانه یا فال حافظ آنلاین شما، قرعه به غزل زیبای "ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست" افتاد، معنی و تفسیر کامل آن را در این بخش از نمناک ببینید.
عکس شب یلدا

عکس با کیفیت شب یلدا، برای استوری و کارت پستال

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با نزدیک شدن شب یلدا بسیاری از افراد به دنبال عکس هایی برای پروفایل یا کارت پستال هستند. از این عکس های زیبا و خاص برای یلدا می توانید استفاده کنید.
عکس نوشته پاییز

پروفایل های زیبای پاییزی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل پاییز برای برخی افراد پر از حس عاشقانه و زیباییست، برای برخی هم تلخ و دل گیر. هر حسی به این فصل دارید می توانید از این عکس ها برای پروفایل استفاده کنید.
خدا

عکس پروفایل زیبا و مفهومی در مورد خدا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خدا مهربانترین مهربانان است و پناهگاه امنی برای ما در تمام لحظات سخت و دشوار زندگی بوده. عکس نوشته های خاص و زیبایی در وصف تنها معبود هستی تهیه شده است.
کارت تبریک عید فطر

عکس نوشته و پروفایل جدید عید فطر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با گذشت ایام مبارکه رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر، کارت پستال ها و عکس نوشته های متنوعی برای تبریک این عید وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
تبریک عید به همسر

کارت پستالهای رومانتیک تبریک سال نو به همسر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با فرا رسیدن فصل بهار و عید نوروز می توانید با متن های زیبا و کارت پستال های جذاب این عید بزرگ را به همسر و عشق زندگیتان تبریک بگویید.
کارت تبریک عید نوروز

کارت پستال تبریک عید به فامیل و اقوام نزدیک

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با فرا رسیدن عید نوروز تبریک های سال نو آغاز می شوند، با کارت پستال های زیبا و جذاب می توانید عید نوروز را به خانواده، فامیل و اقوام نزدیک تبریک بگویید.
پیامک تبریک تولد امام سجاد

سری جدید پیامک تبریک تولد امام سجاد (ع)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با فرا رسیدن میلاد چهارمین امام شیعیان، امام سجاد علیه السلام، پیامک های کوتاهی برای عرض تبریک این روز فرخنده وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید.
کارت پستال عید مبعث

عکس نوشته عید مبعث برای استوری و گروه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
27 رجب روز عید مبعث روزی که حضرت محمد(ص) به پیامبری رسید، برای ما مسلمانان عید بزرگی است. برای تبریک عید مبعث می توانید از کارت پستال های زیبا ایده بگیرید.
تبریک عید نوروز

کارت پستال جدید تبریک عید نوروز به پدر و مادر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در عید نوروز پیش از دید و بازدید، تبریک عید از طریق پیامک و ارسال عکس انجام میشود. شما هم بهترین تبریک ها را برای پدر و مادرها ارسال و آنها را خوشحال کنید.
تسلیت شهادت حضرت فاطمه

کارت پستال های ویژه شهادت حضرت فاطمه (س)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س)، الگوی زنان عالم و ایام فاطمیه را با کارت پستال های زیبا و غم انگیز به دوستان و اطرافیان خود تسلیت بگویید.
کارت پستال شهادت حضرت فاطمه

عکس نوشته شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با شروع ایام فاطمیه و سالروز شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س) می توانید از عکس نوشته های زیبا و غمگین برای تسلیت استفاده کنید.
کارت پستال روز پرستار

کارت پستال و استوری جدید روز پرستار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روز ولادت حضرت زینب (س) در تقویم ایران روز پرستار نامگذاری شده است. روز پرستاران فداکار و زحمتکش را با کارت پستال های زیبا تبریک بگویید.
کارت پستال روز دانشجو

کارت پستال و استوری جدید روز دانشجو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تاریخ 16 آذر به عنوان روز دانشجو نامگذاری شده است. این روز را به دوستان و آشنایان دانشجو با کارت پستال های زیبا تبریک بگویید و آنها را خوشحال کنید.
کارت پستال روز حسابدار

کارت پستال جدید تبریک روز حسابدار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
15 آذر به عنوان روز حسابدار نامگذاری شده است. برای قدردانی از این عزیزان می توانید کارت پستال ها و عکس نوشته های زیبا برایشان ارسال کنید و تبریک بگویید.
صفحه 1 از 5