کارت پستال

کارت پستال روز کودک
تاریخ 20 نوامبر به عنوان روز جهانی کودک نامگذاری شده است. هدف روز جهانی کودک، دفاع از حقوق آن ها و جلوگیری از خشونت در برابر کودکان می باشد.
کارت پستال روز دانش آموز

کارت پستال و عکس نوشته تبریک روز دانش آموز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به مناسبت فرارسیدن 13 آبان و روز دانش آموز، عکس نوشته های جدید و زیبایی فراهم شده اند که برای تبریک این روز، می توانید به دانش آموزان عزیزتان ارسال کنید.
میلاد امام صادق

کارت پستال جدید میلاد پیامبر و امام صادق(ع)

زمان مطالعه : 1 دقیقه
با فرارسیدن میلاد فرخنده امام صادق(ع) و پیامبر اکرم (ص)، کارت پستال های مناسبی برای واتساپ و.. وجود دارند که می توانید برای تبریک این روز مهم استفاده کنید.
کارت پستال پیامبر

کارت پستال جدید تبریک ولادت حضرت محمد (ص)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اسلام، حضرت محمد (ص)، عکس ها و کارت پستال های متعددی وجود دارند که می توانید از آنها برای تبریک این روز استفاده نمایید.
عکس نوشته پاییز

پروفایل های زیبای پاییزی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل پاییز برای برخی افراد پر از حس عاشقانه و زیباییست، برای برخی هم تلخ و دل گیر. هر حسی به این فصل دارید می توانید از این عکس ها برای پروفایل استفاده کنید.
عکس پروفایل محرم

عکس پروفایل با حال و هوای محرم

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1400زمان مطالعه : 1 دقیقه
کارت پستال و عکس نوشته های با کیفیت بسیار مناسبی برای ماه محرم وجود دارد که می توانید از آن ها برای پروفایل تلگرام، واتساپ و اینستا استفاده کنید.
کارت پستال عرفه

عکس پروفایل و کارت پستال روز عرفه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز عرفه یکی از روزهای مهم و خاص برای مسلمانان جهان است. در این روز می توانید از این کارت پستال ها و عکس نوشته های زیبا برای پروفایل و استوری استفاده کنید.
متن استوری آسمان

کارت پستال و جملات عاشقانه درباره آسمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متن و کارت پستال های جذاب و رومانتیک فوق العاده ای در رابطه با آسمان وجود دارد که می توانیم از آن ها استفاده کنیم.
کارت تبریک عید فطر

عکس نوشته و پروفایل جدید عید فطر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با گذشت ایام مبارکه رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر، کارت پستال ها و عکس نوشته های متنوعی برای تبریک این عید وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
کارت پستال روز معلم

عکس پروفایلهای جدید روز معلم مبارک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معلم ها جزو افراد تاثیر گذار در زندگی هر فردی هستند. روز معلم را با کارت پستال ها و عکس نوشته های زیبا به معلمان و استادان عزیز تبریک بگویید.
کارت پستال رمضان

کارت پستال های عرفانی ماه رمضان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارت پستال های عرفانی جدید و بسیار مناسبی برای ماه رمضان وجود دارند که از آن ها می توانید به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان استفاده کنید.
عکس نوشته عید نوروز

عکس نوشته های جذاب تبریک سال نو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر می خواهید عید نوروز را به دوستان و آشنایان خود تبریک بگویید می توانید عکس نوشته ها و کارت پستال های زیبا را برایشان ارسال یا در فضای مجازی استفاده کنید.
تبریک انگلیسی عید نوروز

تبریک عید امسال به زبان انگلیسی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تبریک متفاوت عید نوروز به دوستان خود می توانید از این متن های انگلیسی زیبا با ترجمه فارسی یا کارت پستال های جدید استفاده کنید.
کارت پستال روز مادر

کارت پستال زیبای روز مادری

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شما می توانید برای روز مادر حتی با یک جمله کوچک، روی کارتی کوچک و ارزان قیمتی مادرتان را خوشحال کنید. مهم به یاد بودن مادرتان است.
روز مادر

عکس نوشته های احساسی پروفایل روز مادر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با نزدیک شدن به روز مادر برای تبریک این روز و خوشحال کردن مادرتان می توانید از این عکس نوشته های زیبا و احساسی برای پروفایل تلگرام یا واتس آپ استفاده کنید.
صفحه 1 از 5