اینترنت

میزان مصرف اینترنت
خرید پیاپی بسته های اینترنتی و اتمام سریع، یکی از مشکلات مهم می باشد که با استفاده از روش های مختلف از جمله بررسی میزان مصرف اینترنت، می توان آنرا رفع کرد.
غير فعال كردن رومينگ ايرانسل

آموزش غیر فعال کردن رومینگ ایرانسل

تاریخ انتشار : 20 مهر 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
رومینگ یکی از قابلیت های اپراتور ایرانسل برای کاربران خارج از کشور می باشد که شما می توانید در صورت عدم نیاز اقدام به غیر فعال کردن آن کنید.
افزایش سرعت آپلود

ترفند افزایش سرعت آپلود

تاریخ انتشار : 19 مهر 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
بروز مشکل و کندی سرعت در حین آپلود فایل های مختلف، یکی از مشکلات رایج می باشد که شما با استفاده از تعدادی روش ساده می توانید کندی سرعت آپلود را رفع کنید.
ذخیره اینترنت همراه

فعال/غیرفعال سازی ذخیره اینترنت همراه

تاریخ انتشار : 10 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
صرفه جویی و ذخیره اینترنت همراه، یکی از قابلیت گوشی های هوشمند می باشد که در این گزارش با نحوه فعال و غیرفعال کردن ذخیره اینترنت همراه آشنا خواهید شد.
تدریس آنلاین

سایت آموزشی بسازید و از خانه تدریس کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احتمالا شما هم فکرش را نمی کردید روزی برسد که دانش آموزان به جای نشستن پشت میز و نیمکت، از طریق گوشی و کامپیوتر سر کلاس حاضر شوند.
دانلود برنامه شاد

دانلود جدیدترین نسخه وب و اندروید برنامه شاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه شاد بزرگترین و کاربردی ترین برنامه برای آموزش آنلاین مدارس می باشد که در این گزارش از نمناک می توانید اقدام به دانلود شاد برای اندروید و نسخه وب نمائید.
پاورقی در ورد

آموزش نوشتن پاورقی در ورد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایجاد پاورقی یکی از قابلیت های نرم افزار Word می باشد که اگر نیاز به ایجاد پاورقی دارید، خیلی ساده می توانید آنرا در بستر این نرم افزار ایجاد کنید.
هشتگ یاب اینستاگرام

بهترین ابزارهای هشتگ یاب اینستاگرام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیدا کردن ترند کلمات مرتبط با پست برای اینستاگرام، به نسبت کار سختی می باشد اما ابزارهایی تولید شده اند که توسط آنها می توانید هشتگ های مرتبط را پیدا کنید.
طراحی سایت

طراحی سایت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طراحی سایت در دنیای کنونی نیازی اجتناب ناپذیر برای هر فعالیت اقتصادی است. برای حضور در فضای اینترنت و ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط با افراد در بستر اینترنت طراحی سایت امری حیاتی است.
تبدیل فرمت عکس

ترفند تبدیل آنلاین فرمت عکس بدون برنامه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال ابزار جامع و کامل برای تبدیل فرمت عکس هستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با ابزار آنلاین تبدیل فرمت عکس آشنا خواهید شد.
تست امنیت وب سایت

ابزارهای کاربردی برای تست امنیت وب سایت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با لینکی روبرو شده اید که از امنیت آن هیچ اطلاعاتی ندارید، می توانید با استفاده از ابزارهای آنلاین اقدام به بررسی و تست امنیت وب سایت مدنظر کنید.
فیشینگ چیست

“فیشینگ چیست” و چگونه کار میکند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
امروزه با ایجاد فروشگاه های آنلاین و درگاه های پرداخت مختلف سودجویی هایی می شوند که در این گزارش با فیشینگ و جلوگیری از
بستن گروه واتساپ

آموزش قفل کردن و “بستن گروه واتساپ”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر ادمین گروه واتساپی هستید و میخواهید دسترسی اعضای گروه را در این گروه واتساپی محدود کنید، در این گزارش با آموزش “بستن گروه واتساپ” آشنا خواهید شد.
اضافه کردن مخاطب در واتساپ

چگونه مخاطب جدید را به واتساپ اضافه کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاها ممکن است برای اضافه کردن مخاطب جدید در واتساپ با مشکل روبرو شویم که در این گزارش از نمناک با نحوه افزودن “مخاطب واتساپ” آشنا خواهید شد.
احراز هویت دو عاملی

“احراز هویت دو عاملی” یا مرحله ای چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احراز هویت دو عاملی یکی از روش های کاربردی برای افزایش امنیت حساب های کاربری است که در این گزارش با نکات مهم در مورد “احراز هویت دو عاملی” آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 29