ترفندستان

تعداد کلمات در ورد

شمارش تعداد کلمات در ورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهی اوقات برای انجام کارهای مختلف با استفاده از برنامه ورد، ممکن است محدودیت کلمات وجود داشته باشد که در این حین می توانید تعداد کلمات در ورد را بررسی کنید.
نحوه کار با اینشات

چگونه با برنامه اینشات (InShot) کار کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر به تازگی برنامه ویرایش و ساخت فیلم اینشات را نصب کرده اید و اما نحوه کار با این برنامه را نمی دانید، در این گزارش از نمناک با آموزش کامل کار با اینشات آشنا خواهید شد.
آخرین بازدید واتساپ

غیرفعال کردن لست سین (آخرین بازدید) واتساپ

تاریخ انتشار : 22 دی 1399زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از قابلیت های پرکاربرد واتساپ همانند سایر برنامه های سوشیال مدیا این است که شما می توانید بصورت دستی لست سین یا آخرین بازدید واتساپ را فعال و غیرفعال کنید.
آموزش ساخت زیرنویس

آموزش “ساخت زیرنویس” برای فیلم + معرفی نرم افزار

تاریخ انتشار : 17 دی 1399زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر ویدیویی دارید و می خواهید زیرنویسی را برای آن ایجاد کنید، در این گزارش بصورت قدم به قدم با نحوه “ساخت زیرنویس” فیلم به همراه برنامه های مختلف آشنا خواهیم کرد.
افزایش بازدید استوری

ترفند “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر قصد دارید تا با انجام تاکتیک هایی بتوانید میزان بازدید استوری را افزایش دهید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام آشنا خواهید شد.
رفع مشکل پرینت نگرفتن پرینتر

رفع مشکل پرینت نگرفتن پرینتر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پرینتر یکی از ابزارهای کاربردی در دنیای امروزه است که اگر پرینتر شما به هر دلیلی پرینت نمی کند، در این گزارش از نمناک به رفع مشکل پرینت نگرفتن چاپگر خواهیم پرداخت.
نحوه بیرون آوردن کارتریج از پرینتر

چگونه کارتریج را از پرینتر بیرون بیاوریم؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر قصد دارید کارتریج را از پرینتر خارج کنید و هیچ اطلاعی ندارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه “بیرون آوردن کارتریج” و نصب آن آشنا سازیم.
حذف صفحه خالی در ورد

آموزش “حذف صفحه خالی در ورد”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اضافه شدن صفحه بعد از اتمام فایل ورد، یکی از معضلاتی است که شاید به مرور با آن روبرو شده باشید که در این گزارش با نحوه “حذف صفحه خالی در ورد” آشنا خواهید شد.
نحوه فارسی کردن اعداد در ورد

آموزش تصویری فارسی کردن اعداد در ورد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر با انجام روش های ممکن اقدام به فارسی کردن اعداد در ورد کرده اید و اما هنوز موفق نشده اید، در این گزارش با آموزش ساده فارسی کردن اعداد در ورد آشنا خواهید شد.
پاک کردن کش مرورگر گوشی

آموزش پاک کردن کش مرورگر کروم گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کش برنامه های مختلف به مرور زمان می توانند باعث پر شدن حافظه و حتی کند شدن گوشی شوند که در این گزارش از نمناک با آموزش پاک کردن “کش مرورگر گوشی” آشنا خواهید شد.
تنظیم نور لپ تاپ

آموزش تنظیم نور لپ تاپ در ویندوز 10

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به تنظیم نور لپ تاپ در ویندوز 10 دارید و اما هنوز موفق نشده اید، در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری روش های مختلف برای تنظیم نور لپ تاپ آشنا خواهید شد.
حذف اکانت واتساپ

آموزش “حذف اکانت واتساپ” (delete whatsapp account)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به “حذف اکانت واتساپ” برای همیشه دارید، در این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک بصورت مرحله به مرحله و تصویری با نحوه دیلیت اکانت واتساپ آشنا خواهید شد.
ربات قرعه کشی اینستاگرام

معرفی ربات کاربردی “قرعه کشی اینستاگرام”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرعه کشی اینستاگرامی این روزها به میزان زیادی در اینستاگرام دیده می شود که در این گزارش از نمناک با ربات های آنلاین مناسب “قرعه کشی اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
آموزش ثبت سایت در الکسا

نحوه ی “ثبت سایت در الکسا”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال ثبت سایت تازه تاسیس خودتان در وب سایت الکسا هستید، در این گزارش از نمناک بصورت مرحله به مرحله به نحوه “ثبت سایت در الکسا” خواهیم پرداخت.
نحوه نصب فونت در کامپیوتر

آموزش نحوه “نصب فونت” در کامپیوتر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر به تازگی تعدادی فونت فراهم کرده اید و اما با نحوه نصب آن آشنا نیستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “نصب فونت” در کامپیوتر آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 17