ترفندستان

تبلیغات گوگل کروم
با جستجو در مرورگر کروم، با تبلیغات متعددی روبرو خواهیم شد که می توانند ما را از هدف باز دارند. اما آیا روش هایی برای بستن تبلیغات گوگل کروم وجود دارد؟
اشیای اضافه عکس

آموزش حذف اشیای اضافه از عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصویری ثبت کرده اید و قسمتی از آن مزاحم سوژه اصلی عکس است، می توانید با استفاده از برخی ابزارها اقدام به حذف اشیای اضافه عکس در کمتر از یک دقیقه کنید.
ترفند های گوگل

ترفندهای نوستالژیک و سرگرم کننده درگوگل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گوگل ابزاری برای جستجو در میان هزاران وب سایت می باشد که ترفندهای سرگرم‌کننده و نوستالژیک جالبی را برای کاربران خود به‌صورت آنلاین فراهم کرده است.
تغییر موتور جستجو

تغییر موتور جستجو در مرورگرهای کروم و موزیلا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر موتور جستجو مرورگر شما، به‌صورت پیش فرض بر روی موتور جستجویی تنظیم شده است که با آن کار نکرده اید، می توانید خیلی ساده اقدام به تغییر موتور جستجو کنید.
اضافه كردن زبان در ويندوز

نحوه اضافه کردن زبان جدید در ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر زبان دلخواهی که از آن برای تایپ در ویندوز استفاده کنید در ویندوز وجود ندارد، خیلی ساده می توانید اقدام به اضافه کردن زبان جدید در ویندوز کنید.
آنتن دهی وای فای

راه های افزایش انتن دهی وای فای

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با مشکل آنتن دهی وای فای روبرو شده اید و هنوز موفق به رفع آن نشده اید، در این گزارش با روش های کاربردی افزایش آنتن دهی وای فای آشنا خواهید شد.
ذخیره عکس در فتوشاپ

چگونه عکس را در فتوشاپ ذخیره کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فتوشاپ محبوب ترین ابزار برای طراحی و ویرایش تصاویر می باشد که در این گزارش شما را با نحوه ذخیره عکس در فتوشاپ با فرمت دلخواه را آشنا خواهیم کرد.
برنامه تغییر صدا

دانلود برنامه تغییر صدا اندروید، آیفون و کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برنامه های تغییر صدا یکی از برنامه های پر کاربرد و مفرح برای اکثر کاربران می باشد که شما می توانید بر اساس سیستم عامل، برنامه مناسب خود را دانلود کنید.
دانلود عکس از پینترست

ترفند دانلود عکس و فیلم از پینترست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پینترست محیطی برای اشتراک گذاری عکس و فیلم های جذاب و دیدنی می باشد که شما می توانید با ترفندهای ساده اقدام به دانلود آنها از پینترست کنید.
غیر فعال کردن رومینگ رایتل

غیر فعال کردن رومینگ رایتل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رومینگ یکی از قابلیت های اصلی اپراتور رایتل می باشد که اگر این قابلیت کاربردی برای شما ندارد می توانید اقدام به غیر فعال کردن رومینگ رایتل کنید
بلاک کردن سایت

ترفند بلاک کردن یک یا چند سایت برای کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی وب سایت ها هستند که برای کودکان اعتیاد آور و نامناسب می باشند. از این رو اگر با چنین مشکلی برخورد کرده اید، می توانید اقدام به بلاک کردن وب سایت کنید.
افزاش کیفیت عکس

ترفندهای افزایش کیفیت عکس

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کیفیت پایین عکس ها یکی از مشکلاتی است که گاها می توانند مشکل ساز شوند. اما آیا روش هایی وجود دارند که ما بتوانید کیفیت عکس ها را افزایش دهیم؟ چگونه؟!
رومینگ همراه اول

غیر فعال کردن رومینگ همراه اول

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رومینگ همراه اول از راه های ارتباطی می باشد که غالبا هزینه زیادی برای شما خواهد داشت که می توانید خیلی سریع اقدام به غیر فعال کردن رومینگ همراه اول کنید.
تبدیل عکس به pdf

چگونه عکس را به PDF تبدیل کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر چندین عکس دارید و می خواهید تمامی آنها را به یک فایل PDF تبدیل کنید، در این گزارش شما را با ابزارهای کاربردی در این زمینه آشنا خواهیم ساخت.
کاهش حجم آهنگ

آموزش کاهش حجم آهنگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر با فایل موزیکی روبرو شده اید که حجم آن بسیار بالا می باشد، در این گزارش با ابزارهای کاربردی و سریع برای کاهش حجم آهنگ آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 16