ترفندستان

حذف پیام واتساپ

قابلیت جدید برای حذف پیام ارسال شده واتساپ

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه واتساپ یکی از پرطرفدارترین پیام رسان ها می باشد. این اپلیکیشن در آپدیت جدیدش قابلیت خاصی را ارائه داده است که باعث خوشحالی بسیاری از کاربران می شود.
واتس اپ

قابلیت جدید استوری های واتساپ رونمایی شد

تاریخ انتشار : 28 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
واتس آپ یک پیام رسان آنلاین است که طرفداران زیادی دارد. این اپلیکیشن در ورژن جدید خود قابلیتی اضافه کرده که محبوبیتش را بیش از پیش افزایش داده است.
استفاده از واتس اپ

کیا تو واتس اپ این اشتباهو انجام میدن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها یکی از پرکاربردترین برنامه ها برای ما واتساپ است اما هنگام استفاده از این برنامه ممکن است مرتکب اشتباهاتی شوید که گاهی اوقات خطرناک است.
واتساپ

آموزش ساخت دو اکانت واتساپ در انواع گوشی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
واتس آپ یکی از پر کاربردترین اپلیکیشن های ارتباطی است اما این اپلیکیشن گاهی کمبود هایی دارد که با انجام ترفندهایی ساده میتوانید آنها را رفع کنید.
شماره در واتساپ

از کجا بدونم شماره واتساپ منو کیا دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هر روزه اپلیکیشن های ارتباطی جدیدی به‌وجود می آیند اما همچنان واتس آپ یکی از پرطرفدار ترین هاست، این برنامه ترفندهای پنهانی دارد که بهتر است بدانید.
پیام به خود در واتساپ

چجوری تو واتساپ به خودم میتونم پیام بدم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
واتس آپ یک برنامه پیام رسان رایگان برای گوشی های هوشمند است اما این برنامه باگ هایی دارد که با استفاده از ترفندهایی میتوانید آنها را برطرف کنید.
بلاک کردن واتساپ

چجوری تو واتساپ بلاکش کنم که متوجه نشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ممکن است در برنامه واتس آپ پیام های مزاحمت آمیزی دریافت کنید اما راههای مسدود کردن آنهارا ندانید و این موضوع برایتان دردسر ساز شود.
واتساپ

از کجا بفهمم تو واتساپ هاید استوری شدم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با پیشرفته‌تر شدن نرم افزارهای ارتباطی مثل واتس آپ امکانات این برنامه ها هم روز به روز بیشتر میشود پس بهتر است نکات کاربردی راجع به واتس آپ را بیشتر بدانید.
تگ کردن واتساپ

ترفند تگ کردن شخص و مخاطب خاص در واتساپ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
واتس آپ یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های ارتباطی است اما ترفند هایی برای کارکردن با این برنامه وجود دارد که بهتر است بدانید.
ناشناس ماندن در واتساپ

چجوری تو واتساپ ناشناس بمونیم و شماره مون نیفته؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
واتس آپ یک پیام رسان همگانی است. باگی که در این اپلیکیشن وجود دارد نشان دادن شماره تلفن است که برای بسیاری از کاربران واتس آپ این موضوع خوشایند نیست.
لوکیشن در واتساپ

چگونه لوکیشن خود را در واتساپ بفرستیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ارسال و دریافت لوکیشن در واتساپ یکی از قابلیت های اصلی برنامه واتساپ است که در این گزارش با نحوه کارکرد لوکیشن در واتساپ آشنا خواهید شد.
آخرین بازدید اینستاگرام

غیرفعال کردن لست سین (آخرین بازدید) اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر از نمایش آخرین بازدید خود در برنامه اینستاگرام احساس خوشایندی ندارید، می توانید بسیار ساده و سریع اقدام به غیرفعال کردن آخرین بازدید اینستاگرام کنید.
تبلیغات گوگل کروم

غیر فعال کردن تبلیغات گوگل کروم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با جستجو در مرورگر کروم، با تبلیغات متعددی روبرو خواهیم شد که می توانند ما را از هدف باز دارند. اما آیا روش هایی برای بستن تبلیغات گوگل کروم وجود دارد؟
اشیای اضافه عکس

آموزش حذف اشیای اضافه از عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصویری ثبت کرده اید و قسمتی از آن مزاحم سوژه اصلی عکس است، می توانید با استفاده از برخی ابزارها اقدام به حذف اشیای اضافه عکس در کمتر از یک دقیقه کنید.
ترفند های گوگل

ترفندهای نوستالژیک و سرگرم کننده درگوگل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گوگل ابزاری برای جستجو در میان هزاران وب سایت می باشد که ترفندهای سرگرم‌کننده و نوستالژیک جالبی را برای کاربران خود به‌صورت آنلاین فراهم کرده است.
صفحه 1 از 20