کالیبره کردن تاچ گوشی
اگر احساس می کنید که تاچ گوشی شما از حالت کالیبره خارج شده است و نیاز به کالیبره شدن دارد، در کمتر از چند دقیقه می توانید این مشکل را رفع کنید.

ترفند کالیبره کردن تاچ گوشی اندروید

گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایل مختلف به این احساس برسید که تاچ گوشی شما از حالت کالیبره خارج شده است و نیاز به کالیبره شدن دارد. این احساس بیشتر در حین بازی می تواند نمایان شود که شما با چرخاندن گوشی به سمت چپ، راست، بالا و پایین، شاهد اتفاقی که درنظر دارید، نخواهید بود و در نهایت مشکل ساز خواهد شد. با این وجود برای رفع این مشکل نیاز به تکنسین های موجود در این زمینه ندارید چرا که در ادامه این گزارش از تکنولوژی نمناک می توانید با ابزار کاربردی و سریع در این زمینه این مشکل را رفع کنید. همراه ما باشید.

1. برای رفع مشکل کالیبره نبودن تاچ گوشی اندرویدی، شما به یک برنامه جانبی نیاز دارید. با این وجود اگر این عنوان را در گوگل جستجو کنید، ده ها برنامه را می توانید پیدا کنید که این کار را انجام میدهند. اما برنامه کالیبره تاچ گوشی که ما تصمیم به معرفی آن داریم، کاملا امتحان شده و کاربردی است. از این رو ابتدا برنامه Touchscreen Calibration را از فروشگاه گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

برنامه کالیبره تاچ

2. بعد از اتمام نصب برنامه مذکور، وارد آن شوید و سپس گزینه آبی رنگ Calibrate را انتخاب کنید.

کالیبره تاچ گوشی

3. در این مرحله برنامه از شما درخواست انجام یک سری تست مانند تک ضرب روی تاچ، دو ضرب روی تاچ، زوم کردن و... می کند و باید مرحله به مرحله پیش بروید. در کل 6 مرحله تست را باید بگذرانید.

تست کالیبره تاچ

4. بعد از اتمام تست های مربوطه، پیغامی را دریافت خواهید کرد که گویای این می باشد که عملیات کالیبره کردن تاچ گوشی شما موفقیت آمیز بوده است یا خیر. همان گونه که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، عملیات کالیبره کردن تاچ گوشی ما موفقیت آمیز بوده است.

کالیبره کردن تاچ

5. اینک گزینه OK را انتخاب کنید. همچنین بعد از اتمام عملیات، باید گوشی خود را ریستارت کنید تا تغییرات اعمال شود.

آموزش کالیبره کردن تاچ گوشی اندرویدی

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : lifewire / بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفند گوشی
وبگردی