آرایش و زیبایی

پاک کردن تاتو ابرو
اگر از روش تاتو و سایه ابرو برای پر و زیباتر شدن ابروها استفاده کردید و بعد از مدتی پشیمان شده اید میتوانید با این روش ها تاتو و هاشور ابروها را پاک کنید.
محصولات آرایشی

برای عید چه محصولات و لوازم آرایش لازم میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوع پوستتان مهم نیست فقط باید محصولات آرایشی مناسب با نوع پوست خودتان را انتخاب کنید و در زمان های درست از آنها استفاده کنید.
رنگ مو فانتزی

روش استفاده از رنگ مو فانتزی + نکات مهم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ موهای فانتزی با رنگ موهای معمولی فرق دارند به همین دلیل برای رنگ کردن مو با رنگ های فانتزی باید از روش خاصی استفاده کنید.
رازهای زیبایی زنان

رازهای زیبایی که هر خانمی باید بداند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خانم‌ها برای زیبا شدن نیازی به آرایش‌های حرفه‌ای و جراحی ندارند، چرا که صرفا با رعایت یکسری از رازهای مراقبت از پوست می توانند برای همیشه جذاب باشند.
زیبایی زنان قدیم

زیبایی زنان باستان با ماسک فضولات حیوانی ؟!!

زمان مطالعه : 10 دقیقه
در گذشته زنان بدون لوازم آرایش های حرفه ای و جراحی های زیبایی ، دارای چهره ی بسیار جذاب و زیبایی بودند. زنان قدیم هر کشور رازی برای زیبایی شان داشتند.
عوارض کاشت ناخن

عوارض خطرناک کاشت ناخن در کمین خانم ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عوارض کاشت ناخن آنقدر زیاد و وحشتناک است که اگر از آن ها باخبر باشید هرگز سراغ کاشت ناخن نمیروید, عوارض کاشت ناخن دست هایتان را زشت میکند.
رنگ موی عروس

رنگ موی عروس، امسال چی مٌده؟

تاریخ انتشار : 29 بهمن 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ مو در استایل عروس خانم ها نقش بسیار زیادی دارد، از این رو بهتر است رنگ موهای ترند برای عروس خانم ها در سال 1403 را بشناسید و طبق آنها عمل کنید.
مژه مگنتی

مژه مگنتی چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مژه های مگنتی یا مغناطیسی یکی از انواع مژه های مصنوعی هستند که بدون استفاده از چسب بر روی مژه ها قرار می گیرند.
مراقبت از موی رنگ شده

با این اشتباهات رنگ موهایتان را نابود نکنید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که به دنبال تثبیت رنگ موی خود هستند باید نکاتی را در زندگی روزمره خود رعایت کنند تا از موی رنگ شده خود مراقبت و ماندگاری آن را افزایش دهند.
آمبره و سامبره

رنگ موی آمبره، سامبره و بالیاژ چه فرقی باهم دارند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آمبره و سامبره و بالیاژ از جدیدترین و پرطرفدارترین تکنیک‌های رنگ مو می‌باشند که هر یک از آنها زیبایی خاصی دارند و هیچ آسیبی به ریشه موها نمی‌رسانند.
رنگ مو

بهترین رنگ مو برای من چه رنگی است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها اگر به دنبال انتخاب بهترین رنگ مو برای خود هستید باید به نکاتی مانند رنگ پوست و رنگ چشم تان توجه کنید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.
لكه رنگ مو

لکه رنگ مو با چی از روی پوست پاک میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از رنگ کردن مو متوجه لکه های رنگ مو روی پوستتان شده اید نگران نباشید ما برای شما بهترین روش های پاک کردن اینگونه لکه ها را آماده کرده ایم.
رنگ مو پوست سبزه

چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما شما هم به این توجه کرده اید که ستاره های سبزه پوست رنگ موی بسیار زیبایی دارند و شاید برایتان جای سوال باشد که آن ها چگونه رنگ موی مناسب پوست سبزه را انتخاب میکنند.
برق لب زدن

قلق های برق لب زدن حرفه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برق لب یکی از محصولات آرایشی برای زیبایی لب ها است که استفاده از آن فوت و فن هایی دارد، قلق های برق لب زدن را برای داشتن آرایش بی نقص در ادامه ملاحظه کنید.
رنگ مو با دارچین

روشن کردن طبیعی رنگ موها با دارچین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دارچین ادویه‌ای است که می تواند موها را نرم و زیبا کند؛ این ادویه پرخاصیت را به روش‌های ساده روی موهایتان ماسک کنید تا رنگ آن چند درجه روشن‌تر شود.
صفحه 1 از 47