آرایش و زیبایی

روش های هایلایت طبیعی مو
برای هایلایت کردن مو نیازی به مواد شیمایی و مضر یا هزینه های بالا نیست شما به راحتی می توانید با چند روش ساده و موثر طبیعی در خانه به رنگ دلخواه موهایتان برسید.
فر دائم مو

چطور در خانه موهایم را فر دائم کنم؟ + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر نم یخواهید زیاد هزینه کنید می توانید خودتان در خانه اقدام به فر دائم موهای خود کنید ولی باید حواستان را خیلی جمع کنید که به موهایتان آسیبی نرسانید.
عطر دی کی ان وای

قیمت عطرو ادکلن لوکس‌ و لاکچری دنیا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید دانستن قیمت لوکس ترین عطر دنیا برای خیلی ها جذاب باشد و بخواهند بدانند، گرانترین عطر دنیا چه قیمتی و به چه دلایلی دارد. تخمین قیمت دقیق ادکلن های لاکچری و گران شاید خارج تصور خیلی از ما باشد. ما در این مقاله چند مورد از آنها را معرفی کرده ایم.
عطر زمستانی

معرفی عطر و ادکلن برای زمستان 2023

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله به معرفی بهترین عطرها و ادکلن ها که برای زمستان سال 2023 مناسب هستند می‌پردازیم و برای یک انتخاب مناسب به شما کمک می‌کنیم.
لوازم بهداشتی ایرانی

برندهای محبوب لوازم بهداشتی ایرانی رابشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لوازم بهداشتی که ما به صورت روزمره استفاده می‌کنیم، به طور مستقیم با پوست، چشم و بدن ما تماس مستقیم دارند و بر سلامت بدن و زیبایی پوستمان موثرند. به همین دلیل انتخاب محصولات ایمن و مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.
رنگ مو

رنگ موی عید 1402؛ امسال چه رنگ مویی مٌده؟

تاریخ انتشار : 23 دی 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
در آستانه سال نو همه خانم ها دوست دارند تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کنند یکی از بزرگترین تغییراتی که میتوانید ایجاد کنید تغییر در رنگ موهایتان به رنگ سال است.
مدل مو زنانه

عیب صورتت رو بگو تا مدل موی مناسبت رو بگم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای کوتاهی مو و زیبایی بیشتر چهره باید قبل از همه چیز به ایرادات و فرم صورتتان آگاهی کامل داشته باشید تا از نتیجه کار پشیمان نشوید.
کم نشان دادن سن

راز مدلینگها برای کم نشان دادن سنشون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوان به نظر رسیدن برای همه خانم ها یک موضوع حیاتی است، از این رو ما برای شما روش هایی برای کم تر نشان دادن سنتان آماده کرده ایم.
لكه رنگ مو

لکه رنگ مو با چی از روی پوست پاک میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعد از رنگ کردن مو متوجه لکه های رنگ مو روی پوستتان شده اید نگران نباشید ما برای شما بهترین روش های پاک کردن اینگونه لکه ها را آماده کرده ایم.
مانیکور با پارافین

با مانیکور پارافین خیالتون از ناخن ها راحت + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای داشتن دستان نرم و زیبا و ناخن های قوی می توانید از مانیکور با پارافین در خانه بدون رفتن به آرایشگاه ها استفاده کنید که فواید شگفت انگیزی دارد.
آرایش پیری

نکات آرایشی برای پوشاندن پیری چهره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها در سنین بالا نگران پیری چهره تان نباشید شما می توانید با چند ترفند آرایشی چهره ی بشاش و جوانی داشته باشید.
آرایش چشم

مدل چشمتو بگو، تا بگم با چه آرایشی خوشگل میشه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آرایش چشم یکی از حساس ترین نقاط آرایشی در صورت است، که باید با توجه به اندازه و فرم چشم ها طراحی و انجام شود تا زیبایی چشمانتان چند برابر شود.
بند انداختن صورت

روشی خاص برای بند انداختن صورت خود در خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بند انداختن صورت با نخ یکی از رایج ترین راه های رفع موهای زائد صورت است که می توانید آن را در خانه با صرف جویی در وقت و پول خودتان انجام دهید.
آرایش چشم ریز

درشت نشان دادن چشمان ریز با آرایش + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرایش چشم ریز با توجه به فرم و اندازه ی چشم بایستی با رنگ سایه و نوع ریمل خاص انجام شود تا با ایجاد تضادهایی در اطراف چشم با آرایش چشم را درشت کنیم و آرایش چشمی جذاب داشته باشیم.
بالم لب گیاهی

لبهایتان را گیاهی خوش فرم کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای خوش فرم و حجیم شدن لب ها به دنبال روش های مضر و خطرناک نباشید. شما می توانید با استفاده از مواد طبیعی لب های زیبا و خوش فرم داشته باشید.
صفحه 1 از 95