آرایش و زیبایی

انواع رژ لب
رژ لب ها انواع مختلفی دارند از لاک لب تا رژ لب های کرمی که هر خانمی باید انواع رژ لب را بشناسد و با ویژگی های آن ها آشنا باشد.
تیغ زدن صورت زنان

تیغ زدن صورت خانم ها خوبه یا بد؟!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از خانم ها برای اصلاح صورت از تیغ استفاده می کنند اما این روش مزایا و معایبی دارد که زنان قبل از تیغ زدن صورت خود حتما باید بدانند.
آرایش غبغب

آرایشگرها صورت غبغب دار رو چطور آرایش میکنن؟

تاریخ انتشار : 22 مرداد 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
تکنیک های آرایشی بهترین راه برای اصلاح فرم صورت هستند و اگر شما از غبغبتان ناراضی هستید، ترفندهای آرایشگران حرفه ای به شما برای محو کردن غبغب صورتان کمک میکند.
برداشتن ابرو

آموزشی بسیار ساده برای برداشتن ابرو در خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که قصد برداشتن ابروهای خود در خانه را دارند می توانند به راحتی در 4 مرحله این کار را انجام دهند و برای شکل دادن به ابروها باید فرم صورت خود را در نظر بگیرید.
بافت مو ساده

آموزش بافت موی شیک و ساده

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر شما هم جزو افرادی هستید که در بافت مو تبحر زیادی ندارید می توانید به سراغ بافت ساده مو بروید و در چند دقیقه موهای خود را ببافید.
خط چشم کشیدن

خط چشم کشیدن اینطوری اشتباهه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خط چشم کشیدن اصول و روش خاصی دارد که بعضی از خانم ها نمی دانند و همین موجب ایجاد اشتباهاتی می شود که چشم ها زیبا نشوند.
ریختن ریمل

آرایشگرها واسه نریختن ریمل چیکار میکنن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترفند های آرایشی ساده ای وجود دارند که تاثیر زیادی بر آرایش می گذارد. پیشنهاد آرایشگران برای نریختن ریمل زیر چشم یکی از این تکنیک های مفید است.
رژلب قرمز

با چه لباس هایی میتوانیم رژلب قرمز بزنیم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر به رژلب قرمز علاقه دارید بهتر است بدانید با چه لباس هایی رژلب قرمز بزنید بهتر است، زیرا این رنگ رژلب با هر لباسی ست نمیشود.
آرایش دور چشم

این چیزا رو حتما قبل آرایش چشم هات بخون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر آرایش چشم ها برای شما مهم ترین قسمت آرایش صورتتان محسوب میشود باید قبل از شروع آن به نکات خاص و مهمی برای حفظ سلامت و زیباتر شدن چشم ها توجه کنید.
دکلره

بلایی که فقط دکلره می تواند روی مو بیاورد !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از خانم ها برای زیبایی از دکلره کردن موها استفاده می کنند اما باید بدانند این مواد شیمیایی تغییراتی در مو ایجاد می کند که عوارض زیادی برای سلامت دارد.
آرایش چشم ریز

با این رازهای آرایش چشمان ریز را درشت کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن چشم های ریز و گود برای همه خانم ها ناخوشایند است اگر شما هم چشمان ریزی دارید با برخی تکنیک های آرایشی چشمان تان را درشت کنید.
ماسک لب

ماسک اسکرابی که روی لب معجزه می کند

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ماسک لب یا همان اسکراب لب به شما کمک می کند که نرمی صافی و همچنین سلامت لباهای خود را حفظ کنید. آب رسان های خانگی لب به شما در این صوص بسیار کمک می کند.
آرایش زنان

مردان این آرایش همسرشان را دوست دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکثر زنان فکر می کنند که آقایان آرایش غلیظ و تیره را دوست دارند اما بر اساس مطالعات انجام شده این تصور اشتباه است. زیبایی و جذابیت از نظر مردان چیز دیگریست.
پاک کردن آرایش چشم

آرایشگرها با چی، ریمل و آرایش چشمو پاک میکنن؟

تاریخ انتشار : 10 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
پاک کردن آرایش به خصوص آرایش چشم کار دشواری است و معمولا به خوبی تمیز نمی شود، اما شما میتوانید به روش پیشنهادی متخصصان آرایش چشمتان را به طور کامل پاک کنید.
جوش سرسیاه بینی

محو دانه های سرسیاه بینی در عرض 5 دقیقه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نقطه های مزاحم سرسیاه روی بینی و چانه را با یک روش خانگی سریع و راحت پاک کنید. برای انجام این روش نیاز به وسایل و مواد خاصی نخواهید داشت.
صفحه 1 از 94