بینی عجیب
مرد بیچاره که از سردرد های شدید خود یه سطوح آمده بود پس از انجام آزمایش هایی در بیمارستان از دیدن نتیجه آزمایشات خود شوکه شد.

کشف دلیل سردردهای شدید مرد بینوا، داخل بینی اش

یک مرد ویتنامی که در پنج ماه گذشته از سردردهای شدید و حتی از دست دادن بینایی رنج می برد، پس از مراجعه به بیمارستان و انجام آزمایشات و عکسبرداری ها، به دلیل عجیب سردردهایش که در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید، پی برد.

این مرد ناشناس اخیراً پس از شکایت از سردردهای شدید و مداوم، از دست دادن بینایی و ترشح مایع از بینی خود در بیمارستان استان کوانگ بین ویتنام بستری شد. هنگامی که از او درباره دلیل احتمالی سردردهایش پرسیده شد، هیچ پاسخی نداشت تا اینکه نتیجه سی تی اسکن، وجود دو جسم خارجی را که از بینی او به داخل مغزش وارد شده بود، نشان داد. در ابتدا تشخیص اجسام خارجی گیر افتاده داخل بینی این مرد، دشوار بود اما پس از بررسی دقیق، اشیاء به عنوان چاپستیک شکسته شناسایی شد.

شئ عجیب داخل بینی

این بیمار 35 ساله در پاسخ به این سوال که چگونه چاپستیک ها ممکن است به جمجمه او راه پیدا کنند، ابتدا به اندازه پزشکانش گیج شده بود، اما بعداً حادثه ای را به یاد آورد که پنج ماه قبل در آن رخ داده بود و حدس میزند، زمانیکه بدلیل مصرف مواد مخدر، هوشیاری مناسبی نداشته، شخصی این کار را انجام داده است.

پس از در نظر گرفتن همه گزینه‌ها، تیم پزشکی تصمیم به انجام جراحی آندوسکوپی از طریق بینی، همراه با میکروسرجری برای بستن فیستول جمجمه‌ای بیمار و برداشتن جفت چاپستیک شکسته، گرفتند و خوشبختانه درمان حساس او با موفقیت انجام شد.

صحنه ای هولناک از بینی یک مرد !! + عکس

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
وبگردی