مراکز تماس
برون سپاری مرکز تماس امروزه راهکاری اقتصادی و حرفه ای برای کسب و کارهایی است که با مشتریان و مخاطبان خود در تماس هستند و قصد در جلب رضایت و پشتیبانی عالی از آنها را دارند.

آیا برون سپاری مرکز تماس مناسب کسب و کار شما است؟

پشتیبانی قوی از مشتریان، از مهم ترین راهکارهای پیشرفت کسب و کار شماست. برون سپاری مرکز تماس، فرایندی سودمند برای شما و مشتریان شما خواهد بود. به عنوان مدیر کسب و کار، باید توجه داشته باشید که ایجاد سیستم پشتیبانی قوی برای افزایش رضایت مشتریان از ملزومات اصلی هر مجموعه ای است.

راه اندازی مرکز تماس از کارآمدترین روش های پشتیبانی است، اما ارائه چنین خدماتی مستلزم سرمایه گذاری قابل توجهی روی جذب، آموزش و حفظ نیروی انسانی است. به علاوه، هزینه خرید، نصب و نگهداری از تجهیزات نیز باید در نظر گرفته شود. برای شرکت هایی که قصد دارند پشتیبانی مشتری خود را از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر کنند، مرکز تماس انتخاب مناسبی خواهد بود.

با این وجود، قبل از اینکه این روش ساده سازی تعاملات با مشتری را برای ادامه فعالیت خود انتخاب کنید، باید فاکتورهای مهمی را مورد توجه قرار دهید؛ اگر به دنبال برون سپاری مرکز تماس مجموعه خود هستید و در این راه به چالش برخورده اید، این مقاله راهنمای خوبی برای شماست تا انتخابی خوب را داشته باشید.

برون سپاری مرکز تماس به چه معناست؟

به صورت کلی، برون سپاری به معنای استفاده از نیروی کاری است که خارج از مجموعه شما فعالیت می کنند؛ در واقع طی برون سپاری هر فعالیتی شرکت شما برای تسهیل راه رسیدن به اهداف خود، به دیگری اجازه می دهد وظایف خاصی را به عهده بگیرد و انجام این مسئولیت ها زیر نظر مدیریت و کارشناسان مجموعه شما صورت خواهد گرفت. 

برون سپاری مرکز تماس نیز به همین شکل است؛ در حقیقت، شما صفر تا صد مرکز تماس کسب و کار خود را به شرکتی معتبر که خدمات راه اندازی و مدیریت کال سنترها را انجام می دهند، خواهید سپرد و به این ترتیب اصطلاحا برون سپاری مرکز تماس صورت خواهد گرفت. به کارگیری این روش افزایش کیفیت چندجانبه را برای شما به همراه خواهد داشت.

برون سپاری مرکز تماس

برون سپاری مرکز تماس چگونه باعث پیشرفت شما خواهد شد؟

در بسیاری از موارد، برون سپاری به کسب و کار اجازه می دهد تا خدمات موثرتری را به مشتریان خود ارائه دهد که در صورت برون سپاری نکردن، از نظر مالی یا فنی قابل ارائه نیست یا ارائه آن به شکل کامل غیرممکن است.
اما این مشکلات از طریق برون سپاری کاملاً قابل حل خواهند بود؛ چرا که در حالی که کارایی به طور چشمگیری افزایش می یابد هزینه کمتری نیز صرف شده است. در ادامه با مزایای برون سپاری مرکز تماس بیشتر آشنا می شوید:

کاهش چشمگیر هزینه ها با برون سپاری مرکز تلفن

خرید مرکز تماس کارآمد، نیازمند صرف هزینه های بالا است؛ در واقع اگر ایجاد کالسنتر به عهده خودتان باشد، باید مبالغ قابل توجهی را برای استخدام و آموزش نیروها، خرید و راه اندازی و نگهداری تجهیزات، برطرف کردن مشکلات فنی و… در نظر بگیرید. اما در صورت برون سپاری مرکز تماس، علاوه بر این که هزینه پرداختی شما کمتر خواهد شد، تمام امور مربوط به مرکز تماس خود را نیز به دست متخصصان باتجربه ای سپرده اید که خدمات عالی را به شما ارائه خواهند داد.

برون سپاری مرکز تماس بالاترین کیفیت را به شما هدیه می دهد

طبیعتا در روند انجام هر کاری، به کارگیری متخصصان باتجربه آن حوزه نتیجه ای مطلوب را به دنبال خواهد داشت. شرکت هایی که خدمات ایجاد مرکز تماس یا مرکز تلفن را به عهده دارند، کارشناسان و متخصصان مجربی را به کار می گیرند که با علم به تکنولوژی های روز دنیا، بروز ترین امکانات را برای کال سنتر ها فراهم می کنند. با برون سپاری مرکز تماس، شما نیز قادر به استفاده از تخصص این افراد خواهید بود و خدماتی کاربردی را با بالاترین کیفیت برای مخاطبان خود دریافت خواهید کرد.
مراکز ارتباط

نکات انتخاب مجموعه مناسب برای برون سپاری مرکز تماس

برای این امر فاکتورهای مهمی را باید بررسی کنید تا اطمینان پیدا کنید که اهداف کسب و کارتان به درستی محقق می شوند. در این بخش اساسی ترین نکاتی که باید در انتخاب مجموعه مناسب برای برون سپاری مرکز تماس خود در نظر بگیرید را با شما در میان خواهیم گذاشت:
  • به دنبال ارائه دهندگانی با توانایی ارائه خدمات برون سپاری مناسب در مناطق گسترده برای خدمات رسانی به مشتری باشید. هرچه محدوده خدمات رسانی شما وسیع تر باشد، رونق کسب و کار شما بیشتر خواهند شد.
  • صرف نظر از اینکه از چه مجموعه ای برای برون سپاری مرکز تماس استفاده می کنید، انتظارات و نیازهای مشتریان را در اولویت قرار دهید.
  • در مورد "چه" قبل از "چه کسی" تصمیم بگیرید؛ قبل از جستجوی ارائه دهندگان، تعیین کنید که شرکت شما نیازمند چه خدماتی است و چه اهدافی دارد.
از آن جا که برون سپاری مرکز تماس و شیوه تعامل با کاربران از اصلی ترین مواردی است که باید در کسب و کار خود در نظر بگیرید، انتخاب مجموعه ای که بیشترین دقت را در چنین فعالیتی داشته باشد و مجرب ترین متخصصان را برای مرکز تماس شما به کار گیرد، چندان آسان نیست. شرکت نسیم تلکام، با سابقه همکاری با برندهای بزرگ و مطرح، آماده راه اندازی مرکز تماس و مرکز تلفن مجموعه شماست. 
برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت NasimTelecom.com مراجعه کنید.
 
 

راهنمای جامع برون سپاری مرکز تماس

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی