جذب مشتری
هر کسب و کاری تنها با یک هدف به تبلیغات مختلف می پردازد و آن هم جذب مشتری و افزایش فروش است. در این راستا بالتازار پلاس برترین سایتی است که خدمات متنوع تبلیغات را به صورت هدفمند انجام می دهد.

جذب مشتری با بالتازار پلاس

هر کسب و کاری اعم از مشاغل فیزیکی و یا اینترنتی برای افزایش فروش و برندسازی به جذب مشتری نیاز دارند. به عبارتی برندسازی و کسب درآمد بالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کسب و کارهای مختلف مشتریان بالقوه زیادی داشته باشند. به همین دلیل مشاغل مختلف از شیوه های متنوع تبلیغات استفاده می کنند تا به جذب مشتری برسند. قطعاً اگر شما به عنوان یک فروشنده مجازی یا سنتی بهترین و باکیفیت ترین محصولات را ارائه دهید، اما مشتری شناختی نسبت به شما و محصولات شما نداشته باشد، عملاً فروش شما پایین خواهد بود. از آنجا که رقابت در این عرصه در بین کسب و کارهای مشابه بالا است، باید بتوانید با شناخت راه های اصولی به تبلیغات هدفمند بپردازید تا بیشتر در بین کاربران هدف دیده شوید.

تبلیغات برای کسب و کارها طیف بسیار گسترده ای دارد. بسیاری از مشاغل به دلیل گستردگی صنعت تبلیغات و عدم شناخت راه های هدفمند نمی توانند با مشتریان هدف خود تعامل برقرار کرده و محصولات خود را به آن ها عرضه کنند. در این راستا سایت ها و اپلیکیشن هایی هستند سرویس های جذب مشتری را ارائه می دهند. در بین این سرویس ها سایت بالتازار پلاس مؤثرترین راه جذب و افزایش مشتری است. شما می توانید کسب و کار خود را در این سرویس تبلیغاتی ثبت کنید تا با جذب و افزایش مشتری از راه های مختلف توسط بالتازار به سرعت در بین کاربران هدف دیده شوید. تبلیغات هزینه های جاری بسیاری برای مشاغل دارد. این در حالی است که می توانید در سرویس بالتازار با کمترین هزینه بازدهی فوق العاده ای داشته باشید. بالتازار دارای سه پنل مختلف برنزی، نقره ای و طلایی است و بر حسب سفارش شما به جذب مشتری می پردازد.

وقتی کسب و کار خود را در پنل مورد ثبت کنید، بالتازار شروع به جذب مشتری می کند و تبلیغات شما به مدت یک سال در آن باقی می ماند.این سه پنل به عنوان پنل های اصلی شناخته می شوند و عملکرد های مختلفی ارائه می دهند. کسب و کارهای مختلف می توانند از عملکردهای مختلف این پنل ها به صورت مجزا استفاده کنند. در ادامه بهترین روش های جذب و افزایش مشتری در بالتازار و چگونگی انجام آن ها را شرح می دهیم.

روش های جذب مشتری

روش های جذب مشتری

  • تبلیغات آنلاین:امروزه گسترش فضای مجازی و نفوذ آن در زندگی روزمره سبب شده اکثر کاربران بیشتر تایم فراغت خود را در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام سپری کنند. یک تبلیغ جذاب در قالب محتوی یا تیزر تبلیغاتی در این شبکه ها می تواند به سرعت به کسب و کار شما رونق دهد چون به سرعت بازدید خورده و مشتری جذب می کند.
  • تبلیغات پیامکی: احتمالاً تا کنون پیامک های تبلیغاتی بسیاری به گوشی تلفن همراه شما ارسال شده اند. این روش تبلیغاتی بسیار جذاب است و اگر هدفمند و اصولی انجام شود بسیار تأثیرگذار است. سایت بالتازار در این روش تبلیغاتی خود اطلاعات کسب و کار شما را در قالب یک پیامک تبلیغاتی تنظیم کرده و به گرو ه های هدف ارسال می کند. ضمن این که با قرار دادن اطلاعات تماس راه ارتباطی را نیز معرفی می کند.از آنجا که در این تبلیغات کاربران هدف نشانه گیری می شوند، جذب مشتری به درستی انجام می شود.

  • تبلیغات پیامک صوتی: بسیاری از کسب و کارها بیشتر از افزایش فروش و رسیدن به درآمدهای بالا به فکر برندسازی هستند. قطعاً وقتی کسی با لحن جذاب و گیرا محصولی را به شما معرفی کرده و از آن تعریف کند، بهتر در خاطر شما ثبت می شود. به همین دلیل تبلیغ کلامی بازدهی بسیار بالایی در جذب مشتری دارد. در این روش متن تبلیغ از پیش آماده به گوینده ارائه می شود. پیام صوتی به صورت خودکار برای کاربران هدف ارسال می شود. این ترتیب که گوشی کاربران زنگ می خورد و وقتی تماس را پاسخ دهند پیام صوتی ضبط شده برایشان ارسال می شود. از آنجا که در این تبلیغ پیام و نام برند شما به گوش کاربر هدف می سد، تأثیر زیادی در برندسازی و افزایش فروش دارد.

  • تبلیغات اپلیکیشن: بسیاری از مشاغل از طریق ایجاد اپلیکیشن به کسب و کار خود در اینترنت می پردازند. نکته اینجا است که بالتازار اپلیکیشنی با موضوع کسب و کار است. کاربرانی که اپلیکیشن بالتازار را نصب می کنند به دنبال ایجاد ارتباط و تعامل با کسب و کارهای مختلف هستند. از آنجا که بالتازار در کوگل پلی منتشر شده، از اعتبار بالایی برخوردار است. بنابراین تبلیغاتی که در این اپلیکیشن قرار می گیرد، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و اعتبار آن برای کاربران ثابت شده است. از طرفی این اپلیکیشن کاربران زیادی دارد که تبلیغ شما را به سرعت سین می کنند. بنابراین این سرویس می تواند برای جذب مشتری، افزایش اعتبار و در نتیجه افزایش فروش بسیار مؤثر باشد.

  • تبلیغات نوتیفیکیشن: همان طور که گفتیم اپلیکیشن بالتازار در مورد کسب و کارها است و کاربران در این پلتفرم به دنبال کسب و کارهای جدید هستند. بنابراین وقتی نوتیفیکیشن ارسال شود، در لحظه به آن توجه می کرده و با آن ارتباط برقرار می کنند، چون این افراد در بالتازار منتظر پیشنهاد کسب و کارهای مختلف هستند. این روش تبلبغاتی بازخورد بهتری دارد چون کاربران بیشتری آن را می بینند.

راه های جذب مشتری

اگر تبلیغات خود را به سایت بالتازار بسپارید قطعاً به نتیجه دلخواه خود می رسید. ضمن این که می توانید بر اساس هزینه ای که در اختیار دارید، خدمات مؤثری دریافت کرده و تبلیغات مثبتی انجام دهید. بالتازار بزرگ ترین منبع تبلیغات و جذب مشتری است. برای برقراری ارتباط با این سایت و ثبت کسب و کار خود در آن کافی است روی کلمه ( جذب مشتری ) کلیک کنید.
 

جذب مشتری جدید با یک تکنیک کلیدی طلایی

56
این مطلب مفید بود ؟60
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی