الهه جعفری

عکس دیده نشده از الهه جعفری، فرشته در نوروز رنگی

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1401کد مطلب : 89765زمان مطالعه : 1 دقیقه
الهه جعفری بازیگر نقش فرشته دختر آقای هاشمی در سریال نوروز رنگی است که در این قسمت می توانید عکس های خارج از فیلم های این بازیگر را ببینید.

الهه جعفری؛ دختر آقای هاشمی در نوروز رنگی

الهه جعفری در نوروز رنگی، نقش فرشته، دختر آقای هاشمی در این سریال، بازیگر جوانی است که علاوه بر این اثر، در سریال های دیگری نیز حضور داشته اما به واسطه اینکه نقش عشق جواد سریال نوروز رنگی را بازی میکرد، بیشتر مورد توجه بود.

به بهانه بازپخش این سریال از شبکه تماشا، در این بخش از نمناک، فرصت را برای انتشار عکسهای الهه جعفری در دنیای بیرون از فیلم و سریال، غنیمت شمردیم.

الهه جعفری

الهه جعفری بازیگر نقش دختر آقای هاشمی در نوروز رنگی

بچگی الهه جعفری

عکس کودکی الهه جعفری

مختصر بیوگرافی الهه جعفری، فرشته سریال نوروز رنگی

الهه جعفری بازیگر و بدلکار کشورمان متولد 1370 در تهران است، او بازیگری را در 20 سالگی با حضور در فیلم سینمایی گشت ارشاد به عنوان بازیگر بدلکار آغاز نمود اما در سال 1394 با ایفای نقش گیسو در سریال ترسناک «احضار» به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی رامین عباسی زاده به شهرت دست یافت.

الهه جعفری همچنین بازیگر نقش مرجان در سریال خوشنام و بازیگر مقابل هومن حاج عبداللهی بود.

بازیگران خوشنام

الهه جعفری، فریده سپاه منصور و نیلوفر رجایی فر از بازیگران سریال خوشنام

خانم بازیگر که با 172 سانتیمتر قد، رشته ورزشی بسکتبال را حرفه ای دنبال می کند، در سریال نوروز رنگی نقش فرشته را ایفا کرده است. او تا کنون در چندین فیلم و سریال به واسطه ی مهارت در ورزش به عنوان بدلکار حضور داشته و در آثاری چون نوروز رنگی، خوشنام، به خاطر پونه، احضار، چرخ و فلک، کشیک قلب و...ایفای نقش نموده است.

عکس دیده نشده از الهه جعفری، فرشته در نوروز رنگی

4.218
این مطلب مفید بود ؟153
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی