تولد
الهام اخوان
الهام اخوان بازیگر جوانی که تجربه بازیگری در فیلم سینمایی دوزیست را در کارنامه هنری اش دارد با سریال باخانمان مهمان تلویزیون میشود.

بازی الهام اخوان در سریال باخانمان

سریال باخانمان به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی، سریال جدید شبکه سه سیما است که از سه شنبه 9 دی پخش آن آغاز میشود.

این سریال با معرفی یک بازیگر جوان به نام الهام اخوان همراه است که در اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون در سریال باخانمان مقابل دوربین رفت و پخش این سریال بهانه ای شد تا به معرفی بیشتر این بازیگر کشورمان بپردازیم.

الهام اخوان بازیگر نقش گوهری در باخانمان

باخانمان سریالی با مضمون کمدی است که الهام اخوان در این سریال ایفاگر نقش دختری به نام گوهری است و ماجراهای متعدد کمدی در قصه این سریال برایش رخ میدهد.

الهام اخوان

الهام اخوان در سریال باخانمان با هنرمندان با سابقه ای چون حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، سپند امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، بهنام تشکر، حسام محمودی و... همبازی است و از تجربیات این هنرمندان استفاده میکند.

بازیگران سریال باخانمان

الهام اخوان را بهتر بشناسید

الهام اخوان متولد سال 1367 است و لیسانس تئاتر و فوق لیسانس کارگردانی دارد و حضور در دنیای هنر را از 16 سالگی با تئاتر آغاز کرد.

این هنرمند جوان در اولین تجربه های جدی حضورش در دنیای هنر به عنوان منشی صحنه شناخته شد و در فیلم و سریال هایی چون لونه زنبور، یادم تو را فراموش، پنچری، ساخت ایران 2 و کشیک قلب به عنوان منشی صحنه حضور داشت.

بازی الهام اخوان در فیلم دوزیست

الهام اخوان در اولین تجربه بازیگری اش در سینما در فیلم دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد مقابل دوربین رفت و ایفاگر نقش مریم در این فیلم سینمایی بود.

این بازیگر جوان در دوزیست با جواد عزتی، هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی، ستاره پسیانی، مانی حقیقی، سعید پورصمیمی و... همبازی بود. تجربه موفق همکاری با برزو نیک نژاد در فیلم دوزیست منجر به همکاری مجدد دیگری در سریال باخانمان شد و اولین تجربه تلویزیونی الهام اخوان را رقم زد.

الهام اخوان تجربه کارگردانی چند فیلم کوتاه را هم در کارنامه هنری اش دارد.

الهام اخوان از بازی در دوزیست تا اولین سریالش در تلویزیون

4.432
این مطلب مفید بود ؟284
وبگردی