تولد
الیکا ناصری
الیکا ناصری بازیگر نوظهور سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت می باشد که با نقش ابرا، توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است.

بیوگرافی و عکسهای الیکا ناصری

الیکا ناصری متولد دهه هشتاد می باشد که در دو اثر تصویری بازی کرده است، او سابقه بازی در تئاتر را دارد و در سال 1388 در فیلم میان ماندن و رفتن به کارگردانی بهروز شعیبی ایفای نقش کرده اما سریال یاغی اولین نقش جدی و مهم او می باشد.

اطلاعات دیگری در مورد این بازیگر تازه‌کار منتشر نشده است و در همین حد که بخش فرهنگ و هنر نمناک به آن پرداخته است، می باشد.

الیکا ناصری

مروری بر فیلم های الیکا ناصری

الیکا ناصری در فیلم میان ماندن و رفتن

فیلم سینمایی میان ماندن و رفتن به ‌کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی حمید مولوی است که  بازیگرانی مانند محمود جعفری، فریبا جدیکار، گلاره عباسی، ساعد سهیلی، جواد عزتی، رضا رادمنش و مصطفی ساسانی، الیکا ناصری و... در آن  به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند.

 الیکا ناصری سال 1388 اولین فعالیت جدی بازیگری خود را در فیلم میان ماندن و رفتن تجربه کرد.

در داستان فیلم میان ماندن و رفتن آمده است که:

مجید نان آور خانواده ای پنج نفره است که سرپرست آن در پی وقوع حادثه ای زمینگیر شده است و با پارچه نویسی تلاش میکند تا بخشی از بار مجید را بر دوش کشد اما پسر ارشد خانواده منصور، او را ترغیب میکند تا غیر قانونی از مرز جنوبی خارج شده و با کار در کشورهای شیخ نشین پول بیشتری را روانه خانه کند…

الیکا ناصری و گلاره عباسی

الیکا ناصری و گلاره عباسی در فیلم میان ماندن و رفتن

الیکا ناصری در سریال یاغی

سریال یاغی اثری در ژانر درام اجتماعی به کارگردانی محمد کارت بر اساس رمان «سالتو» اثر مهدی افروزمنش است که روایتگر زندگی کشتی‌گیر جوان و نابغه‌ای است که با قبول پیشنهاد حمایت مالی از سوی یک مرد ثروتمند، به راه خلاف کشیده می‌شود. 

در این سریال آبان عسکری ،  الیکا ناصری ، امیر جعفری ، پارسا پیروزفر ، طناز طباطبایی، فرهاد اصلانی ، علی شادمان ، نیکی کریمی ، عباس جمشیدی ، مه لقا باقری و... بازی کرده اند.

در سریال یاغی الیکا ناصری نقش ابرا را بازی می کند، دختری که خانواده اش قصد مهاجرت به آلمان را دارند اما او عاشق جوانی به نام جاوید با بازی علی شادمان که از طبقه پایین جامعه می باشد،  است ، در این میان اصرار مادر ابرا برای بردن او به آلمان باعث خودکشی ابرا می شود و.... 

الیکا ناصری و علی شادمان

الیکا ناصری و علی شادمان در سکانسی از سریال یاغی

فیلم شناسی الیکا ناصری

الیکا ناصری در سینما

  • میان ماندن و رفتن:بهروز شعیبی ، 1388

الیکا ناصری در سینما

الیکا ناصری، گلاره عباسی و محمود جعفری در فیلم میان ماندن و رفتن

الیکا ناصری در نمایش خانگی 

  • یاغی:محمد کارت ، 1401

الیکا ناصری و علی شادمان

الیکا ناصری و علی شادمان بازیگران سریال یاغی

بیوگرافی الیکا ناصری و عکسهای ابرا در سریال یاغی

4.2137
این مطلب مفید بود ؟11423
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ن/ف
وبگردی