عینک ترند امسال

عینک های طبی و آفتابی ترند امسال

کد مطلب : 84281زمان مطالعه : 3 دقیقه
عینک آفتابی یکی از محبوب ترین اکسسوری ها بین مردم است، و امروزه بسیاری از مردم ترند های روز عینک آفتابی را دنبال می کنند و به این مد اهمیت می دهند.

عینک های طبی و آفتابی ترند امسال

عینک آفتابی از اکسسوری های محبوب فصل تابستان است که نه تنها باعث محافظت چشم در مقابل نور خورشید می شود بلکه انتخاب درست آن تأثیر به سزایی در زیبایی استایل دارد. هر ساله مدل ها و طرح های جدیدی از عینک آفتابی روانه ی بازار می شود، در سال 2022 ترند های متفاوتی برای عینک آفتابی معرفی می شود که در این قسمت از دنیای مد نمناک اصلی ترین ترند های مدل عینک آفتابی را به شما معرفی می کنیم.

فریم های خیلی بزرگ عینک ها

فریم های خیلی بزرگ معمولا بیشتر از چشمان شما محافظت می کنند. به همین دلیل سلبریتی ها و بسیاری از افراد معمولی هم ترجیح می دهند که از آن ها استفاده کنند. این عینک ها شیک و در عین حال کاربردی هستندو علاوه بر محافظت فیزیکی چشم و پوست ظریف دور چشم ها، نوعی حس محافظت را به صورت روانی در افراد ایجاد می کنند.

عینک آفتابی

عینک های باریک

یکی دیگر از اشکال برجسته عینک ها طراحی باریک آنهاست که جایگزین خوبی برای فرم های بزرگ محسوب می شود و صورت شما را لاغر تر نشان داده و فضای زیادی از صورت تان را اشغال نمی کند.

عینک فریم گرد

در میان عینک های ترند سال 2022 فریم های گرد با مدل های کلاسیک و هم به صورت مدل هایی با قاب های فلزی، لنزهای روشن و تزیینات کریستالی یافت می شوند. عینک های گرد برای صورت های زاویه دار و مستطیل شکل مناسب هستند.

فریم گرد

عینک فریم مستطیلی

سال گذشته بیشتر عینک های مستطیلی به رنگ سیاه بودند اما امسال عینک های مستطیلی با مقیاس ها و رنگ های مختلف و فریم ها و شیشه های رنگی روانه ی بازار شده اند. فریم های مستطیلی با رنگ های روشن به چهره تان نشاط می بخشد و استایل تان را متفاوت می کند.

عینک های هندسی

عینک های هندسی استایلتان را متحول می کند و ظاهری بسیار چشمگیر و جسورانه به شما می دهد. اگر از طرفداران مد نوگرایانه و نوین هستید، از عینک های هندسی با فریم های مختلفی مانند مثلثی، مربعی، لوزی، پنج ضلعی و ... استفاده نمایید.

عینک رنگی

عینک های چشم گربه ای

عینک های چشم گربه ای جزو عینک های ترند و محبوب هستند که با ساختاری زاویه دار و ظریف تر طراحی شده و به چرخه ی مد امسال وارد شده اند. این عینک ها برای افرادی که صورت پهن و گرد دارند، مناسب است زیرا صورت را باریک تر نشان می دهد.

فریم های رنگی

بسیاری از افراد در فصل های گرم ترجیح می دهند از فریم های رنگی استفاده کنند تا زیباترین حالت عینک را تجربه کنند هر کدام از رنگ های عدسی عینک دودی، نورهای متفاوتی را فیلتر می کنند و برای محیط های متفاوتی مناسب هستند. رنگ عینک باید با رنگ پوست و استایل همیشگی شما تناسب داشته باشد.

فریم رنگی

عینک خلبانی

خدمه هواپیما از عینک های کلاسیک با فریم های فلزی استفاده می کنند که بسیار مدرن هستند و انواع خیلی متفاوتی از آن ها با ظاهر کلاسیک و متنوع در دسترس قرار می گیرد. عینک خلبانی کلاسیک دارای پل دوگانه است و عدسی های آن شبیه اشکی هستند که به سمت پایین خم شده است اما عینک خلبانی که این روزها در بازار موجود است، پل دوگانه خود را حفظ کرده ولی شکل عدسی آن اغلب بیضی یا مستطیلی است. عینک خلبانی برای صورت های مثلثی و مربعی بیشتر از بقیه فرم های صورت مناسب است.

عینک های آینه ای

عینک های لنز آینه ای یکی از مدل های محبوب و پرطرفدار هستند که مدل ها، اشکال و رنگ های متفاوتی دارند و لنزی کاملا انعکاسی دارند و اشعه های مضر خورشید را به خوبی منکعس می کنند.

عینک

عینک های ژئومتریک

اگر عینکی می خواهید که شکل آن ها کمی حالت متفاوت داشته باشد، این عینک مناسب شماست که یک نوع منحصر به فرد محسوب می شود.

عینک های طبی و آفتابی ترند امسال

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
برچسب : عینک آفتابی
وبگردی