موشک کاغذی
در تمام جهان رکورد های عجیب و غریب زیادی وجود دارد، اما یکی از عجیب ترین آنها پرواز طولانی موشک کاغذی این مرد بوده که در گینس هم ثبت شده است.

موشک کاغذی خارق العاده که 77 متر پرواز میکند!

"کیم کیو تائه" یکی از بهترین پرتاب کنندگان موشک کاغذی در جهان است که به کمک شرکایِ خود؛ "چی یی جیان" طراح موشک و "شین مو جون" که وظیفه تا کردن کاغذ را بر عهده داشت، یک اختراع خارق العاده کردند. جزئیات منتشر شده از این اختراع که تبدیل به یکی از رکوردهای گینس نیز شد را، در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

در 16 آوریل 2022، کیم کیو تائه موفق شد با هشت بار تلاش در یک مکان ورزشی سرپوشیده، موشک کاغذی را تا 77 متر پرتاب کند. جالب اینجاست که این سه نفر به صورت آنلاین در مورد روش های جدید ساخت موشک با هم صحبت و هم فکری کرده اند و در کنارِ هم حضور نداشتند.

موشک کاغذی

نکته ای که در ساخت این سازه اهمیت دارد؛ شکل، وزن، هندسه، تعادل و نوع کاغذ است.

این گروه برای موشک کاغذی خاص شان از کاغذ مدلِ CX22 100GSM استفاده کردند که یکی از سفت‌ترین و با کیفیت ترین کاغذ های 100GSM در دنیا است.

این موشک کاغذی توانسته رکورد گینتس را بشکند با این وجود این سه جوان معتقدند اگر بتوانند مکان سرپوشیده‌ بزرگ ‌تری پیدا کنند؛ می توانند رکوردشان را تا 80 متر هم ارتقا دهند.

رونمایی از سریعترین موشک کاغذی جهان؛ چند متر میره؟

3.892
این مطلب مفید بود ؟7022
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی