تولد
عطر زنانه
درحالی که آب و هوای گرم تر همیشه با رایحه های لطیف تر و سرزنده تر مترادف است، فصل پاییز فرصتی مناسب برای کشف رایحه های تلخ تر، سنگین و احساسی است...

آشنایی با عطرهای مناسب فصل پاییز برای خانم ها

درحالی که آب و هوای گرم تر همیشه با رایحه های لطیف تر و سرزنده تر مترادف است، فصل پاییز فرصتی مناسب برای کشف رایحه های تلخ تر، سنگین و احساسی است. همانطور که ما در فصل پاییز، لباس های گل دار خود را بارانی و کت جایگزین می کنیم لازم است در کمد عطرهای خود نیز تجدیدنظر کنیم و عطرهایی را برای این فصل انتخاب کنیم که برای هوای سرد مناسب ترند. بنابراین، در این مقاله با چند عطر زنانه مناسب برای فصل پاییز آشنا می شوید که بسیار پرطرفدار و محبوب هستند اما قبل از آن لازم است در مورد نکات مهم برای انتخاب عطر مناسب در فصل پاییز بیشتر بدانید.

نحوه انتخاب عطر در فصل پاییز

افرادی که عمدتا عطر خود را بر اساس استایل خود انتخاب می کنند، در فصل زمستان نیز مطابق با لباس های گرم تری که می پوشند عطر خود را انتخاب می کنند. پاییز با آب وهوای خنک تر و روزهای کوتاه تر همراه است و از سوی دیگر، تعطیلات نیز تمام شده است و کارها بیشتر شده اند. برخی افراد ترجیح می دهند در پاییز احساسات مرتبط با تابستان را تا جایی که امکان آن وجود دارد طولانی تر کنند. این افراد می توانند در ابتدای پاییز از رایحه های خنک تر استفاده کنند و بعدا به سراغ رایحه های گرم تر بروند.

در پاییز استفاده از ادوتویلت یا ادوفرش رواج زیادی پیدا می کند. می توانید در این فصل، از عطرهای غنی تری استفاده کنید که پوشانندگی و محافظت کنندگی بیشتری دارند. عطر شیپر یکی از بهترین عطرها برای فصل پاییز است. درواقع، این عطر تداعی کننده رایحه هایی است که در هنگام قدم زدن در جنگل در فصل پاییز استشمام می کنید. یکی از بهترین برندها برای انتخاب عطر مردانه و زنانه در فصل پاییز، عطر از برند محبوب دیور است که چند عطر آن شامل ساواج، پویزن، ادیکت و جادور می شود و قیمت هر یک از آن ها متفاوت است. برند دیور در تولید عینک نیز بسیار شناخته شده است.

از سوی دیگر، در انتخاب عطر برای پاییز مهم است توجه داشته باشید که عطرهای زنانه یا مردانه اورجینال را تهیه کنید. اگرچه قیمت این عطرها با نسخه های تقلبی بسیار متفاوت است اما آن ها از نظر کیفیت نیز بسیار متفاوت هستند. بنابراین، در هنگام خرید عطر لانکوم، بلک افغان، ورساچه، ایفوریا یا شنل به اصل بودن آن توجه کنید.

معرفی چند عطر مناسب فصل پاییز برای خانم ها

عطر زنانه پاییزی

عطرهای زنانه مناسب برای فصل پاییز، عطرهایی هستند که نت عنبر، چوب سدر و تنباکو را دارند. این نت ها یادآور فصل پاییز هستند و به همین دلیل برای این فصل نیز بسیار مناسب اند. در ادامه به معرفی چند عطر مناسب فصل پاییز برای خانم ها پرداخته ایم که می توانید آن ها را به تنهایی یا به صورت چندلایه با هم استفاده کنید.

1.عطر مایکل کورس سوپر جورجیوس

این عطر جدید از مایکل کورس از گرما و جسارت زنی با اعتماد به نفس الهام گرفته شده است. اگرچه در آن، ترکیب معطر تنباکوی دودی و نت های گرم کهربا در نظر گرفته شده است اما ازآنجایی که نت گل های سفید نیز به آن افزوده شده است عطری قوی است اما بسیار تند نیست.

2.عطر موگلر الین گاددس ادوپرفیوم

عطر موگلر الین گاددس ادوپرفیوم با داشتن رایحه ای جذاب از یاس و وانیل در فصل پاییز بسیار آرامش بخش و باطراوت است. یک یا دو بار اسپری کردن از این عطر می تواند خلق شما را به شدت بهبود ببخشد. بنابراین، برای فصل پاییز بسیار مناسب است.

3.عطر تام فورد امبره لدر

اگر به بوی چرم اصل علاقه بسیار زیادی دارید پس از این عطر یونیسکس به شدت لذت خواهید بود. در این عطر، نت های کلیدی ای مانند برگ بنفشه، چرم سیاه و چوب سدر در نظر گرفته شده است. شبیه حسی که پوشیدن کت چرمی موردعلاقه به شما می دهد، استفاده از این عطر نیز به سرعت احساس خنکی و راحتی را در شما ایجاد می کند.

4.عطر میسون مارتین مارژیلا اوتم وایبز

میسون مارتین مارژیلا با عطر جدید خود به نام اوتم وایبز، ماهیت پاییز را به تصویر می کشد. ترکیب نت توت های قرمز، هل تند، چوب سرو گرم و خزه، رایحه ای خاکی را در عطر به همراه دارد که نسیم تند پاییزی را به خاطر می آورد.

5.عطر لانکوم ایدول اورا ادو پرفیوم

عطر خوشبوی زنانه

هنگامی که از این عطر ماندگار زنانه استفاده کنید از رایحه باطراوت گل رز، یاس، ترنج و وانیلی نمکی آن به شدت لذت خواهید برد. ایدول اورا، سومین نسخه از عطرهای لانکوم ایدول است که قدرت جمعی زنان را گرامی می دارد.

6.عطر تیفانی اند کو رز گلد

اگر رایحه میوه ای را برای عطر ترجیح می دهید عطر تیفانی اند کو رز گلد می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. این عطر شامل نت های لذت بخشی مانند توت سیاه، فلفل صورتی و لیچی می شود. همچنین، اگر به بسته بندی عطر نیز اهمیت زیادی می دهید، ظرف شیشه ای چشم نواز این عطر می تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

7.عطر گوچی فلورا گورجس گاردنیا ادوپرفیوم

این عطر بسیار محبوب می تواند ستاره راک مجموعه عطرهای شما باشد. علاوه بر اینکه بسته بندی بسیار جذابی دارد با نت های بسیار خوشبویی مثل گاردنیای سفید، شکوفه گلابی و شکر قهوه ای ساخته شده است و به همین دلیل، استفاده از آن می تواند توجه دیگران را به خود جلب کند.

8.عطر کایلی اتوپیا وانیلا کوکو

اگر به دنبال رایحه ای فراموش نشدنی هستید عطر کایلی اتوپیا وانیلا کوکو می تواند برای شما انتخاب بسیار مناسبی باشد. این عطر حاوی ترکیبی عجیب است که رایحه ای منحصربه فرد را به همراه دارد. عطر کایلی اتوپیا وانیلا کوکو، شامل نت های چوب صندل، گل های سفید، نارگیل و وانیل بوربون است.
اگر می خواهید برای فصل پاییز، عطری جدید تهیه کنید پیشنهاد هایی که در این مقاله مطرح شده است نیز می تواند برای شما مناسب باشد.
نویسنده:مینا معین اسلام

معرفی 8 عطر مناسب فصل پاییز برای خانم ها

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی