پیراهن یقه فراک
در تیپ های مردانه اگر میخواهید استایلتان را مناسب با مکانی که میروید تنظیم کنید، میتوانید با انتخاب درست یک آیتم این کار را به راحتی انجام دهید.

لباس یقه فراک رو چجوری و با چی ست کنیم؟

پیراهن های مردانه دنیای متفاوتی دارند و در طرح ها و رنگ های متفاوتی موجود میباشند. اغلب آقایان در خرید پیراهن مردانه به طرح و رنگ و جنس پارچه توجه کرده اما کمتر کسی به نوع یقه پیراهن توجه می کند، توجه به نوع یقه پیراهن بسیار مهم است و در استایل و تیپ شما بسیار تاثیرگذار است. در این بخش قصد داریم شما رابه ترندترین مد سال 1900 ببریم که این روزها نیز به دنیای مد بازگشته است.

پیراهن یقه فراک چیست؟

یقه بالدار یا یقه وینگ به دلیل داشتن یقه ایی بسته استایل رسمی تر و کشیده تر به مامیدهد وبه دلیل دوباله کوچک رو به پایین به پهن تر به نظر رسیدن سینه آقایان کمک میکند. این پیراهن در دوره ادواردین لباس روزمره مردان بود بعدها صنعت مد مردانه روبه پیراهن های راحت ترو ساده تر یا مینیمال رفت اما این نوع پیراهن هنوز بهترین گزینه برای میهمانی های رسمی و قرارهای عاشقانه است.

این یقه به دلیل پیچیدگی هنوز هم طرف داران خود رادارد و مردان شیک پوش و خوش استایل هنوز هم در ترکیب لباس هایشان از آن استفاده میکنند. این پیراهن جادویی در سال1900میلادی باعث انفجارصنعت مد و فشن آن دوره شد وامروزه بعد از گذشت 122سال هنوز هم ترند است.

کت و شلوار

یقه فراک رو در این موقعیت ها بپوشید

در این بخش از دنیای مد نمناک میخواهیم شما را با استایل متناسب با پیراهن یقه فراک آشنا کنیم.پیراهن های یقه فراک میتوانند گزینه خوبی برای تم های رسمی برای مهمانی های خاص باشند.

شما میتوانید در مراسم عروسی خود یا عروسی نزدیکان از این نوع پیراهن استفاده کنید زیرا این نوع پیراهن به مثال یک ماشین بسیار شیک ولوکس در میان ماشین های متوسط است و خوب میتواند جنتلمن بودن وخاص بودن شمارا برای افراد مهمانی به تصویر بکشد. البته منظورما از مکان رسمی کار اداری شما نیست بگذارید این پیراهن برای قرار های خاص باقی بماند تا همیشه برای تن شما برازنده باشد و عادی به نظر نرسد.

نکات مهم ست کردن پیراهن یقه فراک

  1. پیراهن های یقه فراک چون با کت های تاکسیدو باهم وارد عرصه مد شدند ترکیب خوبی برای بالا بردن لول استایل شماهستند.
  2. یکی از بهترین ست ها بی شک پاپیون مشکی و پیراهن یقه فراک سفید است اما باید در بستن پاپیون توجه داشته باشید که نوک باله های یقه فراک را پشت پاپیونتان بچسبانید.
  3. اگر می خواهید از کروات استفاده کنید، از کت ساده تر استفاده نمایید.
  4. بهتر است پیراهن یقه فراک را فقط در مکان های رسمی بپوشید.
  5. همراه پیراهن یقه فراک بهتر است کت و شلوار مشکی کلاسیک و کفش های دربی چرم بپوشید و استایل بی نظیری برای خود ایجاد نمایید.

پیراهن یقه فراک چیست و چطور ست میشود؟+ راهنما

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی