اثاث کشی
افرادی کمی معمولا از اثاث کشی استقبال می کنند و این امر کاملا قابل درک می باشد. یکی از دغدغه ی افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل در تهران را دارند، پیدا کردن بهترین باربری اثاث منزل در تهران می باشد.

دریافت خدمات از بهترین باربری اثاث منزل

افرادی کمی معمولا از اثاث کشی استقبال می کنند و این امر کاملا قابل درک می باشد. یکی از دغدغه ی افرادی که قصد جابجایی در تهران را دارند پیدا کردن شرکت باربری اثاث منزل در تهران می باشد ، در این مقاله به نحوه درست انتخاب کردن شرکت حمل بار جهت جابجایی اثاث منزل یا هر کالای دیگر می پردازیم و به شما خواهم گفت که چه نکاتی را هنگام مشاوره درنظر بگیرید تا یک اثاث کشی بی دردسر و بدون دغدغه داشته باشید. با ما همراه باشید.

اثاث کشی یکی از اقدام پر هزینه ، پر چالش و سخت است و می توان برای چندین روز یا هفته شما را کاملا درگیر سازد. در این پروسه امکان آسیب دیدن وسایل وجود دارد و از همه مهمتر هماهنگ کردن فرایند جابجایی می تواند خیلی راحت به چالشی بزرگ تبدیل شود. در چنین شرایطی باید از شرکت های که وظیفه اسباب کشی را برعهده دارند کمک بگیریم که بیشتر ما آنها را با نام باربری و اتوبار میشناسیم ، این شرکت ها با دریافت هزینه ای یک تیم به همراه خودرو حمل بار به محل اعزام می کنند و جابجایی اثاث و بار شما را انجام میدهند. ولی پیدا کردن باربری مناسب که خدمات خوب در کنار قیمت منصفانه کار دشواری حداقل در تهران می باشد. در ادامه به موارد مهم در خصوص نحوه دریافت خدمات از باربری ها و چالش های احتمالی صحبت خواهیم کرد ، با ما همراه باشید.

حمل اثاث

نحوه فعالیت شرکت های باربری اثاث منزل

اتوبار ها و باربری ها زیادی در سطح تهران فعالیت می کنند که با داشتن نیروی خبره که توانایی جابجایی انواع وسایل درشت و سنگین را دارند فعالیت می کنند. شما می بایسی شماره تلفن های این شرکت ها را از طریق مختلف (وب سایت ، تبلیغات محلی ، دایرکتوری مشاغل ماننده سایت دیوار و شیپور ) بدست آورده و اقدام به تماس با این شرکت ها کنید. شرکت های معتبر باربری اکثرا یک تیم مشاوره دهنده در اولین تماس در اختیار مشتریان خود قرار میدهند تا مشتری را با روال کار و تعرفه خدمات آشنا کنند و در صورت توافق یک روز جهت اسباب کشی رزرو می شود. در ادامه این مطلب یکی از بهترین باربری اثاث منزل را معرفی خواهیم کرد.

نکات مهم در انتخاب شرکت باربری

برای اینکه گریبانگیر شرکت های نامعتبر نشوید باید یکسری موارد را قبل از خدمات گرفتن از شرکت باربری موردنظر در نظر بگیرید.

  • اکثر شرکت های باربری معتبر وب سایت رسمی دارند، شما می توانید با مراجعه به وب سایت باربری موردنظر از خدمات و نمونه کار های این شرکت اطلاع بدست آورید.
  • در وب سایت رسمی دقت نمایید آدرس دفتر و شماره تلفن های معتبر درج شده باشد.
  • در هنگام مشاوره به نحوه برخورد و پاسخگویی به سوالاتان دقت کنید و مطمئن شوید با صداقت جواب دریافت کنید.
  • به آرم و لوگو شرکت ها دقت نمایید زیرا بسیار پیش آمده که شرکت های نا معتبر از نام های شرکت معتبر سوءاستفاده کرده اند و با استفاده از روش های بجای شرکت اصلی به محل اعزام و خدمات و قیمت بالا به مشتری خدمات ارائه داده اند. شرکت های معتبر اکثر خودرو های اعزام دارای لوگو و شماره تماس بر روی ماشین ها می باشد.
  • خدمات دیگر و نحوه ارائه آن (مانند بسته بندی ) سوال کنید تا اطلاع داشته باشید که خودتان بسته بندی باید کنید یا تیم باربری.
  • در خصوص باربری انتخاب شده در شبکه های اجتماعی اطلاعات بدست بیاورید نظرات مشتریان را قبلی که خدمات دریافت کرده اند را ببینید.
  • حتما از ظرفیت خودرو ارسالی سوال کنید تا بیشتر از ظرفیت خودرو ارسال وسایلی نداشته باشید تا مجبور به هزینه اضافی برایتان بوجود آورد.

خدمات حمل اثاث

نحوه محاسبه قیمت اثاث کشی توسط باربری ها

یکی از مشکلات رایجی که مشتری ها اکثر با آن برخورد می کنند نحوه محسابه قیمت باربری اثاث منزل می باشد. شرکت های باربری به دلیل اینکه هر اسباب کشی شرایط مختلفی دارد نمی توانند قیمت باربری ثابتی ارائه دهند ولی تعرفه خدمات ثابت این شرکت می تواند به مشتری ها کمک کند تا حدود قیمت را بدست بیاورند.

شرکت های باربری طبق نرخ مصوبی که اتحادیه مشخص می کند تعرفه باربری خود را به این صورت ارائه می دهند. یک مبلغ ثابتی برای خودرو ارائه می دهند که بصورت ساعتی می باشد یعنی فلان مبلغ برای 3 ساعت حضور و فعالیت اون خودرو برای اسباب کشی شما می باشد و اگر 3 ساعت به اتمام رسیده باشید یک مبلغ جهت ساعت اضافی به مبلغ فاکتور اضافه می شود. با اطلاع از تعرفه باربری می توانید قیمت اسباب کشی را خودتان محاسبه کنید.

خدمات باربری اثاث منزل از تهران به شهرستان

اگر جزو افرادی هستید که می خواهید از تهران اثاث منزل یا محل کار و حتی کالای جابجا کنید باید از شرکت های خدمات دریافت کنید که باربری تهران به شهرستان نیز ارائه می دهند. در بین شرکت های که باربری برون شهری ارائه می دهند صداقت بار می تواند بهترین گزینه می تواند باشد. باربری صداقت بار از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های می باشد که مشتریان راضی بسیاری دارد. صداقت بار با استفاده از انواع خودرو حمل بار و استفاده از تیم مجرب و حرفه ای جهت بارگیری و تخلیه و حتی جابجایی لوازم سنگین و دیگر خدمات ، خود را از دیگر شرکت های ارائه دهنده خدمات اثاث کشی متمایز کرده و در بین بهترین شرکت های باربری قرار گرفته است.

امیدوارم با مطالعه این مقاله کمک شایانی برای شما عزیزان کرده باشم و دغدغه اثاث کشی منزل را به حداقل رسانده باشم.

بهترین باربری اثاث منزل در تهران

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی