جمع آوری زباله

بدشانس ترین مامور جمع آوری زباله

کد مطلب : 91117زمان مطالعه : 2 دقیقه
مامور جمع آوری زباله بینوا هرگز تصور نمیکرد در میان کیسه های زباله ای که تک تک به داخل ماشین حمل پرت میکند، کیسه ای باشد با محتویاتی متفاوت.

مامور جمع آوری زباله قربانی یک حادثه تلخ شد

کار ماموران جمع‌آوری زباله در هر کشوری با چالش های مختص همان منطقه همراه است و شاید بدترین منطقه برای کار این افراد، فعالیت در مناطقی باشد که استفاده از ابزاری همچون اسلحه مسئله ای عادی است.

تصور کنید در مکانی زندگی می‌کنید که جرم و جنایت با اسلحه آنقدر زیاد است که مردم به طور اتفاقی اسلحه‌های گرم پر شده را در سطل‌های زباله پرتاب می‌کنند، جایی که می‌توانند به معنای واقعی کلمه جمع‌آوران زباله را بکشند درست همانطور که برای شخص بینوایی که ماجرایش را در این بخش از نمناک می خوانید، اتفاق افتاد.

ماشین زباله

مامور جمع آوری زباله 40 ساله در ایالت سن لوئیس پوتوسی مکزیک پس از اصابت گلوله اسلحه پر شده که در کیسه زباله پلاستیکی دور انداخته شده بود، جان خود را از دست داد و این شاید یکی از غیرمنتظره ترین اتفاقاتی باشد که میتواند برای فردی که در این حیطه مشغول است، بیافتد.

درست زمانیکه ماموران جمع آوری زباله مشغول انجام کار خود بودند این فاجعه رخ داد، یکی از آنها با آرامش کیسه های زباله را جمع می کرد و به پشت کامیون زباله می انداخت که ناگهان اسلحه ای شلیک کرد و مرد بینوا روی زمین افتاد. همکاران او که از ترس وحشت زده بود شروع به جستجوی اطراف برای پیدا کردن مهاجمان کردند، اما هیچ شخصی نبود.

به سرعت با اورژانس تماس گرفته شد و تنها چند دقیقه بعد یک آمبولانس به محل رسید، اما مرد بلافاصله پس از انتقال به مرکز پزشکی Rioverde بر اثر شلیک گلوله جان خود را از دست داد.

تحقیقات ادامه یافت و در نهایت مشخص شد مرگ این مرد به دلیل شلیک گلوله از یک تفنگ پر شده در یکی از کیسه های زباله که او در حال جمع آوری آنها بود، رخ داده است.

کارشناسان معتقدند وقتی کیسه زباله به داخل کامیون پرتاب شد، ماشه اسلحه به طور تصادفی فشار داده شد و متأسفانه لوله مستقیماً به سمت کارگر نشانه رفت و او مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست داد.

بسیاری این ماجرا را نوعی بدشانسی خواندند برای همین تیترهایی مشابه بدشانس ترین مامور جمع آوری زباله و امثال آن، برای این خبر انتخاب شد.

بدشانس ترین مامور جمع آوری زباله

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی