نتایج قرعه کشی سایپا

مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا

تاریخ انتشار : 13 اسفند 1399کد مطلب : 79794زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در قرعه کشی اخیر شرکت سایپا شرکت کرده اید و منتظر اعلام نتایج قرعه کشی هستید، در این گزارش با نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا آشنا خواهید شد.

مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا امروز

محصولات گروه خودروسازی سایپا بنابر تصمیم هایی که گرفته شد، چه برای یش فروش و چه برای فروش فوق العاده با استفاده از قرعه کشی فروخته می شوند و در هر سری از قرعه کشی هایی که توسط این شرکت انجام می شود، تعدادی خودرو از قبل مشخص می شوند که در اطلاعیه ای که توسط کارخانه منتشر می شود، تمامی اطلاعات مربوط به قرعه کشی بصورت کامل توضیح داده شده اند و شما نیز قبل از شرکت در قرعه کشی باید بصورت کامل و دقیق این گزینه ها را مطالعه و بررسی کنید.

این در حالی است که مدت زمان نام نویسی متقابلا توسط شرکت سایپا از قبل مشخص و سپس اعلام می شود که معمولا در طول 3 روز نام نویسی برای قرعه کشی انجام و بعد از یک یا دو روز از ثبت نام، قرعه کشی صورت می گیرد و نتایج قرعه کشی سایپا از طریق فایل pdf که شامل شماره پیگیری است در منابع معتبر منتشر می شود یا آنکه شما می توانید از طریق حساب کاربری خود در وب سایت سایپا از نتایج مطلع شوید. از این رو در ادامه این گزارش از نمناک شما را با نحوه مشاهده اعلام نتایج قرعه کشی سایپا آشنا خواهیم نمود. همراه ما باشید.

در قدم اول باید وارد سامانه فروش ویژه محصولات گروه سایپا شوید و کد ملی و گذرواژه ای که در حین ایجاد حساب کاربری وارد کرده اید را وارد کنید. اینک باید تیک گزینه من ربات نیستم را بفشارید و در نهایت گزینه سبز رنگ «ورود» را انتخاب کنید.

نتایج قرعه کشی سایپا

قدم دوم؛ اگر اطلاعات وارد شده صحیح و بدرستی وارد شده باشند، شما وارد حساب کاربری خود در سایپا خواهید شد. از منو بالای صفحه گزینه «سوابق خرید» را انتخاب کنید.

نتایج قرعه کشی سایپا

قدم سوم؛ هم اکنون گزینه «لیست ثبت نام ها و پرداخت ها» را از صفحه نمایش داده شده انتخاب کنید.

نتایج قرعه کشی سایپا

قدم چهارم؛ آخرین مرحله ای که شما باید برای مشاهده نتایج سایپا طی کنید، این مرحله می باشد که می توانید با اعمال فیلتر تاریخ، خودروهایی که در بازه زمانی مختلف سفارش داده اید را مشاهده کنید. برای مثال ما تاریخ را اعمال کردیم که برای مشاهده نتیجه قرعه کشی باید لینک موجود در بخش جزئیات را انتخاب کنید. همچنین برای مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا با کد رهگیری می توانید از این بخش کد رهگیری را کپی و سپس در فایل pdf که توسط شرکت سایپا منتشر شده است جستجو کنید تا از نتایج مطلع شوید.

نتایج قرعه کشی سایپا

آموزش مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا امروز

2.745
این مطلب مفید بود ؟2421
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن
وبگردی