زن خوب
ویژگی های زن در زندگی مشترک بسیار قابل اهمیت است و برخی خصوصیات خوب تاثیر بسزایی در موفق بودن زندگی مشترک دارد ک هر خانمی باید با آن ها آشنا شود.

ویژگی های زن خوب و بهترین همسر برای زندگی

در گذشته زنِ خوب؛ زنی بود که در خانه می ماند تا از بچه ها مراقبت کند، خانه را مرتب نگه دارد و وظایف همسری اش را اجرا کند؛ اما با پیشرفت تمدن بشری فاکتور های دیگری هم به این موارد اضافه شده است که امروزه مردها آن ها را ملاک یک همسر خوب بودن می‌دانند که ما در این قسمت از خانواده پلاس نمناک آن ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

همیشه دوستتان دارد

زن خوب زنی است که اختلاف بر سر مسائل جزئی از دوست داشتنش کم نکند و حتی موقع دعوا و بحث هم هوایتان را داشته باشد و برای مثال راضی نشود که بدون چتر و لباس گرم از خانه خارج شوید.

به پیشرفت شما فکر می کند

زن ایده آل نقاط قوت و ضعفتان را درک کرده و از آن ها برای آسیب رساندن به شما سوء استفاده نمی کند؛ بلکه در مسیر پیشرفت به شما کمک می کند. یک همسر خوب هم باید شما را به چالش بکشد و هم مکمل تان باشد. دوست داشته باشد که بیشتر درباره شما بداند تا آگاهانه تر کمکتان کند.

زوج شاد

شما را بدون قید و شرط می پذیرد

شما را آن طور که هستید، چه خوب و چه بد می پذیرد و سعی می کند تا خودش را با شرایط و اخلاقیات تان وفق دهد.

عاشق خندیدن است

شوخ طبعی از جمله چیز هایی است که یک زن خوب باید داشته باشد. خندیدن و شاد بودن در کنار هم همان چیزی است که باعث ایجاد یک رابطه طولانی مدت می شود.

با شما مهربان است

حمایت عاطفی یکی از مهم ترین چیز ها در زندگی زناشویی است. مهربانی زن به مرد آرامش می دهد و باعث می شود تا بتواند بعد از کار روزانه با انگیزه بیشتری به خانه برگردد. زنی ایده آل است که از هر فرصتی برای ابراز محبت به همسرش استفاده کند.

زوج موفق

زندگی خودش را دارد

زنی که زندگی خودش را دارد، احتمالا زن مناسبی برای ازدواج است. منظور از زندگی خود؛ این است که حرفه، دوستان، خط فکری و رویا های خود را دارد؛ البته عادلانه تر است که زن این اجازه را به شما هم بدهد و هر دو به حریم شخصی یکدیگر احترام بگذارید.

شما را در جمع شرمنده نمی کند

زن خوب زنی است که شما را در جمع مخصوصا جلوی دوستانِ خود و شما تحقیر نمی کند. اگر هم مشکلی دارد در خانه و به صورت دوستانه آن را با شما مطرح می کند تا با هم حلش کنید.

با وجود اشتباهات گذشته، باز هم دوست تان دارد

شما ممکن است در زندگی اشتباهات زیادی مرتکب شده و بابتش شرمسار باشید. زن خوب زنی است که شما را با وجودِ همه خطا هایی که کرده اید؛ دوست داشته باشد و از آن ها علیه تان استفاده نکند.

زوج عاشق

مراعات حال شما را می کند

زنی که در همه حال ملاحظه تان را می کند، مناسب زندگی است. این کار نشان می دهد که به شما اهمیت می دهد و نمی خواهد که اذیت شوید و آرامشِ شما برایش مهم است.

یه زن خوب و تمام عیار حتما این ویژگی ها رو داره

4.3212
این مطلب مفید بود ؟18329
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی