زوج های خوشبخت
شاید پیش خود بگویید زوج هایی خوشبخت هستند که از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردارند در صورتیکه این رفتار و تکنیک های زناشوییست که افراد را خوشبخت می کند.

ویژگی های اصلی و رفتار زوج های خوشبخت

زوج های خوشبخت ویژگی ها و راز و رمزهایی را در خود و زندگی شان پرورش و تقویت می بخشند و با بهره‌گیری از این ویژگی ها، خوشبختی زندگی خود را تضمین می کنند. پس اگر می خواهید جزو این دسته از افراد باشید، این عادت های خوب را که در این بخش از خانواده پلاس نمناک برای شما آورده ایم را در خودتان پرورش دهید و شگفتی آن را در زندگی مشترکتان ببینید. اگر قبلاً در روابطتان این عادت ها را رعایت می کردید، بعید نیست که شما هم یکی از همان زوجهای خوشبخت باشید.

به یکدیگر گوش می دهند

زوج های خوشبخت به حرف های یکدیگر گوش می دهند و به همدیگر فرصت صحبت کردن می دهند. چنانچه در نمناک اشاره کرده ایم آنها با گفتگو با هم سعی می کنند تا از احساس همسرشان مطلع شوند. زوج هایی به یکدیگر گوش می کنند که واقعا یکدیگر را درک می کنند.

زندگی موفق

برای یکدیگر از هر کاری دست می کشند

به خاطر همسرتان باید هر کار دیگری را رها کنید و در صورت نیاز به کمک او، به او توجه کنید زیرا هیچ چیز مهم تر از نیاز همسرتان به شما نیست. زوجین خوشبخت هر روز ساعت هایی را به یکدیگر اختصاص داده و از هر کار دیگری برای این لحظات زیبا دست می کشند.

از هم سپاسگزاری می کنند

از هر کاری که شریک زندگیتان برای حفظ رابطه انجام می دهد، تشکر کنید و از او سپاسگزار باشید. در دفتر یا کاغذی این سپاسگزاری را یادداشت کنید تا هرگاه در برابر مسائل جزئی بیش از حد ناراحت شدید، به یاد کارهای خوب او بیافتید و اینگونه کمتر ناراحت شوید.

به علاقه مندی هایشان اهمیت می دهند

زندگی مشترک پس از گذشت چندین سال، شور و نشاط خود را از دست می دهد. برای اینکه در زندگیتان همیشه انرژی و اشتیاق زیادی داشته باشید و تمایلتان برای داشتن میل جنسی کاهش نیابد باید به انجام کارهای مورد علاقۀ خود بپردازید.

ازدواج موفق

نحوه ی بحث کردن با یکدیگر را بلدند

همه زوجین در زندگی زناشویی شان با یکدیگر اختلاف هایی دارند اما زوج های خوشبخت طریقه صحبت با هم را زمان بحث و دعوا را بلدند به همین علت موضوعات آنها سریع حل می شود و به مشاجره های طولانی مدت نمی انجامد.

بابت داشته هایشان خوشحالند

اگر بابت همه داشته هایتان خوشحال باشید و به آنچه دارید قانع باشید و حسرت داشته های دیگران را نخورید، همیشه شاد و خوشحال خواهید بود. پس قدر سلامتی خود و خانواده تان را بدانید و برای رسیدن به اهدافتان کار و تلاش کنید و به خدا توکل داشته باشید تا همیشه شاد باشید.

از ابراز عقیده واهمه ندارند

کسی که عاشق شما است و به شما متعهد است، برای عقاید شما احترام قائل است و شما را برای ابراز عقیده تان آزاد می‌داند بنابراین اگر شما ابراز عقیده کنید هرچند او با عقیده تان مخالف باشد، بیش از حد ناراحت نخواهد شد.

از اتفاق های کوچک و ساده لذت می برند

همیشه که نباید برای تفریح و خوش گذرانی، مسافرت های آنچنانی داشته باشید بلکه شما می توانید همراه با بچه ها آشپزی کنید و غذای خود را روی چمن حیاط خود بخورید و از زندگی لذت ببرید.

روابط همسران خوب

از بی پولی نمی ترسند

بی پولی خوشایند نیست اما قرار نیست که شما به خاطر آن منزوی شوید و خجالت بکشید پس دوستان واقعی خود را (نه آنان که در مواقع خوشبختی کنارتان هستند) دعوت کنید و با آنان خوش بگذرانید و تفریحاتی را انجام دهید که به پول اندکی نیاز دارند. 

به همدیگر ابراز علاقه می کنند

زوجین خوشبخت همیشه به هم ابراز علاقه می کنند و هر روز جمله دوستت دارم را به زبان می آورند. این عبارت ساده موجب بالا رفتن روحیه آنها شده و آنها را شاد و خوشحال می کند.

مثبت اندیش هستند

به افکار منفی ذهنتان توجه نکنید و تفکرات منفی را که دیگران از شما سعادتمند ترند را دور بریزید. بدانید همین که برای حفظ و ارتقای خود و رابطه تان تلاش می کنید و از آن لذت می برید، خود خوشبختی است پس مثبت اندیش باشید زیرا مثبت اندیشی عضلات مغز شما را نوازش می دهد.

رفتار با همسر

از یکدیگر احوال پرسی می کنند

برای اینکه در زندگی زناشویی خود احساس خوشبختی نمایید، با همسرتان هر روز در تماس باشید و احوال او را جویا شوید و یا به او با عبارات دوستانه پیام هایی مانند "سلام، چگونه روز خود را می گذرانی؟"بدهید تا شریکتان احساس کند که شما هیچگاه او را تنها نخواهید گذاشت.

نسبت به کارای یکدیگر با گذشت هستند

زوجین خوشبخت از برخی رفتارهای اشتباه همسرشان چشم پوشی می کنند و به او فرصت دوباره می دهند که خود را در زندگی ثابت کنند. 

زوج های خوشبخت واقعی چجوری رفتار میکنن؟

4.982
این مطلب مفید بود ؟802
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ/ن.ح
برچسب : رابطه عاطفی
وبگردی