پیش ثبت نام ایران خودرو
برای شرکت در قرعه کشی های پیش فروش و فروش فوق العاده شرکت ایران خودرو، باید از قبل اقدام به پیش ثبت نام ایران خودرو کنید تا موفق به شرکت در قرعه کشی شوید.

چگونگی پیش ثبت نام ایران خودرو

ایران خودرو، در طول سال برای عرضه محصولات مختلف و گوناگون خود چه بصورت پیش فروش و چه بصورت فروش فوق العاده، از قرعه کشی استفاده می کند و عموم مشتریان و متقاضیان این دسته از خودروها می توانند در این قرعه کشی ها که در بازه های طمانی مختلف انجام می شوند، شرکت کنند و شانس خود را امتحان نمایند. با این وجود لازم به ذکر است که برای قرعه کشی شما باید یک سری قوانین و موارد را که متقابلا توسط این شرکت اعلام می شوند را رعایت کنید تا بتوانید در آن شرکت داده شوید.

با این وجود برای ثبت نام در قرعه کشی محصولات ایران خودرو، شما می بایست از قبل برای یکبار در وب سایت ایران خودرو ثبت نام کنید و حساب کاربری داشته باشید و در هر یک از بازه های قرعه کشی، فقط وارد حساب کاربری خواهید شد و سپس اقدام به ثبت قرعه کشی ایران خودرو نمائید. از این رو برای ثبت نام در وب سایت ایران خودرو و افتتاح حساب کاربری، باید یک سری مراحل را بگذرانید که در این گزارش از نمناک با نحوه پیش ثبت نام ایران خودرو بصورت قدم به قدم آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

در قدم اول باید وارد وب سایت ایران خودرو شوید و سپس از قسمت پائین صفحه، گزینه «ثبت نام یا تنظیم رمز» را انتخاب نمائید که در تصویر ذیل مشخص شده است.

پیش ثبت نام ایران خودرو

قدم دوم؛ کد ملی خودتان را در کادر قرمز رنگ وارد کنید و سپس گزینه «جستجو» را انتخاب نمائید.

پیش ثبت نام ایران خودرو

قدم سوم؛ در این بخش شما باید اطلاعات حساب کاربری خود را بصورت کاملا دقیق و درست وارد کنید تا برای شما ثبت شوند. از مهم ترین اطلاعات هویتی که باید در این بخش وارد کنید، می توان به شماره شبا، نام و نام خانوادگی، نام پدر، محل تولد، محل صدور شناسنامه، تحصیلات، کلمه عبور، شهر محل زندگی، شماره موبایل، کدپستی، آدرس محل سکونت، شماره تلفن ثابت و... اشاره کرد.

پیش ثبت نام ایران خودرو
پیش ثبت نام ایران خودرو

قدم چهارم؛ حساب شما هم اکنون ساخته شده است و می بایست مجددا وارد وب سایت ایران خودرو، بخش پروفایل شوید و سپس کدملی و کلمه عبور را وارد نمایید تا وارد حساب کاربری خودتان در ایران خودرو شوید.

پیش ثبت نام ایران خودرو

آموزش قدم به قدم پیش ثبت نام و ایجاد حساب در سایت ایران خودرو

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن
برچسب : ایران خودرو
وبگردی