هومن برق نورد
اولین قسمت از فصل نهم شام ایرانی با حضور بازیگران سرشناس تلویزیون به زودی به نمایش خانگی می آید.

پخش اولین قسمت فصل نهم شام ایرانی

برنامه شام ایرانی به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب به نهمین فصل خود رسید و اولین قسمت آن به زودی به نمایش خانگی می آید.

در نهمین فصل از مسابقه شام ایرانی بازیگران طناز و سرشناس سینما و تلویزیون حضور دارند و این فصل از شام ایرانی به زودی آماده نمایش میشود.

فصل نهم شام ایرانی با بازیگران سرشناس

صفحه رسمی مسابقه شام ایرانی با انتشار عکسی نوشت:

قسمت اول فصل نهم شام ایرانی پخش بزودی...

قُمپز دَر نمی کنیم.....لُغُز هم نمی خونیم... به ضرس قاطع این فصل بسیار خنده دار خواهد بود... بعدا توش اِن قُلت هم نمیاریم... اینا چارتاشون بلدن، یه جوری که وسط آمپاس، آچمز شید...

بهنام تشکر، هومن برق نورد، نصرالله رادش، شهاب عباسی میزبانان سری جدید شام ایرانی هستند. کارگردان:سعید ابوطالب، عکاس:سمیرابختیاری...

فصل نهم شام ایرانی

برنامه شام ایرانی تابحال با حضور هنرمندان زیادی مقابل دوربین رفته است و در فصل های قبل میزبان بازیگران زن و مرد سینمای ایران بوده و لحظات شاد و تلخی را رقم زده است.

هر فصل از مسابقه شام ایرانی در چهار شب برگزار میشود و چهار هنرمند در این شب ها به رقابت با یکدیگر می پردازند و برنده این مسابقه با امتیازاتی که دوستانش به او داده اند در شب آخر مشخص خواهد شد.

بازیگران شام ایرانی

سعید ابوطالب کارگردان مسابقه شام ایرانی است که این روزها پخش رئالیتی شوی شب های مافیا را هم در شبکه نمایش خانگی دارد و این مسابقه ساختاری متفاوت با شام ایرانی دارد.

فصل نهم شام ایرانی با طنازهای تلویزیون در راه است

4.353
این مطلب مفید بود ؟467
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : شام ایرانی
وبگردی