ژیلا صادقی

اعتراف ژیلا صادقی به حقیقتی درباه زندگی اش

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1403کد مطلب : 93140زمان مطالعه : 2 دقیقه
ژیلا صادقی که بخاطر پوشش متفاوت و اظهارنظرهای جنجالی اش به مجری پرحاشیه تلویزیون تبدیل شده است مقاب کامران نجف زاده اعتراف عجیب و جنجالی از زندگی خصوصی اش کرد.

اعتراف ژیلا صادقی به حقیقت داشتن اقامت آمریکا

ژیلا صادقی مجری برنامه سلام صبح‌بخیربه تازگی مهمان برنامه «برمودا» شد و در گفتگو با کامران نجف زاده در مورد اقامت کشور آمریکا، صادقانه صحبت کرد که با واکنش های بسیاری در فضای مجازی همراه بود. در این بخش از نمناک صحبت های مجری پرحاشیه تلویزیون و اعتراف صادقانه او را می خوانید.

ژیلا صادقی بازیگر و مجری رسانه ملی با کامران نجف زاده مجری برنامه برمودا به گپ و گفت نشست و سوال آقای مجری در مورد داشتن اقامت آمریکا را چنین پاسخ گفت:

بله اقامت آمریکا دارم.

ژیلا صادقی

مصاحبه با ژیلاصادقی

خانم مجری درباره علت نرفتنش از ایران و زندگی در آمریکا چنین گفت:

من دوری از پدر مادرم اذیتم می‌کنه و به محض اینکه دور می‌شم، میگم نکنه یه اتفاقی خدایی نکرده بیفته و من نباشم و یکی هم اینکه من واقعاً ایران رو خیلی دوست دارم و اینکه اختلاف ساعت ایران و آمریکا وقتی اونجا روز ایران شبه و همه خوابن و هیچ اطلاعی از خانوادم ندارم و این بهم استرس میده.

ژیلا صادقی در پاسخ به سوال کامران نجف زاده درباره بازگشتش به آمریکا گفت :

خیلی از من سوال می‌کنند که برمی‌گردید یا برنمی‌گردید، نمی‌دونم که برمی‌گردم یا برنمی‌گردم، در حال حاضر میگم نه اما شاید فردا یه اتفاقی بیفته که تصمیم بگیرم برگردم.

ژیلا صادقی فرزند دوم خانواده بوده و سه خواهر و یک برادر دارد، برخی از اعضای خانواده اش مقیم خارج از کشور است و خودش نیز پاسپورت کشور آمریکا را دارد، او در سن 43 سالگی و در تاریخ 2 خرداد 1395 با محسن رجبی ازدواج کرد و متاهل است.

اعتراف ژیلا صادقی به حقیقتی درباه زندگی اش

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : ژیلا صادقی
وبگردی