ایرج نوذری

اکران فیلم جدید ایرج نوذری در آمریکا

تاریخ انتشار : 17 اسفند 1400کد مطلب : 86376زمان مطالعه : 1 دقیقه
ایرج نوذری بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با انتشار یادداشتی در اینستاگرام ، از افتتاحیه و اکران فیلم جدید خود در کشور آمریکا خبر داد.

اکران فیلم سینمایی لاله در آمریکا

فیلم سینمایی لاله به نویسندگی و کارگردانی اسدالله نیک نژاد که در اسفند ماه سال 1399 به صورت عمومی اکران خود را آغاز کرد راهی کشور آمریکا شده و طی یکی مراسم برای عموم به نمایش گذاشته می شود.

ایرج نوذری یکی از بازیگران فیلم لاله است که از حضور این فیلم در شهر لس آنجلس آمریکا خبر داد.

ایرج نوذری با انتشار عکسی از پشت صحنه فیلم لاله در اینستاگرام خود عنوان کرد:

افتتاحیه و فرش قرمز فیلم سینمایی لاله درchinese Theater شهر لس آنجلس آمریکا در روز 13 مارس 2022 و آغاز اکران فیلم در مجموعه سینماهای AMC آمریکا از 18 مارس
افتخاری دیگر برای سینمای ایران با تشکر و خسته نباشید به همه عوامل فیلم لاله

ایرج نوذری و سارا امیری

ایرج نوذری و سارا امیری بازیگران فیلم لاله

این فیلم که داستان زندگی لاله صدیق قهرمان اتومبیلرانی کشورمان است به زبان انگلیسی ساخته شده و در دو نسخه با زیرنویس و دوبله فارسی در کشورمان به روی پرده سینما رفت.

داستان فیلم لاله

 این فیلم زندگی لاله صدیق، قهرمان اتومبیل‌رانی ایران را به تصویر می کشد که در مسیر رانندگی حرفه ای خود با چالش‌ها و مشکلاتی مواجه بوده است.

بازیگران فیلم لاله

ایرج نوذری ، همایون ارشادی ، نیکی کریمی ، میترا حجار ،زنده یاد ماه چهره خلیلی ، سام قریبیان ، سارا امیری ، بهرام حیدری، آزیتا حاجیان ، محمد صادقی ، لیلا اوتادی ، الیزابت امینی ، نیکی کریمی ، نیکولاس گولک و سنان توزکو در فیلم لالاه به نقش آفرینی پرداخته اند.

اکران فیلم جدید ایرج نوذری در آمریکا

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : عکاس: پروانه صادقی / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی