خوش شانس

متولدین کدوم روز ماه، خاص تر و خوش شانس ترن؟

کد مطلب : 85730تعداد نظرات : 6 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
شما به شانس اعتقاد دارید؟ شاید شما بعضی از روزهارا به عنوان روز شانستان بشناسید، در طالع بینی ماه تولد برخی از روز های ماه روز خوش شانسی معرفی شده اند.

روز شانس ماه های مختلف سال برای متولدینش

آیا می‌دانستید که هر ماه، روز شانس مخصوص به خودش را دارد؟ یعنی خیلی از شما اگر در روز های خاصی از ماه تولدتان به دنیا می آمدید، از لحاظ شانس وضعیت بهتری داشتید و به طور کل زندگی تان با آرامش بیشتری پیش می رفت، ‌در این قسمت از نمناک قصد داریم بهترین روزها و یا روز شانس هر ماه را به شما معرفی کنیم.

فروردین

افرادی که متولد 4 فروردین هستند، افراد بسیار باهوشی در حوزه‌ های علمی و تحصیلی خواهند بود. آن ها در ازدواج هم شانس بسیار خوبی دارند. در دوران نوجوانی زندگی آن ها با ثبات زیادی پیش می‌ رود. معمولاً در سنین بالا هم از لحاظ مالی وضعیت خوبی دارند و به طور کل زندگی شادی را تجربه می کنند.

افرادِ متولد 13 فروردین هم جزء افراد خوش شانس هستند. نعمت های بی شمار و خوش‌ شانسی های زیادی را تجربه می‌ کنند و در شغل شان موفق می شوند و احتمالاً عمر طولانی با ثروت زیاد را تجربه خواهند کرد.

افراد متولد 30 فروردین افراد سرزنده، باهوش و نیکوکاری هستند و نگرانی در مورد مسئله خاصی ندارند. از لحاظ ثروت وضعیت بسیار خوبی دارند و طول عمر آن ها بالا است و شاید بتوان گفت که بهشت طبقه هفتم مخصوص آن ها است.

خوشحال

اردیبهشت

افرادی که در 13 اردیبهشت متولد می‌ شوند، افراد خوش قول، وفادار و محترمی هستند. این افراد و فرزندان شان در مورد خوراک و پوشاک هرگز به مشکل بر نمی‌ خورند. اگر هم مشکلی برایشان پیش بیاید، سریعاً از کائنات کمک دریافت می‌ کنند.

افراد متولد 27 اردیبهشت افراد بسیار خوش‌ شانسی هستند؛ مخصوصاً مردانی که در این روز متولد شده اند، وضعیت بسیار خوبی دارند. این افراد صادق و بخشنده هستند و معمولاً خیلی از زندگی انتقاد و شکایتی ندارند. ثروتمند بوده و همسران خوبی خواهند داشت.

زنان متولد 27 اردیبهشت زنان جذاب و باهوشی هستند و یک زندگی طولانی و شاد را در پیش دارند.

خرداد

متولدین 16 خرداد زندگی بسیار جذاب و باشکوهی دارند. زندگی آن ها رنگارنگ، پر از ثروت و حال خوب است. در روابط رومانتیک هم شانس خوبی خواهند داشت.

افراد متولد 27 خرداد افرادی هستند که در شغلشان وضعیت خوبی پیدا می‌ کنند و مانند اهنربا دیگران را به خودشان جذب می‌ کنند. در زندگی بعد از ازدواج هم هارمونی و هماهنگی زیادی را تجربه خواهند کرد.

تیر

افراد متولد 26 تیر افراد باهوش و محترمی هستند. از لحاظ شغلی وضعیت خوبی دارند و درجه اجتماعی آن ها بالا است.‌ درآمد بالایی کسب می کند و یک زندگی طولانی و پر از آرامش را تجربه خواهند کرد.

افراد متولد 27 تیر افراد باهوش و اهل یادگیری هستند. آن ها همیشه از نیاکان خود چیزهای خوبی به یاد دارند. زندگی پر از ثروت را تجربه می کنند.‌ هارمونی و هماهنگی زیادی در ازدواج خواهند داشت.

افراد متولد 29 تیر افراد خوش شانسی هستند. معمولاً مردانی که در این روز متولد شده اند، از لحاظ مالی رونق بسیار زیادی پیدا می‌ کنند.

خانم های 29 تیر خانم های باهوش و مهربانی هستند و می‌ توانند مدیریت خانواده را به بهترین شکل ممکن در اختیار بگیرند.

شادی

مرداد

افراد متولد 1 مرداد از لحاظ شغلی وضعیت خوبی پیدا می‌ کنند و همیشه ارتقاء درجه می گیرند.

افراد متولدِ 16 مرداد افرادی هستند که در کارشان خیلی باهوش‌تر از افراد معمولی عمل می کنند. در شغل شان به موفقیت زیادی می‌ رسند، خوشبخت و ثروتمند هستند و خیلی زود چیز های جدید را یاد می‌ گیرند.

شهریور

افراد متولد 1 شهریور افراد بسیار شادی هستند و همه چیز طبق میل آن ها پیش می‌رود و مشکل خاصی را تجربه نمی کنند.

افراد متولد 23 شهریور همیشه شجاع و باهوش هستند. بهترین کار ها را به انجام می رسانند، احترام زیادی را دریافت می کنند و زندگی آن ها بعد از ازدواج هم به شدت موفق خواهد بود.

مهر

افراد متولد 5 مهر همیشه به خاطر ذهن هنرمندی که دارند؛ مورد توجه قرار می‌ گیرند و در شغلشان سخت کوش و بسیار موفق هستند.

افرادی که در 20 مهر متولد شده‌ اند، نعمت های زیادی را در زندگی دارند. قدرت و ثروت زیادی را تجربه می کنند. زندگی شادی دارند و با فرزندان شان اوقات بسیار عالی را سپری می‌ کنند؛ حتی در دوران پیری هم حالشان خوب است.

خانواده

آبان

افرادی که در 7 آبان متولد شده‌ اند، افراد صبوری هستند. معمولاً با همه کنار می آیند و از این بابت هیچ سختی را احساس نمی کنند. در زندگی هم خوشبخت خواهند بود.

افراد متولد 30 آبان افراد خوش شانس، با استعداد و موفق در زندگی هستند.

آذر

افرادی که در 4 آذر متولد شده اند، زندگی بسیار ثروتمند و پر رونقی دارند و همیشه محبوب پدر و مادر و فرزندان شان هستند و شبیه به یک آهنربا دیگران را به خودشان جذب می کنند.

افراد متولد 14 آذر به شدت خوش شانس هستند و در جمع دیگران مانند یک ستاره می درخشند و توانایی مدیریتی بالایی دارند. به موفقیت‌ های زیادی دست پیدا می‌ کنند و به طور کل زندگی خوبی را در پیش خواهند داشت.

دی

افراد متولد 4 دی افرادی هستند که در شغل شان موفقیت زیادی کسب می‌ کنند.‌ زندگی صادقانه ای دارند. در جوانی خوش گذرانی های زیادی را تجربه می کنند. به ثروت زیادی می‌ رسند و در میانسالی هم زندگی پر آرامشی دارند.

افراد متولد 26 دی از لحاظ تجاری و بیزینس به وضعیت بسیار خوبی دست پیدا می کنند. هرگز در مورد مسائل مالی به مشکل بر نمی‌ خورند و همیشه خوش شانس هستند.

شاغل

بهمن

افراد متولد 7 بهمن طول عمر بالایی دارند. از لحاظ جسمی کاملا سالم هستند و در هر کاری که وارد شوند، در آن رونق و ثروت زیادی را تجربه می‌ کنند.

افراد متولد 28 بهمن افراد بسیار باهوش و محترمی هستند. در اجتماع درجه بالایی را کسب می کنند و زندگی خانوادگی خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت می‌ کنند.

اسفند

افراد متولد 17 اسفند افراد معمولی نیستند.‌ هوش و شجاعت بسیار بالایی دارند و شخصیت آن ها به شدت برجسته است و پرستیژ بالایی دارند.

افراد متولد 24 اسفند شخصیت بسیار خوب و قابل تقدیری دارند. در فضای رقابتی همیشه برنده هستند و در زندگی احترام دیگران را برمی انگیزند و همیشه ثروت و شادی در انتظار آن ها است.

متولدین کدوم روز ماه، خاص تر و خوش شانس ترن؟

2.5179
این مطلب مفید بود ؟9089
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : ماه تولد
6 نظر به ثبت رسیده است
۱۱۱۱۱۱۱1400-11-23
من ۲۶ دی ماه ام ایوللللل
119
امیر حسام1400-11-23
ایول من که 20 مهرم .
66
۱۵ فروردین1400-11-24
من ۱۵ فروردینم????????????
46
لاریا1400-11-24
من ۱۴ آذرم و واقعا خوش شانسم????
24
Fatemeh1400-11-27
من خودم 26 دی هستم آبجی مم هم 4 دی و بابام 4 فروردین واقعا زندگی مون همین جوری
48
الی1401-01-14
چقدر خوش شانسم که متولد 20مهر هستم
65
وبگردی