تولد
عمو قناد

عمو قناد بعد تصادف در دورهمی بازیگران ؟!

تاریخ انتشار : 29 خرداد 1403کد مطلب : 90544زمان مطالعه : 1 دقیقه
عمو قناد که به تازگی یک تصادف وحشتناک را پشت سر گذاشته در کنار جمعی متفاوت از بازیگران و افراد مشهور قرار گرفت.

عکس جدید عمو قناد بعد از تصادف در یک میهمانی ؟!

به تازگی تصاویری از مجید قناد مجری مشهور برنامه کودک در فضای مجازی با تیتر عکس جدید عمو قناد بعد از تصادف و کما منتشر می شود که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این بخش از نمناک با انتشار این عکس توضیحاتی را درباره آن عنوان خواهیم کرد. تصویری که از عمو قناد محبوب بچه ها در فضای مجازی منتشر شد، موجب مسرت و خوشحالی بسیاری از افراد به دلیل حال خوب مجید قناد پس از بیماری گشت اما باید بگوییم این تصاویر پیش از سانحه ی رخ داده برای مجید قناد ثبت شده است که در استوری جدید پژمان بازغی مشاهده می کنید.

پژمان بازغی این عکس را با عنوان پاسداشت محمد ابهری منتشر کرد ولی ظاهرا عکس جدید نیست و قبلا گرفته شده که مربوط به دیدار صمیمانه هیئت مدیره انجمن صنفی بازیگران سینما با بازیگر پیشکسوت محمد ابهری است.

عموقناد

عموقناد در کنار بازیگران دیگر

این تصاویر مربوط به همراهی مجید قناد و چهره هایی چون علی دهکردی، اصغر همت، فرید سجادی حسینی، کورش سلیمانی و...است که جهت احوالپرسی و قدردانی به دیدار جناب محمد ابهری پیشکسوت تئاتر سینما و تلویزیون رفتند.

لازم به ذکر است چندی پیش مجید قناد، مجری پیشکسوت برنامه های کودک که به دنبال تصادف رانندگی دچار عارضه مغزی شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت، خوشبختانه جراحی به خوبی انجام شده و ایشان مشکلی ندارند و از بیمارستان ترخیص شده اند.

عمو قناد بعد تصادف در دورهمی بازیگران ؟!

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : عمو قناد
وبگردی