تولد
مجید قناد

عکس تازه ای از مجید قناد که پربازدید شد

تاریخ انتشار : 3 تیر 1403کد مطلب : 94210زمان مطالعه : 2 دقیقه
عکس تازه ای از مجید قناد تهیه کننده، کارگردان و مجری کودک و نوجوان منتشر شده که در زمان کمی بسیار پر مخاطب و پربازدید شده است.

مراسم بزرگداشت مجید قناد برگزار شد

بزرگداشت مجید قناد تهیه کننده کارگردان و مجری کودک و نوجوان عصر روز گذشته شنبه 2 تیر 1403 به همت موسسه هنرهای نمایشی سفیران صلح صحنه در تماشاخانه ایرانشهر با حضور جمعی از هنرمندان پیشکسوت برگزار شد و عکس هایی از مجید قناد که چندی پیش در بیمارستان بستری بود، وایرال و مورد توجه قرار گرفت. اتفاق جالب توجه این مراسم حضور علی فروتن؛ یکی از عموهای فیتیله ای بود که پس از قهر چندساله با مجید قناد رقم خورد. در این بخش از نمناک قابی زیبا از مجید قناد را مشاهده می کنید که در فضای مجازی پربازدید شد.

حضور مشترک مجید قناد و عمو فیتیله ها

در یک مراسم ویژه از مجید قناد، مجری پیشکسوت برنامه های کودک که چندی پیش به دنبال تصادف رانندگی دچار عارضه مغزی شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، تجلیل شد. در مراسم بزرگداشت مجید قناد جمعی از هنرمندان حضور داشتند، علی فروتن نیز در این مراسم حاضر بود تا به اختلاف با عمو قناد محبوب بچه ها پایان بخشد.

اختلاف میان عموهای فیتیله‌ای و مجید قناد به دهه 90 و کمی قبل تر بر می‌گردد که در نهایت به رفتن عمو قناد از برنامه منجر شد. مصاحبه تازه عمو قناد نیز در برنامه برمودا به آتش این اختلاف افزود. اما تصایر مراسم تجلیل از عمو قناد نشان می‌دهد که علی فروتن تصمیم گرفته به این اختلاف پایان بدهد.

مجید قناد

 مجید قناد و عمو فیتیله ها در مراسم بزرگداشت عمو قناد

دلیل تعطیلی برنامه فیتیله از زبان عمو قناد و علی فروتن

مجید قناد در برنامه برمودا درباره اختلاف با عمو فیتیله ای ها گفت و عنوان داشت این برنامه دیگر برای کودکان نبود و برای بزرگترها شده بود، به همین خاطر برنامه فیتیله جمعه تعطیله که به صورت پخش زنده از سال 1380 تا 1389 بی وقفه‌ در روزهای جمعه و اعیاد مختلف پخش میشد، تعطیل شد.

علی فروتن نیز در یک مصاحبه گفته بود:

آقای قناد جزو بهترین‌ها در حوزه کار کودک است و فقط گاهی اختلاف سلیقه پیش می‌آید. ما 7 سال با او برنامه داشتیم و تهیه کننده اول برنامه هم خودش بود اما به دلایلی که گفتنش درست نیست، ارتباطمان قطع شد. اختلاف سلیقه طبیعی است.

عکس تازه ای از مجید قناد که پربازدید شد

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : عکاس یوسف عبدالرضایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
برچسب : عمو قناد
وبگردی