تولد
شرط ازدواج
مرد جوان برای انتخاب همسر آینده اش آگهی خاصی چاپ و در شهر پخش کرد، او که خود را مردی برازنده و جذاب میدانست برای همسر آینده اش شرطی خاص تعیین کرد.

ویروس کرونا شرط انتخاب همسر شد

ازدواج اصول و روال خاص خود را دارد اما طبیعتا در همه جای دنیا این روال به شکل صحیح طی نمیشود و هستند افرادی که به سبک خود، همسر آینده شان را انتخاب می کنند و البته شروطی هم برای این انتخاب دارند. بیشتر شروط ازدواج را میدانید اما حتما تا به حال چیزی در مورد شرط ازدواج کرونایی نشنیده اید، شرطی که ماجرای تعیین کننده ی آن را در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

شروط خاص مرد جوان در آگهی ازدواجش

مردی اهل نیویورک با روشی عجیب دنبال همسری می گردد که کرونا نداشته باشد، اگر به درخت های پارک مرکزی نیویورک یا هر کدام از مسیر های پر رفت و آمد نگاه کنید با یک آگهی متفاوت مواجه می شوید که در آن یک مرد شرایط خودش را برای ازدواج با یک خانم بیان کرده و در آن ویژگی هایی مثل سالم، جذاب و شاغل را مطرح کرده است اما این شرط اصلی او برای ازدواج نبود و اشاره کرده بود که همسر او باید کاملاً سالم، پاک و فاقد هرگونه ویروس باشد یعنی در یک کلام مبتلا به کرونا نباشد.

این مرد جوان و البته مغرور که حس میکرد هر دختری آرزوی ازدواج با او را دارد، به قول خودش تصمیم گرفته بود تا شرط سختی برای ازدواج تعیین کند و آن شرط سخت مبتلا نبودن به کرونا بود. در واقع منظور از مبتلا نبودن به کرونا از نظر این مرد این نیست که در حال حاضر فرد مبتلا نباشد بلکه همسر آینده ی او نباید ابتلا و بهبودی کرونا رو نیز تجربه کرده باشد و این کار را بسیار دشوارتر می سازد چراکه بیشتر افراد جهان به کرونا مبتلا شده اند.

این ماجرا در خبر روزنامه نیویورک تایمز به چاپ رسید؛ با این هدف که این مرد را پیدا کنند و راز این پوستر ها را از او جویا شوند و اطلاعات بیشتری از او بگیرند. این مرد حدود 30 سال سن دارد و فقط نام او یعنی " بِرَد " در کاغذ ثبت شده بود اما همین اسم و تصویر کافی بود تا زنان و دختران به سمت او هجوم ببرند، تعدادی مشتاق و تعدادی خشمگین.

 

واکنش متفاوت دختران به این آگهی ازدواج

مثل همیشه واکنش ها دو دسته ی مخالف و موافق بودند، برخی از خانم ها با " بِرَد " تماس گرفته و مایل به ازدواج با او بودند اما برخی دیگر نسبت به این آگهی جوری دیگر برخورد میکردند. بیشتر خانم ها معتقد بودند که " بِرَد " مردی مغرور و بی عقل است چرا که این شرط مسخره و غیر منطقی ازدواج به هیچ وجه پذیرفته نیست چراکه ممکن است روزی خود او مبتلا به ویروس کرونا شود.

خیلی زود صفحه ی شخصی " بِرَد " با موجی از کامنت های تند و انتقادی روبر شد، اکثر خانم ها این مرد را دیوانه و خودشیفته خواندند و کامنت هایی که انتظارش میرفت برای او ارسال کردند تا او را به نحوی متوجه خودبزرگ بینی اش کنند.

آگهی عجیب ازدواج یک مرد به شرط کرونا ؟!

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : ازدواج
وبگردی