مهران غفوریان

عکس شک برانگیز مهران غفوریان از زخم کاری 3

تاریخ انتشار : 23 دی 1402کد مطلب : 91762زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهران غفوریان که در نقش شفاعت زخم کاری بازی می کرد با اشتراک گذاشتن عکسی عجیب شک و شبهه هایی را در دل طرفدارانش بوجود آورد.

عکسی از مهران غفوریان در پشت صحنه زخم کاری 3؟

مهران غفوریان بازیگر نقش شفاعت در زخم کاری 2 به تازگی عکسی از گریم خود در سریال زخم کاری منتشر نمود و طرفداران این سریال را بهت زده ساخت، اگر از بینندگان سریال زخم کاری باشید، می دانید که شفاعت دست راست طلوعی(کامبیز دیرباز) در زخم کاری بازگشت،در یک تصادف با میثم کشته شد،به همین خاطر عکس غفوریان که با گریم او در فصل دوم زخم کاری متفاوت است، این شبهه را ایجاد می نماید که آیا او مانند مالک زنده می شود و در فصل کاری 3 بازی می کند. در این بخش از نمناک به پاسخ این سوال پرداخته ایم.

گریم مهران غفوریان در زخم کاری 3

زخم کاری اثر محمد حسین مهدویان از پربیننده ترین سریال های نمایش خانگی است که فصل اول آن نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد اما فصل دوم نتوانست مانند زخم کاری 1 عمل کند و با نواقصی همراه بود، فصل سوم این سریال رمزآلود این روزها در حال آماده سازی است ولی از بازیگران آن رونمایی نشده است.

مهران غفوریان عکسی از گریم خود در زخم کاری را منتشر کرد که به نظر می رسد متعلق به فصل سوم زخم کاری است زیرا گریم او با گریم چهره اش در زخم کاری بازگشت متفاوت است و کمی جوانتر به نظر می رسد.

مهران غفوریان در گفتگوی اخیر خود درباره حضورش در فصل سوم زخم کاری اینطور پاسخ داد که حضورش بشکل فلاش بک خواهد بود و اینطور گفت :

من دوست نداشتم شفاعت حذف بشه چون نقشی بود که گرفته بود، توی قصه خیلی کار ازش بر می اومد، دست راست و همه کاره طلوعی بود، در ادامه می بینیم که طلوعی واقعا بی کس و کار میشه، کسی براش شفاعت نمیشه، خب این طراحی بوده که تو قصه شده و من اسپویل نکنم سه رو، طلوعی تنها بشود.

مهران غفوریان

گریم مهران غفوریان در سریال زخم کاری

مختصر بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگرسینما و تلویزیون متولد 3 شهریور 1353 در تهران است. او در آثار مختلفی چون زخم کاری، نوبت لیلی، نیسان آبی 2، خاتون، قورباغه، زیر آسمان شهر، خالتور، داش آکل، ما همه با هم هستیم، جوکر و... بازی کرده است. او کارگردان آثاری چون زیر آسمان شهر، همسایه ها، حرف تو حرف، این چند نفر، طبقه وسط، گل های 78 و... بوده است.

عکس شک برانگیز مهران غفوریان از زخم کاری 3

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی