محسن تنابنده

شوخی جالب ارسطو با عکس خارجکی نقی

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1401کد مطلب : 88572زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتشار تصویری از محسن تنابنده در ونیز و پس از دریافت جایزه، با واکنش های مختلفی همراه بود که برخی واکنش ها بیشتر در نظر مخاطبان جالب آمد.

شوخی جالب احمد مهران فر با محسن تنابنده سفر کرده به ونیز

دیروز مراسم فرش قرمز اختتامیه هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ونیز برگزار شد و محسن تنابنده و هومن سیدی؛ ونیز را به نام ایران گره زدند. محسن تنابنده توانست جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشنواره فیلم ونیز برای بازی در فیلم تازه‌ی هومن سیدی بدست آورد و هومن سیدی جایزه بهترین فیلم جشنواره ونیز ٢٠٢٢ را از هیئت داوران در بخش افق‌ها دریافت کرد. چهره ها و بازیگران بسیاری به خاطر این افتخارآفرینی به محسن تنابنده و هومن سیدی تبریک گفتند اما تبریک متفاوت احمد مهران فر خنده بر لب های بسیاری از کاربران آورد.

ارسطو و نقی

 محسن تنابنده و احمد مهرانفر در پایتخت/ عکس از مهدی حیدری

کامنت بامزه احمد مهران فر برای نقی پایتخت

محسن تنابنده بهترین بازیگر بخش‌های افق‌های ونیز ٢٠٢٢ شد و این جایزه را به همسرش که در زمان فیلمبرداری فیلم باردار بوده است و همچنین تمام جامعه کارگران ایران تقدیم کرد. محسن تنابنده بازیگر نقش اصلی فیلم جنگ جهانی سوم ساعاتی بعد از دریافت جایزه عکسی از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر نمود و کامنت های فراوانی را دریافت نمود اما در میان همه کامنت ها شوخی بامزه احمد مهرانفر ارسطوی سریال پایتخت خبر ساز شد.

کامنت احمد مهران فر

احمد مهرانفر که تجربه همکاری با محسن تنابنده را در سریال پایتخت دارد، با اشاره به این سریال و نقش ارسطو و نقی نوشت:

مبارکه پسر خاله

برا علی آباد افتخار محسوب میشه

ارسطو و نقی در پایتخت

محسن تنابنده و احمد مهرانفر/ عکس از آرتا

درخشش محسن تنابنده در فیلم جنگ جهانی سوم هومن سیدی

جنگ جهانی سوم فیلمی ایرانی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی هومن سیدی و نویسندگی هومن سیدی، آرین وزیردفتری و آزاد جعفریان است که برای نخستین بار در 7 سپتامبر 2022 در هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیزنمایش داده شد و دو جایزه در بخش افق، از جمله بهترین فیلم برای هومن سیدی و بهترین بازیگر مرد برای محسن تنابنده را به ارمغان آورد.

محسن تنابنده بازیگر نقش اصلی این فیلم است که نقش شکیب یک کارگر میانسال روزمزد بی‌خانمان را بر عهده دارد که همسر و پسرش را سال‌های پیش در یک زلزله از دست داده و در طی چند سال گذشته، با یک زن روسی ناشنوای جوان به نام لادن رابطه برقرار کرده‌است.

فیلم جنگ جهانی سوم

محسن تنابنده در فیلم جنگ جهانی سوم/ عکس از امید صالحی

او که محل کارش صحنهٔ فیلمی دربارهٔ جنایات هیتلر در طول جنگ جهانی دوم است، بعد از فوت بازیگر نقش هیتلر به علت شباهتش به او نقش او را بازی می کند و خانهٔ بزرگی به او داده می‌شود که لادن اغلب مجبور است زیر خانه پنهان شود تا کسی او را نبیند. خانه بدون اطلاع شکیب برای فیلم برداری منفجر شده و.....

ندا جبرئیلی، مهسا حجازی، نوید نصرتی، لطف‌الله سیفی و حاتم مشمولی از جمله بازیگران دیگر این فیلم هستند.

شوخی جالب ارسطو با عکس خارجکی نقی

4.335
این مطلب مفید بود ؟305
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی