علی صبوری

استندآپ کمدین های خندوانه که بازیگر شدند

کد مطلب : 81039تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
در میان بسیاری از شرکت کنندگان برنامه خنداننده شو، برخی از استندآپ کمدین های خندوانه، بازیگران فیلم و سریال های تلویزیونی شدند.

حضور استندآپ کمدین های خندوانه در فیلم و سریال

در سالهای اخیر استندآپ کمدین های مختلفی در کشور معرفی شدند که برخی از آنها پس از حضور در برنامه خندوانه شهرت بیشتری یافتند. این افراد بعد از اتمام برنامه پیشنهاد بازیگری را از سوی کارگردانان مختلف دریافت کرده و مسیری بازیگری را آغاز کردند.

در این میان برخی از استندآپ کمدین ها در فیلم و سریالهای مختلفی حضور داشتند اما شرکت در استندآپ کمدی خندوانه شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان داشت.

در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک استندآپ کمدین هایی را معرفی می کنیم که علاوه بر اجرای طنز، فعالیت بازیگری را انجام می دهند.

استندآپ کمدین های خندوانه که بازیگر شدند

محمد معتضدی

محمد معتضدی صداپیشه و گوینده کشورمان یکی استندآپ کمدین های برنامه خندوانه بود که در این برنامه به شهرت بیشتری دست یافت. این هنرمند تا قبل از حضور در برنامه خندوانه به عنوان یکی از گویندگان اصلی انیمیشن هایی مانند اسمورف ها، باب اسفنجی، رالف خرابکار و دانشگاه هیولاها بود.

محمد معتضدی بعد از اتمام برنامه خود در خندوانه که تا مرحله نیمه نهایی پیش رفت، به بازیگری روی آورد و تاکنون در سریال از سرنوشت، یک فیلم سینمایی و پنج تئاتر حضور داشته است.

محمد معتضدی

علی صبوری

علی صبوری کمدین و بازیگر جوان کشورمان با حضور در برنامه استندآپ خندوانه به شهرت رسید. برنده فصل دوم استندآپ کمدی خندوانه بعد از اتمام برنامه در سریال آخر خط به کارگردانی علیرضا مسعودی به ایفای نقش پرداخت.

سریال بوتیمار دومین مجموعه تلویزیونی است که علی صبوری در آن حضور دارد. سریال بوتیمار به کارگردانی علیرضا نجف زاده برای پخش در سال 1400 آماده شده است.

علی صبوری

امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده تا پیش از حضور در برنامه خندوانه فعالیت بازیگری خود را آغاز کرده بود اما اجرای برنامه استندآپ کمدی در خندوانه باعث معروفیت او شد. سریال معمای شاه، گاهی به پشت سر نگاه کن و فیلم های آقای سانسور و تک خال از کارهای امیرکربلایی زاده می باشد.

امیر کربلایی زاده

حامد آهنگی

حامد آهنگی تا پیش از حضور در برنامه خندوانه یکی از استندآپ کمدین هایی بود که در شهرهای مختلفی مانند کیش، برنامه های ثابتی را اجرا می کرد. او کار خود را از نوجوانی آغاز کرده بود اما اجرا در برنامه خندوانه باعث شهرت بیشتر او شده و به یکی از استندآپ کمدین های مطرح کشور تبدیل کرد.

حامد آهنگی علاوه بر اجرای کمدی، در عرصه بازیگری و تدریس نیز فعالیت دارد. فیلم سینمایی لژیونر، چند میگیری گریه کنی 2 و سریال بچه محل از فعالیت های او در عرصه بازیگری است.

حامد آهنگی 

استندآپ کمدین های خندوانه که بازیگر شدند

4.1130
این مطلب مفید بود ؟10624
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
رز1400-01-29
همه شون بازی‌های خیلی خوبی دارند ولیاقت که معروف بشن داشتند مخصوصا حامدآهنگی
224
وبگردی